LG G4 Android 6.0 'dan Sonra Anakart Sorunu

LG G4 hakkında böyle bir sorun yaşadınızmı ?

• Evet , yaşadım.

Kullanılan: 10 71.4%
  • Hayır , yaşamadım.

Kullanılan: 4 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    14

Bu konuyu okuyanlar

Mert Şahansoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar LG G4 kullanıcısıyım

Telefonum android 6.0 'dan sonra normal kullanırken birden kapandı ve Life is Good Ekranında kaldı ve birdaha açılmadı.Telefonumu Servise gönderdim ve anakart arızası olduğu söylendi.

İnternette yaptığım araştırmalarda çoğu LG G4 kullanıcısı bu sorunu yaşamakta.

Telefonumu hiç düşürmedim veya darbe almadı.Buna rağmen böyle saçma yazılımsal sorunlarda telefonumun yeniden yaptırılması içime sinmiyor değiştirilmesini istiyorum.Ancak lg 'den bu soruna ses seda yok.

Açıkçası amacım bunu LG ' ye duyurmak ve dikkate alınmasını sağlamak sizde böyle sorunlar yaşıyorsanız lütfen yardımcı olunuz.

Ve SDN ' ailesi bu konuyu araştırmanızı istiyorum ve bununla ilgili bir video hazırlarsanız çok sevinirim.Teşekkürler.

ayberk1599

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 ay önce benim başıma geldi telefonu servise gönderdim 20 gün sonunda geri geldi anakartı değişmiş bir şekilde. Böyle durumlarda yapmanız gereken en iyi şey telefonu servise göndermek.

Mert Şahansoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1 ay önce benim başıma geldi telefonu servise gönderdim 20 gün sonunda geri geldi anakartı değişmiş bir şekilde. Böyle durumlarda yapmanız gereken en iyi şey telefonu servise göndermek.

Telefonda bir sıkıntı ısınma problemi yaşıyormusun şuan memnunmusun peki ?

ayberk1599

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuanda telefon yeni gibi valla. Geçen android güncellemesi yaptım 50mb lik onu yaparken ekran hep açık kaldığı için bir ısınma oluştu. Onun dışında bir sıkıntı, ısınma göremedim.

wertyuyu01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önerirmisin? bende yapacaktım ama internetteki yorumları gördüm vazgeçtim bekliyorum sağlam bir güncelleme gelmesini ama geldiği yok bozulmasınıda istemiyorum

Mert Şahansoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence şuan telefonunuza android 6.0 ' ı yüklemeyin

ayberk1599

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
50 mb 30 mblik güncellemelerı yaptım sıkıntı yok suan son güncelleme yuklu yanı

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Benimde aynı sorundan servise gitti umarım 20 gün kalmaz.

ayberk1599

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar valla şuanda telefonumun şarjı bu olaylar olmadan öncekine nazaran acayip berbat. Telefon ısınıyor. Sarjım resmen su gibi gidiyor. Neden böyle oldu valla bilmiyorum

Ahmt006

Asistan
Reaksiyon puanı
5
4 gün önce bendede öyle bir sorun oluştu ve şu an ankara lg servisi fırat elektiriğe verdim, inş çok uzun sürmez ve biraz önce düzelir, bu sorundan telefonu teslim alan arkadaşlar memnunmusunuz servisten geldikten sonra her hangi bi sıkıntı ile karşılaştınız mı?

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
4 gün önce bendede öyle bir sorun oluştu ve şu an ankara lg servisi fırat elektiriğe verdim, inş çok uzun sürmez ve biraz önce düzelir, bu sorundan telefonu teslim alan arkadaşlar memnunmusunuz servisten geldikten sonra her hangi bi sıkıntı ile karşılaştınız mı?
Ben ekranda ısınınca oluşan iz söyledim anakartta yanmıştı kulaklık girişi tıkanmıştı verdim.17.günde degişime alıp 20 gün daha beklettiler.Acayip yogunluk var anakart sorunundan dolayı seninkide 17 ya da 19 gün sonra gelir.

Ahmt006

Asistan
Reaksiyon puanı
5
yeni cihaz mı verdiler yoksa parça mı değişti kardeşim ? şu anda parça bekliniyormuş dün vermiştim bu gün mesaj geldi

hakao

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim de telefonum kapanmıştı açılmıyordu hiç bir şekilde aydın lg servisine götürdüm. 1 hafta içinde anakart değişti telefonda şuan bir sıkıntı yok 6.0 var yine tekrar olursa telefon değişimi yapıcaz dediler.

