S4 mini yardim

Bu konuyu okuyanlar

abdullah53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaşlar sorun şu s4 mini telefonum kendi kendine kapandi acilmiyordu hic bir tus calismiyorda 3-4 saat sonra acildi ama sadece acilis yazisi geliyor tekrar kapanip aciliyordu bende bu islerden az cok anladigim kadariyla formatlamak lazim diye dusundum ve recovery modda teli actim acildida resetleme yaptiktan sonra recory yuklemede hata verdi telefon yine acilis ekrani gelip kapaniyordu hadi dedik icinde recovery yoktur dedim bilen arkadaşlar bilir odinden yukleyeyim dedim dowload modda actim yukledim hersey yukledi olmasi gereken gibi ama yine telefon acilis ekrani geliyor ve tekrar kapaniyor
Recovery modda yukleme yaparken su hata yaziyor ...system.xls hatasi ekranda kirmizi olarak kaliyor
Bu hatayi forumlarda arattim hic bir bilgi yok ve paylasimda yok
İnternette youtube da odin ile ve recovery modda nasil yukleme yapilir diye paylasimlarin hepsini denedim aynen dedigim gibi hersey yukleniyor yukleme bitince system.xls hatasi ekranda gizukuyor ve telefon surekli acilis yazisi geliyor kapaniyor tekrar aciliyor tekrar kapaniyor
Bu konuda yardimci olabilecek atkadaslata sumdiden teaekkurler yaklasik 2 haftadir her gun yeni seyler deniyorum odin ile hep ayni hata geliyor

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Her yolu denediysen hiç uğraşma ver servise...

abdullah53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yinede sansimi deneyim dedim ama pek sans yok gibi tek secenek servis gibi gozukuyor bakalim kac para bayilcam servise

abdullah53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denedım kardesım ekranda kırmızı yazı olarak su hata cıkıyor ne yuklesem hep bu
did not match sized '/system/csc/common/system/csc/others.xml' (no data available)
hep bu hata cıkıyor hersey yuklenıyor gozukuyor herseyde bu hata var

abdullah53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xda sitesinde aynı sorunlan karsılan bırını buldum anakart yanmıs yada yuklenen telefonlan uyusmuyor yazmıslar artık 2. ihtimal ustunde duruyorum sureklı rom lar ındırıp denıyorum mantıksal olarak anakartın yanması olsa tel hıc acılmaz ( daha once anakart yakmıslıgım var ama pc de )
işin garıp yanı telın arrka kısmında bataryanın altın dakı etıkette s4 mini GT-I9195 yazarken ust tarafta GT-I9192 yazıyor ve bataryanın alt tafı konusma hoparlarunden GT-I9190 yazıyor bu da ayrıca dıkkatımı cektı artık 1-2 haftada daha sırayla rom cwc kernelel v.s v.s yukleyıp sansımı denıycem olmadı artık son care servise gotururuum ( garantısı yok ) o yuzden son care burda paylasmamın sebebıde ben pc ye format atmayı bıle bılmezken karsıma sorunlar cıka cıka o kadar sey ogredımkı win 7 uretılmıs pc ye bıle xp yuklmeyı basardım cogu forumda yapılmaz denılıyordu bır zamanlar ( drıverler sıkıntı olmustu ama ) teknolojıde careler tukenmez :) maksat bılgı paylasınca ögrenılır