Note 5 mi iPhone 6S mi ?

Bu konuyu okuyanlar

dygckrlgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
3-4 yıl rahat kullanabileceğim bir telefon istiyorum. Max 3000 lira bütçem var. Note 5 ve iPhone 6S olmak üzere iki telefona yönelmiş durumdayım. Hangisi beni kasmadan, rahat bir şekilde sıkılmadan 3-4 yıl götürür. Lütfen cevaplayın. Teşekkürler :)

UgurcanAlan

Asistan
Reaksiyon puanı
58
3-4 yıl rahat kullanabileceğim bir telefon istiyorum. Max 3000 lira bütçem var. Note 5 ve iPhone 6S olmak üzere iki telefona yönelmiş durumdayım. Hangisi beni kasmadan, rahat bir şekilde sıkılmadan 3-4 yıl götürür. Lütfen cevaplayın. Teşekkürler :)
Eğer Bir Telefonu 3-4 Yıl Kullanmak İstiyorsanız Android İşletim Sistemine Sahip Bir Telefon Almayın.(Gerçi bir telefon için 4 yıl fazla bile benim için.)Ama İOS sizi en azından 3 yıl götürür.Sade ve kasma yaşamazsınız.Rahat bir 3 yıl dileğiyle :)

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
İphone 6s 5 sene güncelleme alacak bir cihaz bu yüzden tek seçenek var 6s. Şimdiden hayırlı olsun.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

3-4 yil gibi bir kullanim hedefiniz varsa ve bu hedef icinde performans dusuklugu minimum seviyelerde olmasini istiyorsaniz iphone 6s bu isteklerinize daha iyi cevap verir. Cok guclu olan a9 islemcisi ve dusuk ekran cozunurlugu kombinasyonu sayesinde + ios sisteminin uzun vadede performans dusus seviyesi android platformuna gore daha az oldugu icin iphone 6s almaniz 3-4 yil suresi icinde sorun cikarmadan bir kullanim imkani sunar.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
6s mümkünse 64 GB rahat 4-5 yıl götürür...

dygckrlgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tüm cevaplar için teşekkürler :)