LG G4 Bootloop

Bu konuyu okuyanlar

requard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.
2015 yılının ağustos ayında LG G4 aldım.Açıkçası aldığım 2-3 aydan sonra pek memnun kalamadım.Kamerası dışında amiral gemisi gibi hissettiren bir tarafı yoktu.2 gün öncede LG G4'ün Android 6 ile gelen güncellemesinin kaçınılmaz sonucu olan bootloop sorunu yaşadım.Henüz servise götürmedim.Ben para iadesi istiyorum ancak bazı yerlerde 6 ayı geçen cihazlarda değişim veya para iadesi olmuyor gibi bir yazı okumuştum.Bu doğru mudur?Ayrıca ne gibi durumlarda para iadesi isteyebilirim?

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
para iadesinin 2 yolu var. 1. si 15 gün içinde beğenmeme hakkın. sim kart takmamış olman gerekiyor bunun için.
ikincisi serviste 20 iş gününden evvel dönmemesi.

ürününü servise göndereceksin. bootloop a sebep veren çok küçük bir bağlantı ekipmanı sorunu. kısa sürede tamir edip verirler diye düşünüyorum.
eğer tamir etmezlerse hakkını tüketici mahkemesinde arayabilirsin. oda 3-4 ay sürüyor.

dolayısıyla iade alman çok zor. tamir ederlerse tamirden sonra sat beğendiğin bir telefon al.

requard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
''Çok küçük bir bağlantı ekipmanı sorunu'' dostum anakart değişecek.Bu çok küçük bir bağlantı sorunumu oluyor.Ayrıca eylülden önce alınan bütün LG G4 lerde olan bir hata.Yani bir nevi ayıplı ürün kategorisinde.

Kayra Arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
''Çok küçük bir bağlantı ekipmanı sorunu'' dostum anakart değişecek.Bu çok küçük bir bağlantı sorunumu oluyor.Ayrıca eylülden önce alınan bütün LG G4 lerde olan bir hata.Yani bir nevi ayıplı ürün kategorisinde.
eylülden sonraki seride bu tarz sorunlar olmuyor mu

requard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eylülden öncekiler kadar olmasada nadir olarak var diye biliyorum.