iOS fotoğraflar hatası!

Bu konuyu okuyanlar

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar arkadaşlar başıma az önce gelen bir olayı anlatmak ve varda çözüm önerilerinizi almak istiyorum.Fotoğraflarımda bir fotoğraf arıyordum ama her ne zaman yukarıya doğru çıksam en alta geri iniyordu otomatik olarak bu bayağı kez olunca kapattım tabi fotoğraflar uygulamasını ve sonra yeniden açtım.2095 fotoğraf+videom vardı normalde ama bir baktım 838 yazıyor.Herhalde yeniden mi yüklüyor napıyor dedim bekledim biraz,birkaç kere daha aç kapat yaptım değişmedi ve sonra çoğu fotoğrafımın da olmadığını fark ettim,o zaman anladım işte yeniden yüklemediğini.Yine saçma bir hata çıktı herhalde dedim,kilit tuşu+orta tuşu basılı tutarak(ismini bilmiyorum bu basit işlemin:D) yeniden başlattım telefonu hala değişen bitmiştir yok,o kadar fotoğrafım sakladıklarım fln hiçbiri yok şu anda.Yedek derseniz var bilgisayarımda ama telefonumda arada sırada açıp baktığım fotoğraflar,galerisini yaptığım fotoğraflar(400'e yakın gitar resmi vardı mesela şu an 17) yok.Bunu çözmenin bir yolu var mı? Diğer mesele şu ki göreceğiniz üzere 1257 fotoğraf+video silinmiş ama hiç yer açılmamış o da ayrı bir sinirlendirdi.Ne olduğunu anlayan ve çözüm önerisi olan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekkürler:)
Dipnot:Telefonum iPhone 5s,16 GB,iOS 9.3.2 yüklü

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Bluetooth üzerinden aktarmış olduğun fotograflar, bluetooth aktarımları klasörüünde olabilirler. O klasörün adı nedir bilmem. Android'de öyle olduğunu görmüştüm.

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bluetooth üzerinden aktarmış olduğun fotograflar, bluetooth aktarımları klasörüünde olabilirler. O klasörün adı nedir bilmem. Android'de öyle olduğunu görmüştüm.
Dostum bizde Bluetooth'la fotoğraf paylaşma,klasörleri görüntüleme tarzı bir şey yok maalesef,telefonum jailbreakli de değil,o tarz şeylerden olma ihtimali yok yani :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
tongbu, iTools tarzı bir uygulama ile bilgisayar üzerinden görüntülemeyi denedin mi?