Z5 Compact hala alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

EmreOzcn16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Z5 Compact almayı düşünüyorum 2 hafta içerisinde küçük telefon sevdiğim için nerede bulabilirim acaba her yerde stokta tükenmiş Sony Storeda varmıdır ?

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Arkadaşlar Z5 Compact almayı düşünüyorum 2 hafta içerisinde küçük telefon sevdiğim için nerede bulabilirim acaba her yerde stokta tükenmiş Sony Storeda varmıdır ?

BURADA tek ürün kalmış yetişeceğini sanmıyorum ama küçük telefon seviyorsan iPhone SE düşünmez misin ?

EmreOzcn16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında bana İphone SE daha mantıklı gelmişti sonuçta İphone yani ama kullanan arkadaşlarım pek memnun kalmamaş onun için z5c istedim ama yetişemedik :D

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
iPhone SE almamakla hata edersin küçük ekran seviyorsan. Küçük ekranlı telefonlarda rakibi yok denilebilir. 6s' in işlemcisine sahip, çok güçlü bir işlemci. Üstüne ekran çözünürlüğü çok yüksek olmadığı için ilerde bile çoğu oyunu kasmadan oynatabileceğini düşünüyorum. Kameraya değinecek olursak arka kamerası iPhone 6s' in kamerası ile aynı. 4K kayıt yapabiliyor. Kamera hakkında çok söylenecek bir şey yok zaten. Ön kamerası çok iyi değil fakat kötü de değil. İş görecektir diye düşünüyorum. Z5c alacağına üstüne az biraz daha ekleyip iPhone SE alman faydana olacaktır. Eğer ki iPhone SE alırsan 4-5 yıl kasma donma olmadan kullanabilirsin. Z5 ailesinin ileride güncelleme alıp almayacağı ise meçhul. Malum Sony X serisini tanıttı. Tahminimce artık o seri üzerine çalışırlar.
PS: Bir şey soracağım iPhone kullanan arkadaşların iPhonun hangi modelini kullanmışlar? Tek memnun olmayacakları şey iPhone SE ise şayet telefonları: Pil performansı ve ön kamerası. Pil performansı "-" neden olarak düşünülemez bence. Zaten günümüzde pil performansı muazzam olan telefonlar bir elin parmağını geçmez. Bir powerbank alır yoluna bakarsın. Ön kamerası da iş görür derecede. Bu fiyat bandında iPhone stabilitesi küçük ekran seviliyorsa kaçırılımaz bence.

WilliamWallace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Güzel kardeşim Sony'nin teknik servisine KVK baktığı sürece Sony'den uzakdur.Benim ağzım yandı başkalarının da yanmasın

EmreOzcn16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saolun arkadaşlar İphone SE alıcam galiba pil performansı benim için - değil ön kamerada mp düşük ama sdn'de izlediğim kadarıyla kalitesini beğendim
İphone kullanan arkadaşım İphone 6dan geçti SE'ye

WilliamWallace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Saolun arkadaşlar İphone SE alıcam galiba pil performansı benim için - değil ön kamerada mp düşük ama sdn'de izlediğim kadarıyla kalitesini beğendim
İphone kullanan arkadaşım İphone 6dan geçti SE'ye
Şuna emin ol z5 sözde 5 mp ama güler geçersin 5s eski telefonumdu öper başına koyarsın. o derece yazılımda bitiyor iş birazda

EmreOzcn16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone SE 16 GB modeli alıcam yardımlarınız için teşekkürler

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
iPhone SE ile Z5C arasında 400 - 500 tl fark var... Sadece işlemci ve iOS için SE ye 2000 tl vermek akıl karı değil.

ds mosx

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar bu telefonun siyah modelini nereden bulabiliriz var mı fikri olan?

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
şuan hiç bir yerde yok. niye az üretirler ki şöyle telefonlar arkadaş...

EmreOzcn16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple İphone 5s aldım arkadaşlar saolun

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Z5C yerine 5S almak hata.

Waddler

Müdavim