Kurumsal Sitemiz Hacklendi Yardım Edin

Bu konuyu okuyanlar

Solucan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
35
Kurumsal Sitemiz Hacklendi Deha Mühendislik Elektrik Ltd.şti girişte ürünlere veya başka katagoriye tıklandığı zaman site başka bir adrese yönlendiriliyor sorunu nasıl düzelticeğimi söyler misiniz panellere erişimim var

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Site yazılımı nedir wordpress mi özel mi yaptırdınız?

sezerr53

Asistan
Reaksiyon puanı
25
adamın indexi çok güzelmiş yahu bayıldım

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Belli zaten basit bi yapısı var size tavsiyem saglam bir host firmasıyla çalışmanız ve sitenizin alt yapısını wordpress ile kullanmanız zira özel yapım scpritler gün geçtikçe güncellenmediği ve basit kod yapısı sebebiyle çabuk hacklenebiliyor..

Solucan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
35
Belli zaten basit bi yapısı var size tavsiyem saglam bir host firmasıyla çalışmanız ve sitenizin alt yapısını wordpress ile kullanmanız zira özel yapım scpritler gün geçtikçe güncellenmediği ve basit kod yapısı sebebiyle çabuk hacklenebiliyor..
biz siteyi tasarlayan pardon daha doğrusu tasarlamaya çalışan arkadaşı aradık benle alakası yok diyor alantron diye firma var alanı oradan aldık

Solucan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
35
cpanele girebiliyorum nereden bakıcam file manegardan mı ya ben pc den çok iyi anlıyorumda site işleriyle alakam yok ama kod lara aşinayım ama bu kodlar nerde :D

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Bu kodlar ftp de :) scpritin bulundugu dizinde c panelde değil

sezerr53

Asistan
Reaksiyon puanı
25
view-source:Kablolar | adam yönlendirme yapmış gerekli yerleri sildikten sonra düzelicektir sanırsam.

Solucan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
35
Açığı bulup düzeltmedikçe indexi kaldırmanın anlamı olmaz ki tekrar basar indexi
ya ben düzelteyimde bende index basarım yedeğini alırım bıkana kadar zaten servis hizmetlerini aldığımız yeri değiştiricem tasarım işinie başkasına vericem bune ya