ipad adaptörü ile iphone 6s şarj edilirmi ?

Bu konuyu okuyanlar

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
ipad adaptörü ile 6s şarj edilirmi hızlı şarj eder ama zarar verirmi sonuçta kendi kutusundan çıkan adaptör 1 akım gücü veriyor ipad adaptörü 2.4 akım gücü veriyor sizce zarar verirmi yapılması doğrumudur ? apple store da sordum ipad adaptörü uyumlu 6s ile dedi ama şüphe kaldı aklımda ?

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
yanlış bölüme açmışsın kardeşim.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ben tavisye etmiyorum. Ben iPad şarj aleti ile şarj ettim daha sonralarda pilda ani düşüşler gördüm bazen ani çıkışlar gördüm, bu yüzden servise gittim, telefonu incelediklerinde 2 aylık iPad şarj aleti ile şarj etmemin sonunda % 8'lik bir batarya kaybı yaşamış cihaz. Ani düşüş ve çıkışlar da cabası.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Ben tavisye etmiyorum. Ben iPad şarj aleti ile şarj ettim daha sonralarda pilda ani düşüşler gördüm bazen ani çıkışlar gördüm, bu yüzden servise gittim, telefonu incelediklerinde 2 aylık iPad şarj aleti ile şarj etmemin sonunda % 8'lik bir batarya kaybı yaşamış cihaz. Ani düşüş ve çıkışlar da cabası.

hocam peki sende 6s mi var ? varsa şarjı günlük kullanımda kaç saat gidiyor söyleyebilirmisin ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
iPhone6 kullanıyorum, günde 6saat 30 dakika kullanım 37 saat filanda bekleme aldığım oluyor. Tek şarj ile.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
iPhone6 kullanıyorum, günde 6saat 30 dakika kullanım 37 saat filanda bekleme aldığım oluyor. Tek şarj ile.

6s de bu civarda bir pil süresi sunar gibi o zaman ? birde kullanmadığın zamanlarda pili azalmadığına göre akşam eve getirir heralde 6s şarjı konuusnda

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
6s de bu civarda bir pil süresi sunar gibi o zaman ? birde kullanmadığın zamanlarda pili azalmadığına göre akşam eve getirir heralde 6s şarjı konuusnda
Sorunu anlayamadım, eğer akşam şarjım % 3-4 ken işten çıktığımda eve gidene kadar beni idare eder diyorsan evet eder.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
ben cevabımı aldım ama teşekkürler

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
ipad adaptörü ile 6s şarj edilirmi hızlı şarj eder ama zarar verirmi sonuçta kendi kutusundan çıkan adaptör 1 akım gücü veriyor ipad adaptörü 2.4 akım gücü veriyor sizce zarar verirmi yapılması doğrumudur ? apple store da sordum ipad adaptörü uyumlu 6s ile dedi ama şüphe kaldı aklımda ?

Konu ilgili bölüme taşındı, konularımızı ilgili bölümlerde açalım.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ben acil çıkacağım zamanlar haricinde kullanmıyorum sende öyle yapmalısın acil cikacagin zamanlar da takman pek zarar vermeyecektir.
Ben iPad şarj aleti ile şarj ettiğimde neredeyse aynı sürede şarj ediyordu, sadece tak çıkar yapmamak için takılı olan iPad şarj aletini kullanıyordum. Artık kendi şarj aletini kullanıyorum.