yasin kacmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
var hocam arkadas da g3 kullanıyor. ama onun pili de mahvetmem dimi ? bir de ona pil borçlu olmayalım :D hocam turkcell vodofone türk telekom gibi bayiilerde bulabilirmiyim orjinal pil ? şarj aletinden geçen azım yandı çünkü de.. orjinal pil diye çakmasını yutturmasınlar yine

cartoonpier

Asistan
Reaksiyon puanı
81
var hocam arkadas da g3 kullanıyor. ama onun pili de mahvetmem dimi ? bir de ona pil borçlu olmayalım :D hocam turkcell vodofone türk telekom gibi bayiilerde bulabilirmiyim orjinal pil ? şarj aletinden geçen azım yandı çünkü de.. orjinal pil diye çakmasını yutturmasınlar yine
arkadışının piline hiç birşey olmaz. Ben için rahat etsin diye test et dedim. Sonucun değişeceğini zannetmem. Satın aldığın pil birebir eskisinin aynısı olsun ona dikkat et. Hatta plastik kısmına bile bak. Ben ilk sefer orjinal diye 30 TL ye aldım çakma çıktı iade ettim. Sonra 60â orjinal aldım.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaşlar, Resmi servisler dışında hiçbir yerden orjinal parça almayınız..

yasin kacmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eyvallah hocam sağolasın teşekkür ederim ilgin için. başka şekilde anlama şansımız varsa bileyim orjinal olup olmadığını

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Telefoncuların tamamı çakma batarya satıyor. Orjinal diyene inanma. Mağazalarda bulabilirsin ya da internetten bulabilirsin. Başka şehirden bir tanıdığına aldırıp kargolatabilirsin..

cartoonpier

Asistan
Reaksiyon puanı
81

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Neyi bekliyorlar bu güncelleme için anlayamıyorum.
LG'nin bu konuda söylediği:

Değerli Müşterimiz ;

Firmamız adına yaşanılan bu durum için üzgün olduğumuzu bildiririz.

Güncellemelerle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

Global platformda oluşan sorunların kısa sürede çözümlenmesiyle birlikte yeni yazılım bilgisi gelecektir. Güncellemelerle ilgili gelişmeleri sosyal medya hesabımızdan paylaşacağınız. Sosyal medya hesabınızla takipte kalmaya devam edin.
Aktif Sosyal medya hesabınız bulunmuyor ise ,güncelleme bilgisini isteğiniz doğrultusunda
sistemde bulunan kayıtlı e-posta adresinize veya sistemde kayıtlı cep telefon numaranıza
Bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

LG markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

ozcnozgl

Asistan
Reaksiyon puanı
6

Değerli Müşterimiz ;

Global platformda oluşan sorunların kısa sürede çözümlenmesiyle birlikte yeni yazılım bilgisi gelecektir. Güncellemelerle ilgili gelişmeleri sosyal medya hesabımızdan paylaşacağınız. Sosyal medya hesabınızla takipte kalmaya devam edin.
Aktif Sosyal medya hesabınız bulunmuyor ise ,güncelleme bilgisini isteğiniz doğrultusunda
sistemde bulunan kayıtlı e-posta adresinize veya sistemde kayıtlı cep telefon numaranıza

Saygılarımızla.
Bu tatava ne zaman bitecek Allah bilir..

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22

Değerli Müşterimiz ;

Saygılarımızla.
Sosyal medya hesabi dedigi ne

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,038
Global olarak ne sorun yaşamışlar acaba?

cartoonpier

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Birde 30B polonya romunu kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.
Bende şöyle bir sorun var. Müzik sesi çıkmıyor. Playerden çalınan değil. Mesela spotify dan müzik çalıyor ama ses vermiyor hoparlöre. Veya oyunun müzik sesi çıkmıyor. Kapatıp açınca herşey normal. Bir süre sonra yine aynı sıkıntı. Format attım yeniden kurdum romu yine aynı. Acaba polonya romuna özel kronik bir sıkıntı mı? Aynı olayı yaşayan var mı?

bugrabugra001

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kamera denklanşör sesini nasıl kapatabiliriz? root yaptım ana dizinden kamera seslerini sildim sorun devam ediyor.
telefon paralel ithalat

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bende şöyle bir sorun var. Müzik sesi çıkmıyor. Playerden çalınan değil. Mesela spotify dan müzik çalıyor ama ses vermiyor hoparlöre. Veya oyunun müzik sesi çıkmıyor. Kapatıp açınca herşey normal. Bir süre sonra yine aynı sıkıntı. Format attım yeniden kurdum romu yine aynı. Acaba polonya romuna özel kronik bir sıkıntı mı? Aynı olayı yaşayan var mı?
İlk defa senden duydum.
Spotify uygulama önbelleğini ve verileri temizlemeyi dene istersen.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Spotify kullanmayı bıraktım. Oyunlarda da yapıyor aynısını.
Donanımsal olsa kapa açtan sonra düzelmez diye düşünüyorum.
Fazla oyun oynamıyorum ama onlarda da sıkıntı olmamıştı.

Ama xposed vs ve bazı özellikler için Custom rom kurdum ben daha sonra. Hatta şimdi g5 uygulamaları port edilen rom lar çıktı, biraz stabil hale gelsinler onlardan yüklemeyi düşünüyorum.

cartoonpier

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Fazla oyun oynamıyorum ama onlarda da sıkıntı olmamıştı.

Ama xposed vs ve bazı özellikler için Custom rom kurdum ben daha sonra. Hatta şimdi g5 uygulamaları port edilen rom lar çıktı, biraz stabil hale gelsinler onlardan yüklemeyi düşünüyorum.
Neden olabilir peki bendeki mesele fikriniz var mı?

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Polonya romu kullanıyorum ama böyle sorunla karşılaşmadım.

bugrabugra001

Asistan
Reaksiyon puanı
1
6.0 bir hatasıda şimdi başıma geldi ekran kilidi knock code koyduktan sonra tekrar kaydırma ya alınmıyor direk pasif duruma düşüyor.

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Arkadaşlar yaza mayıs gibi lg g3 almayı düşünüyorum sayfada yüzlerce binlerce yorum var bunlar arasında iyiy olanda var kötü olanda.Sizin düşünceleriniz neler lütfen yardım edin çok kararsız kaldım.
Kimse yanlis anlamasin ama lg henuz telefon yapmayi beceremiyor (g4 de baya duzeltti allahtan) daha cok ekmek yemesi gerek suan g3den yaziyorum ve sorunlari tek tek siraliyorum tabi iyi yonleride var onlarida yazicam

°Telefonun ekranina pil yetmiyor malesef daha yuksek kapasiteli bi pil gerekirdi
°performans ve stabilite komusunda telefin telefin detyil inamilmaz kasiyor cok oyun oynuyosan en son seccegin telefon olsun(malesef bunun sebebide ekran)
°Telefonun isinmasi icin kilit ekraninda telin acik kalmasi bile yetiyor inanilmaz isiniyor allahtan telefon cildiginda 810 islemci yokmus yani olsa heralde formda mutlaka lg g3 um yani diyenler olurdu.
°Guncelleme konusuna gelince bi aralar bi suru guncelleme geldigi soyleniyor o zmnlar g3 um yoltu bilmiyorum ama eger bu guncellenmis en iyi haliyse ilk halimi dusunemiyorum bile ve eklemek istiyorum cok nadir guncelleme gelior gelen guncellemelerde hicbisey degistirmiyor

Iyi kismine geldigimizde telin en iyi kismi ekrani ama ekranida malesef benim gozumu yoruyor ama bemim bi takim goz problemlerim var bilmem o yuzden mi