HTC One M8 hala alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Htc One m8 almayı düşünüyorum istiyorum oyun oynamayı çok seviyorum oyun oynarken sıkıntı çıkarırmı hata ları vamı ???

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
HTC alınmaz onun yerine aynı fiyat aralığında G4 alabilirsin

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Kaide istisnayı bozmaz sen sorun yaşamışsan her telefon sorunlu değildir herkes dese tamam ama bunu diyen neredeyse forumda ki tek kişisin.
Zaten forumların amacı bilgi paylaşımıdır . Bazıları soru sorar biz ise yardım etmeye çalışırız . Ben sorun yaşadıysam elbette bildiririm ve tek kişi olmam önemli değil . Eğer forumda bu yasaksa admin veya moderatorler zaten uyarısını yapar ve bu kimseyi ilgilendirmez . Bunu diyen tek kişi olmam beni bu forumdan banlatmaz tamam mı arkadaşım ? Gerektiğinde bizde yardım istiyoruz ve sorun yaşayan arkadaşlar alacağımız telefon hakkında bilgilendiriyor bizi . Ve bende arkadaşı bilgilendiriyorum . Yine söylüyorum"HTC pişmanlıktır" . Sadece bu modeller değil karşılaştığım tüm modeller de dahil .

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Zaten forumların amacı bilgi paylaşımıdır . Bazıları soru sorar biz ise yardım etmeye çalışırız . Ben sorun yaşadıysam elbette bildiririm ve tek kişi olmam önemli değil . Eğer forumda bu yasaksa admin veya moderatorler zaten uyarısını yapar ve bu kimseyi ilgilendirmez . Bunu diyen tek kişi olmam beni bu forumdan banlatmaz tamam mı arkadaşım ? Gerektiğinde bizde yardım istiyoruz ve sorun yaşayan arkadaşlar alacağımız telefon hakkında bilgilendiriyor bizi . Ve bende arkadaşı bilgilendiriyorum . Yine söylüyorum"HTC pişmanlıktır" . Sadece bu modeller değil karşılaştığım tüm modeller de dahil .
HTC pişmanlıktır diye insanları yaşadığın talihsiz olaydan dolayı yanlış yönlendiremezsin. Servise verirsin düzelir. Bu kadar basit. 2 yıldır Htc one m8 kullanıyorum. Bu zamana kadar sadece ekranı kırıldı. Performansı ilk aldığım günki gibi.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
HTC pişmanlıktır diye insanları yaşadığın talihsiz olaydan dolayı yanlış yönlendiremezsin. Servise verirsin düzelir. Bu kadar basit. 2 yıldır Htc one m8 kullanıyorum. Bu zamana kadar sadece ekranı kırıldı. Performansı ilk aldığım günki gibi.
Sorunumu tek bir modelde yaşasaydım haklıydınız . Ayrıca insanları istediğim gibi yönlendirme hakkına sahibim ... Eğer sizi bir konuda yanlış yönlendiriyorsam kararınızı değiştirmezsiniz olur biter .Ayrıca sizin de fikirlerinizi beyan ettiğiniz oluyor ve buna kimse karışamaz . Yazdığınız cevap yüzünden kimse sizi yargılayamaz

Ekli dosyalar

• wp_ss_20160625_0001.png
    wp_ss_20160625_0001.png
    37.1 KB · Görüntüleme: 774

zcryber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
HTC pişmanlık diyenlere kanmayın sanki nexus telefonmuş gibi ilk güncellemeyi htc veriyor.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181

Tüm modelleri kullanmadan bu yorumu nasıl yapabilirsin. Ha kullandıysan ve pişman olduysan neden hepsini aldın :D Eminim ki kullanmamışsındır zaten de.

Evet burası bilgi paylaşım forumu fakat neden pişman olduğunu yazmadan insanları yanlış yönlendirirsin. Hangi telefonları kullandıysan söyle. Ne gibi sorunlar çıktığını yaz. Millet ona göre karar versin. Bir kişiye ''HTC Pişmanlıktır, alma'' diyerek bilgi paylaşmış olmuyorsun.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
1.5 yıldır kullanıyorum. Sadece bir kere kilitlendi ekranı açamadım, reset atınca düzeldi. Onun haricinde hiçbir hatasını görmedim.Kamerası berbat diyenler hep şu Ultrapixel olayına takılıyor. 4 Ultrapixel o, Megapixel değil. Profesyonel fotoğrafçı değilseniz gayet güzel fotoğraflar çekiliyor. Yalan yanlış önermelerde bulunmayın. Ben hiç oyun oynamam yalnız telefonda. O konuda birşey diyemem. Ama tip, stabilite özellikle ses konusunda rahatlıkla öneririm.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Tüm modelleri kullanmadan bu yorumu nasıl yapabilirsin. Ha kullandıysan ve pişman olduysan neden hepsini aldın :D Eminim ki kullanmamışsındır zaten de.