_&Sena&_()()

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben ayni sorun ile mayısta karşılaştım ana kart sorunu dediler haziran gibi geldi az önce tekrar ayni sorun oldu acaba kisa surede iki kere ayni sorunla karsilastigim için yenisini gonderirler mi bu arada hala telefonum garanti kapsamında yardımcı olursaniz cok tesekkur ederim

_&Sena&_()()

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben ayni sorun ile mayısta karşılaştım ana kart sorunu dediler haziran gibi geldi az önce tekrar ayni sorun oldu acaba kisa surede iki kere ayni sorunla karsilastigim için yenisini gonderirler mi bu arada hala telefonum garanti kapsamında yardımcı olursaniz cok tesekkur ederim

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437

Evet anakart sorunu olan cihazları değişim yapıyorlar. LG servisine telefonu en kısa sürede ver.

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Değişim isteğini belirt. Ben ilk kez sizde duydum tamir olduğunu hep değişim ile yeni cihaz alanları gördüm.

_&Sena&_()()

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Değişim isteğini belirt. Ben ilk kez sizde duydum tamir olduğunu hep değişim ile yeni cihaz alanları gördüm.
Valla gonderdim bir ay icinde geldi yurdisindan anakart geldi dediler peki sifir ne kadar surede gelir bilginiz var mi

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Bildiği kadarı ile telefon tamir süresi olan 20 iş günü dolduğunda, telefon tamiri olmadı ise sıfır cihaz talebinde bulunuyorsunuz. Lg servisinin bu süreyi beklediği ve anakart elimize ulaşmadı diyerek sıfır cihaz ile değişim yaptığını biliyorum.

_&Sena&_()()

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bildiği kadarı ile telefon tamir süresi olan 20 iş günü dolduğunda, telefon tamiri olmadı ise sıfır cihaz talebinde bulunuyorsunuz. Lg servisinin bu süreyi beklediği ve anakart elimize ulaşmadı diyerek sıfır cihaz ile değişim yaptığını biliyorum.
Zaten 20is gunu sonrası anakart takildi ve gönderildi 20 is gününden once yenisini isteme durumu olmaz mu çünkü iki ay oldu geleli yine ayni sorun oldu

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Aynı sorundan 3 defa tekrarladığında cihaz değişim talebinizi değerlendirirler. Servise verin cihazı bakalım nasıl gelişecek olaylar.

Leventcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar LG G4 kullanıcısıyım

Telefonum android 6.0 'dan sonra normal kullanırken birden kapandı ve Life is Good Ekranında kaldı ve birdaha açılmadı.Telefonumu Servise gönderdim ve anakart arızası olduğu söylendi.

İnternette yaptığım araştırmalarda çoğu LG G4 kullanıcısı bu sorunu yaşamakta.

Telefonumu hiç düşürmedim veya darbe almadı.Buna rağmen böyle saçma yazılımsal sorunlarda telefonumun yeniden yaptırılması içime sinmiyor değiştirilmesini istiyorum.Ancak lg 'den bu soruna ses seda yok.

Açıkçası amacım bunu LG ' ye duyurmak ve dikkate alınmasını sağlamak sizde böyle sorunlar yaşıyorsanız lütfen yardımcı olunuz.

Ve SDN ' ailesi bu konuyu araştırmanızı istiyorum ve bununla ilgili bir video hazırlarsanız çok sevinirim.Teşekkürler.
Selam kardeşim lg telefonlarda sık rastlanan bir lg logosu sorunu var bunu biz telefonunuzu hiç bir tamir gerektirmeden bilgisayar üzeri çözüyoruz irtibat numarası 05416580547 kesin çözüm için....
--- Gönderi Güncellendi ---
önerirmisin? bende yapacaktım ama internetteki yorumları gördüm vazgeçtim bekliyorum sağlam bir güncelleme gelmesini ama geldiği yok bozulmasınıda istemiyorum
Selamlar biz bu sorunu tamir gerektirmeden bilgisayar üzeri yapıyoruz irtibat için 05416580547
Selam arkadaşlar LG g4 telefonlarda yaşanan lg logosunda kalma sorunu öbür adıyla bootlop sorunu çözüldü telefonunuza her hangi bir tamir gerektirmeden 3 gün içinde size teslim ediyoruz fiyat 250 tl irtibat numarası 05416580547 bize ulaşın kesin çözüm için....
Önemli not telefonunuzu yaptıktan sonra herhangi bir güncelleme yapmamanız gerekmektedir
Selam arkadaşlar LG g4 telefonlarda yaşanan lg logosunda kalma sorunu öbür adıyla bootlop sorunu çözüldü telefonunuza her hangi bir tamir gerektirmeden 3 gün içinde size teslim ediyoruz fiyat 250 tl irtibat numarası 05416580547 bize ulaşın kesin çözüm için....
Önemli not telefonunuzu yaptıktan sonra herhangi bir güncelleme yapmamanız gerekmektedir