intro Logo Animasyonu, Nasıl olmuş?

Bu konuyu okuyanlar

bbkagp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhabalar,

Yaptığım intro logo animasyonu hakkında yorumlarınızı bekliyorum :

Web : bbkagp.com

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Çok güzel olmuş sade ve şık. Hareketli şeyler olunca sinir oluyorum :)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Emeğe saygı gerçekten güzel olmuş.:)

sefadgg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok Şık Olmuş Hocam.Anladığım Kadarıyla Cinema4D+Adobe AfterEffect ile yapmışsın.Çok da güzel olmuş sana bir tavsiye olarak blender programınıda önerebilirim.Adobe After Effecte gerek kalmıyor.Tabi daha profesyonel Bir çalışma yapacaksan Effect programını kullanabilirsin.Dediğim gibi gayet şık olmuş

bbkagp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Çok Şık Olmuş Hocam.Anladığım Kadarıyla Cinema4D+Adobe AfterEffect ile yapmışsın.Çok da güzel olmuş sana bir tavsiye olarak blender programınıda önerebilirim.Adobe After Effecte gerek kalmıyor.Tabi daha profesyonel Bir çalışma yapacaksan Effect programını kullanabilirsin.Dediğim gibi gayet şık olmuş
Çok teşekkür ediyorum, çok sağol :)... Önerin içinde çok teşekkür ediyorum. Cinema4D kullanmadım bu çalışmada, After Effect ve Trapcode Particular la hallettim.
Blenderi hiç kullanmadım, ama eminim After Effect'in yerin vermez :D. After Effect, Premiere Rro'la birebir çalıştığı için çok işe yarıyor. illustrator çizimleride After Effect'te daha kullanışlı. Photoshopta After Effect le uyumlu ;););).

Kurt61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Gayet güzel olmuş :) Hangi programla yaptınız cs6 mı ?

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Çok hoş ve sade olmuş ama bu logolu introlarda hızlı geçişler çok daha iyi görünüyor :)