İddaa Sistem

Bu konuyu okuyanlar

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
arkdaslar yıllardır iddaa oynuyorum sistemi hiç kavrayabılmıs degılım bugun sistem oynamak istiyom
bugun 4 tane mac yaptım
326-2
329-alt
349-alt
364-1

bu maclara nasıl sistem yaparım?anladıgım kadarıyla yukarıdakı maclara 3 sistemi isaretleyıp 1 tanesınden yatarsa paramı alabılırım dogru mu?ayrıntılı sekılde bana anlatııcak bırisı varsa cok sevınırım

---------- Post added at 13:09 ---------- Previous post was at 12:50 ----------

yok mu yardım edicek ??????

Narkoz23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sistem oynayacağın kuponun oranlarının çok yüksek olması gerekir ki bir ya da iki maç tutmazsa bile geriye kalan maçlardan iyi bir para alabilesin.iyi derken yine de amorti olur yatırdığın paraya göre:)

mesela fazla oranı olmayan bir kupon yaptın diyelim 10 katı.5 tane maç olsun sen sistem 3 ve 4 oynadın.ve diyelim ki iki maç tutmadı ama sistem 3 işaretlediğin için kazandın.

Böyle bir durumda kupon ücreti olarak yatırdığın para kazanacağın paranın çok çok üstünde olur.

sistem oynayacaksan yüksek oranları yakalamalısın ..

ayrıca sistemle oynanmış bir kuponun ayrıntılarına bilyonerden bakabiliyordum.

Narkoz23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilşyonerde kuonu yapınca KUPONLARIm bölümünden sistem kolonları diye bir seçenek vardı o bölümde sistemle tutması muhtemel kuponmların dökümü oluyordu yani 10larca kupon oluyordu.ancak kuponu onayladıktan sonra mı görülşüyordu o menü yoksa para yatırmadan da görülüyormuydu unuttum..

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
sanırım anladım gibi drsakalk verıdgın linkte bir ipucu vermıs mesala 4 mac oynayıp 3 sistem oyndadın ama 4 mac ta tutunca 4cu sıstemı isaretlersen 2 kat daha fazla para verıyor dogru mu?

---------- Post added at 13:38 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

simdi ben yukarıda verdıgım maclara 3 ve 4 cu sistemi isaretledigimde yatırmaya gıttgımde soru sorar mı?fazla anlamam adamla papaz olamayayım derse banko fılan ısaretlemedın dıye

drsakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Sistemde amaç kolon sayısını artırarak kazancı katlamaktır. 3 ve 4 sistemi işaretlersen 5 kolon yapmış gibi olursun. 3 maç tutarsa sadece bir kolon parası alırsın. 4 maç tutarsa tüm kolonlar tutmuş gibi olur ve 5 kolon parasını da alırsın...

Arkadaşın dediği gibi sistemde süpriz maçlar olmalı tutarsa parayı katlasın. Yoksa bir maç yatarsa parayı zor kurtarır...

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
4 mactan 3u tutarsa 1 kolon parasınımı alabilirim?

Narkoz23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oranlar düşükse ki 4 maçta fazla bir oran olmaz yatırdığın kupon parasından az alırsın.

Ben de bir ara ''ul*n bu sistemle kaybetmek mümkün değil '' deyip girdim işin işine aklımca bankoya yakın kuponlar yaptım bir maç yatınca aldığım para yatırdığım paradan az oluyordu.

Durum böyle olmasın istiyorsan en az 5 maç oyna ve bu maçlarda yüksek oranlı maçlar olsun.

sistem süpriz kupon yapanlara göre dyebiliriz ve biraz tuzludur.Boşver sen sistemi arkadaş.:) bnce yani

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
''ul*n bu sistemle kaybetmek mumkun degıl'' bende boyle dusunuyom sımdı 4 mac oynadıgım da 3 ve 4 sıstemı ısaretledım alıcagım para 43tl yatırdgım para da 10tl ben 1 mac tan yatarsam 43tl mı alamıcam mı?

Narkoz23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok işte öyle değil.. 3 maçın oranında alırsın parayı..tutan 3 maçın yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iddaa makinası kapanış ve açılış saatleri ile ilgili bilgisi olan varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benim kuponum ilk yarı mac sonucu şeklinde 4 mac ve sistem 2 4 oynadım bunlardan 3ünü bildim hesaplama şekli nasıl olur yazarmısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar 7 kolonluk maç yaptım 3 sistem oynarsam 35 tl ödüyorum ve kazanç 126 lira diyo yani ben 3 maçı tutturursam mı alıyorum 126 tl yi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
banko yazıpta sıstem kuponunda banko mac yatar gerısı tutarsa ne oluyor ?

Dcg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İddaa da 5 maç oynadım biri yattı paranın bi kısmını alabiliyomuyum?

Son mesajlar