lcd-led Televizyon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

BROTESS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhabalar öncelikle

3000 tlyi geçmeyecek smart özellikli lcd-led güzel televizyon önerilerinizi bekliyorum...

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
biz samsungun 4k televizonunu almıştık serisini şuan unuttum gayet güzel televizyon sizede samsung ve lg markalarını öneririm ikisi de çok güzel tasarlıyorlar bizim samsung almamızın sebebi lg nin ekranı biraz daha mat olmasıydı.

BROTESS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
lg ve samsung diyorsunuz yani demi.peki ben gidicem teknosa vs yere hangi özelliklerini dikkate alıcam...

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
lg ve samsung diyorsunuz yani demi.peki ben gidicem teknosa vs yere hangi özelliklerini dikkate alıcam...

Yani genellikle bu markalar dikkat ediliyor.Bizde hiç bilgimiz yokken bakıyorduk kısmete 300-400 tl indiirmle 2600 2700 lük televizyonu 2300 e almıştık zaten 1 sene bile olmadı.Öncelikle samsung ve lg olmasına dikkaet edin ve ayrıca kaç cm kaç inç alacaksınız onu hesaplayın yani küçük gelebilir koyacağınız yere farklılık gösterebiliyor.

cansermo

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
Almadan önce Vestel 55ca9550 modelini araştırın derim. Tamam belki samsung sony kadar iyi olmayabilir ama 2.800 ₺ civarına alınabiliyor ve bu fiyata iddaalı özellikler sunuyor.
Başlıca özellikleri ise şöyle
55inch
4K ( kendi uydusu TRT 4K yı açıyorMUŞ )
3D
Curved ekran

Başta da belirttiğim gibi vestel diyip geçmemenizi ve incelemenizi öneririm.

cansermo

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
Hepsiburada ya da baktım diğer satıcılar kısmında yine 2.800₺ civarına satanlar var.

BROTESS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hocam internetten almam ben böyle pahalı şeyleri.ben mağazası olan yerlere bakıyorum...

cansermo

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
hocam internetten almam ben böyle pahalı şeyleri.ben mağazası olan yerlere bakıyorum...
O zaman size şöyle bir öneride bulunabilirim.
Sonuçta bu fiyatlara satanlar da mağaza. Eğer imkanınız varsa; bu fiyata satan mağazaların adreslerini bularak en yakınınızdakiyle iletişim kurabilirsiniz. Gider ürünü görür mağazayı inceler ona göre alışverişinizi yaparsınız [emoji4]

BROTESS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bencede en iyisi dedediğiniz gibi