Gm 5 plus-zenfone 2 laser-zenfone selfie

Bu konuyu okuyanlar

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Hangisini alayım ve gm 5 plus ne zamana çıkar?

Merhaba,

Ikisininde islemci performansi ayni. Gm5plis'dan daha cok performans alirsiniz cunku saf android kullaniyor. Ayrica gm5plus modem sinifi daha yuksek. Gm5plus usb type-c ile geldigi icin sarj avantaji ve harici birime goruntu aktarma avantajiniz var. Kamera performansi hakkinda simdilik bir tecrubemiz yok o nedenle bu konuda beklicez simdilik.

Benim tavsiyem ekran kasa orani ve tasarimi daha iyi oldugu icin, donanimi cekirdek yapisi ayni olmasina ragmen modem ve usb arabirimi konularinda daha iyi oldugu icin, herzaman en guncel urun olma avantaji oldugu icin gm5plus daha iyi bir tercih olur.

Bugun birkac gorusme yaptim tam tarih belli degil ama nisan'in 2. haftasini bulabilir. Bence bekleyin gm5plus'i.

medreruno45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Gm 5 plus al kafan raad olsun artan 150 lirayada bi lokma doktur sevap olur saf android ve snapdragon 617 bide bunlarin yaninda stabil telefona 3000mah batarya super olacak bence

tahir40

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Zenfone kullanıcısı olarak söylüyorum, kafa yoracak bi durum yok, direk gm 5+ al. Tabi acelen yoksa, zira telefon çıkmak bilmedi, zenfone 2 gibi çok gecikmeli çıkmaz umarım :)

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Gm5 bekle keyfine bak sonra pisman olmazsin

Reaksiyon puanı
0
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Gm5+ bekleyeceğim biran önce çıkarsınlar artık.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Gm 5 plus al kafan raad olsun artan 150 lirayada bi lokma doktur sevap olur saf android ve snapdragon 617 bide bunlarin yaninda stabil telefona 3000mah batarya super olacak bence

süpersiniz ya moralim bozuktu görünce kendime geldim lokma güzel fikir :D .

gm 5 plus ne kadar şüpeci yaklaşsam da beklenmesi gereken bir cihaz ama çıkar çıkmaz hemen almayın bence bir süre beklenir testler deneyimler okunur baktın sıkıntı yok alınır

birde gm den bir cihaz daha bekliyorum 5 inch lik bakalım ne zaman gelir

Reaksiyon puanı
0
süpersiniz ya moralim bozuktu görünce kendime geldim lokma güzel fikir :D .

gm 5 plus ne kadar şüpeci yaklaşsam da beklenmesi gereken bir cihaz ama çıkar çıkmaz hemen almayın bence bir süre beklenir testler deneyimler okunur baktın sıkıntı yok alınır

birde gm den bir cihaz daha bekliyorum 5 inch lik bakalım ne zaman gelir
Bu senenin sonuna doğru Gm5 tanıtacaklar sanırım 5inclik Bir röportajda görmüştüm.

medreruno45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Cikar cikmaz laapppsss diye alma zaten hakki reis bi incelesin bakalim :) :)

erkanerk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Mart sonu Nisan başı çıkacak denilince Gm 5 plus bekleyelim dedik. Gm de çıkış tarihinde gecikme yaptı. Firma İnsanlara düzgün bir bilgilendirme yapıp takvimi yönetemedi.
Bu basit hataya gerek yoktu.