Mikrofon Ses Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

dodurgali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bugün Rampage SN-R3 marka mikrofonlu kulaklık aldım fakat raidcall teamspeak gibi programlarda sesim karşıya az gidiyor. Konuşurken baktığım dalgalarda dalga diplerde resmen ses çok az bunun sorunu nedir ? Denetim masasından ses ayarları bölümünden mikrofon sesini sona getirdim ve bası kapattım ama ses karşıya az gidiyor bunun sebebi nedir ?

- Ses kartını güncelledim (Onboard ses kartı)

nettacompany

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denetim Masasından Ses ayarlarında Mikrofon sesini arttırın ve bassı da yükseltin düzelicektir.

dodurgali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ses ayarlarını yükseltmiştim ayrıca konusurkende sesi bastıran bi cızırtı sesi geliyor arkadan bası açtıkcada cızırtı artıyor acaba sorun mikrofon giriş soketlerindemi ?

nettacompany

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ses ayarlarını yükseltmiştim ayrıca konusurkende sesi bastıran bi cızırtı sesi geliyor arkadan bası açtıkcada cızırtı artıyor acaba sorun mikrofon giriş soketlerindemi ?

Hocam, telefon kulaklığınız var ise mikrofonlu birde onu denermisiniz ?
Eğer ondada aynı problemi verir ise girişte problem vardır.

Ama mikrofonunda bozuk olma ihtimali var var denilme yanılma yontemi ile anlaşılır.

UYARI : MİKROFON SESİNİ AÇARKEN BAS'I FULLEMEYİN EN YÜKSEKDTEN 1 TIK VEYA 2 TIK AŞŞAĞIDA OLSUN.

dodurgali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam telefon kulaklıgını deneyip sonucu yazarım basıda çoğalttıkca arkadaki cızırtıda artıyor o yüzden bası 1 tık açıyorum sadece bu arada girişte problem varsa mikrofon girişini usb girişine çevirme kablosu filan varmıdır acaba ? Yada mikrofon hoparlör girişlerinin olduğu bölgeyi değiştirme şansımız varmıdır ? Eğer yoksa harici ses kartımı almak gerekli ?

nettacompany

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
15TL Verip Harici Ses Kartı Al Realtek 2.el daha iyi ses çıkışın olur kaliteli alırsın ...

dodurgali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka bi kulaklıkla denedim ondada ses cızırtılı geliyor harici ses kartı şart sanırım