Note4'ün küçük boyutunu arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

MusaBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
facebook whatsapp youtube uygulamalarınıı kullanıyorum şarjı iyi gitsin ısınmasın yeter 1500₺üstü bakıyorum 2-3yıl götürsün ekran boyutu 5inc civarı mediamarkt vatan veya teknosadan alıcam internetten değil

onurcanisik48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
aynı şekilde bende note 4 kullanıyorum her şeyiyle harika telefon ama ekranı büyük olduğu için canımı sıkıyor 5inç ve altı telefonlar da performans yönünden korkutuyor beni attan inip eşşeğe binmek istemiyorum xperia z5 compact çok kalın mi4g sar değeri aşırı fazla diğer modellerin de ya işlemcileri ya da kameraları kötü ama cesaret edip almaya kalkışırsam kararım xperia z5compact olacak gibi

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Xperia m5 veya htc one m8 alabilirsin ikisi de 2-3 sene götürür,pilleri de bir günü çıkarır m5'in pili bi tık daha iyi olabilir ayrıca ikisinin de tasarımları çok hoş. Bence alacaksan bu ikisinden birini al.

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Arkadaş oyun oynamıyo galiba onun dışındaki her şeye yetecektir oyun oynuyosa da m8 alabilir.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
facebook whatsapp youtube uygulamalarınıı kullanıyorum şarjı iyi gitsin ısınmasın yeter 1500₺üstü bakıyorum 2-3yıl götürsün ekran boyutu 5inc civarı mediamarkt vatan veya teknosadan alıcam internetten değil
Merhaba,

Kucuk ekranli basarili bir kullanim deneyimi sunan modeller;

* Sony xperia z5c
* Iphone se
* Iphone 6
* Iphone 6s (pil suresi pek iyi sayilmaz ama performansi ile uzun sure kullandirir kendini)

Butceniz dogrultusunda bu modelleri tavsiye edebilirim. Bir diger tavsiyem de eger bir iphone almaya karar verirseniz 16 gb'lik varyasyonu almayin artik. Cunku sisteme ayrilandan sonra size kalan 11gb civari oluyor buda gunumuz sartlarini pek karsilamiyor.

MusaBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı şekilde bende note 4 kullanıyorum her şeyiyle harika telefon ama ekranı büyük olduğu için canımı sıkıyor 5inç ve altı telefonlar da performans yönünden korkutuyor beni attan inip eşşeğe binmek istemiyorum xperia z5 compact çok kalın mi4g sar değeri aşırı fazla diğer modellerin de ya işlemcileri ya da kameraları kötü ama cesaret edip almaya kalkışırsam kararım xperia z5compact olacak gibi
Z5compact hiç bi mağazanın stoğunda yok internetten de almak istemiyorum

MusaBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia m5 veya htc one m8 alabilirsin ikisi de 2-3 sene götürür,pilleri de bir günü çıkarır m5'in pili bi tık daha iyi olabilir ayrıca ikisinin de tasarımları çok hoş. Bence alacaksan bu ikisinden birini al.
Htc one m8 eskidi artık m5de kronik sorunları olduğunu duydum oyun oynamıyorum ama video film dizi izlerim buda işlemciyi sıkıntıya sokar diye düşünüyorum

MusaBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Kucuk ekranli basarili bir kullanim deneyimi sunan modeller;

* Sony xperia z5c
* Iphone se
* Iphone 6
* Iphone 6s (pil suresi pek iyi sayilmaz ama performansi ile uzun sure kullandirir kendini)

Butceniz dogrultusunda bu modelleri tavsiye edebilirim. Bir diger tavsiyem de eger bir iphone almaya karar verirseniz 16 gb'lik varyasyonu almayin artik. Cunku sisteme ayrilandan sonra size kalan 11gb civari oluyor buda gunumuz sartlarini pek karsilamiyor.
Z5compactı hiç bi mağazanın stoğunda bulamadım iphone da istemiyorum çünkü şarj ile sıkıntı yaşamak istemiyorum

ongbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
Galaxy S6 da sorunsuz ve fiyatı makul seviyelerde.

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Htc one m8 eskidi artık m5de kronik sorunları olduğunu duydum oyun oynamıyorum ama video film dizi izlerim buda işlemciyi sıkıntıya sokar diye düşünüyorum
Film falan izleyeceksen neden küçük ekran arıyorsun :) emin ol hiç tadı olmuyo.

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
İsteklerinize uyan bi z5 compact var onu da bulamamışsınız. Galaxy A5 2016 'ya baktınız mı ? O da size göre bi cihaz sanki.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
S6,s6 edge bakabilirsiniz kardeşim

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
5 inç istiyosun sarj iyi istiyosun 2 tavsiyem var s7 veya htc 10

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798

direkt kendisini alın başka hiçbircihaz ile bir değil kullanım açısından alıştım g2 ye note yeni geçtim kalem ile yapılabilecekler vs çok farklı 2-3 yıl bence her oyunu açar işlemci grafik birimi güzel güncelleme takıntınız varsa ki benim yok satabil olan neyse o olsun yeterli benim için bir sürü rom var onları yüklersiniz ekran süresi olarak 5 buçuk saat gördüm şahsen wifi net oyun kullanımında