Evet burası bilgi paylaşım forumu fakat neden pişman olduğunu yazmadan insanları yanlış yönlendirirsin. Hangi telefonları kullandıysan söyle. Ne gibi sorunlar çıktığını yaz. Millet ona göre karar versin. Bir kişiye ''HTC Pişmanlıktır, alma'' diyerek bilgi paylaşmış olmuyorsun.
Zaten ne sorun çıkarttığını yazdım başka bir konuda . Ayrıca kullandım :) Şüpheniz olmasın :)

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Ya adam troll bence ugrasmayin. Butun htc cihazlarini kullandim diyor. Htc pismanliksa neden birden fazla kere aldin htc cihaz. Telefondan yazdigim icin yazim hatalari olabilir beyler kusuruma bakmayin.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Ya adam troll bence ugrasmayin. Butun htc cihazlarini kullandim diyor. Htc pismanliksa neden birden fazla kere aldin htc cihaz. Telefondan yazdigim icin yazim hatalari olabilir beyler kusuruma bakmayin.
Hahahaha bana troll dedi arkadaş . Ayrıca okumanızda hata var . Kullandığım tüm cihazlar dedim . Ve ayrıca istediğim cihazı da alabilirim ve kullanabilirim . Evet HTC den birden fazla cihaz aldım çünkü verdiğim parayı yediremedim . Hani bir telefon alırsınız bu verdiğim paraya değmeli dersiniz ya ben değmeyince bir daha aldım . Kardeşime de aldım . Ve sizi ilgilendirmez :)

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Hahahaha bana troll dedi arkadaş . Ayrıca okumanızda hata var . Kullandığım tüm cihazlar dedim . Ve ayrıca istediğim cihazı da alabilirim ve kullanabilirim . Evet HTC den birden fazla cihaz aldım çünkü verdiğim parayı yediremedim . Hani bir telefon alırsınız bu verdiğim paraya değmeli dersiniz ya ben değmeyince bir daha aldım . Kardeşime de aldım . Ve sizi ilgilendirmez :)

HTC 10 konusunda yazdığın şeyin M8 ile ne alakası var. M8 kullandıysan ne sorunu var söyle?
Sen önce ''samsung ve htc harici her marka alınır'' sonraki mesajında ise ''htc alınmaz, samsung alın rahat rahat kullanın'' diyen insansın. Söylediklerin tutarlı olsun gel önce

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
HTC 10 konusunda yazdığın şeyin M8 ile ne alakası var. M8 kullandıysan ne sorunu var söyle?
Sen önce ''samsung ve htc harici her marka alınır'' sonraki mesajında ise ''htc alınmaz, samsung alın rahat rahat kullanın'' diyen insansın. Söylediklerin tutarlı olsun gel önce
Hahajah arkadaşım ben o konuda bir ince mesaj vermiştim konunun devamındaki mesajları noktası virgülüne kadar oku öyle gel . :)

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Haklısın yani iğrenç ise neden kullandın o kadar :D

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Arkadaşlar birbirimizi kırmadan sakin yorum yapalım.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Eşofmanlı modum, sorduğunuz soruya size ''o telefonu alma o telefon alınmaz, nedeni mi? onu başka bi konuda açıkladım'' dese biri, sinirlenmez misiniz?

Gerekli uyarılar ÖZEL MESAJ ile yapılmıştır gerekli üyelere lütfen konuyu dağıtmayalım artık alacak arkadaş cihaz hakkında daha çok olumsuz fikre kapılabilir siz kendi düşüncelerinizi belirtin cihaz hakkında birbiriniz ile tartışmaya girmeyin.

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Gerekli uyarılar ÖZEL MESAJ ile yapılmıştır gerekli üyelere lütfen konuyu dağıtmayalım artık alacak arkadaş cihaz hakkında daha çok olumsuz fikre kapılabilir siz kendi düşüncelerinizi belirtin cihaz hakkında birbiriniz ile tartışmaya girmeyin.
ya birşey sormak istiyoum konuyla alakası yok ama sorabileceğim biri bulamadım sorum , nasıl teknoliji editörü olabiliriz ne okumamız lazım ??