iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

kemal_ksk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kardesim siz bide lutfen diyer telefonlarin kulübüne bakin valla 5s tabikide kascak ios7 de geldi diye siz demistiniz bana

evet kasması normal dedım ama yukleyınce hıc bır kasma gormedım tabi 0 telefona yukledım ıos 8'i bıde fazla kullanmadım oda etkılı olabılır normalde
3 yıllık telefon tabıkı kasması lazım ama kasmadı :)
sımdı hangı markanın 3 yıllık telefonu duruyor pıyasada sağlam calısıyor soylermısınız ?

sadece o dedıgımı alıntı yapmanızda manıdar olmus... dıger yazdıklarıma verecek cevabınız yok demekki :)

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Kardeşim iOS 9.1 yüklü İPhone 5 kullanıyor gayet memnun. Kaç senelik telefon..

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
evet kasması normal dedım ama yukleyınce hıc bır kasma gormedım tabi 0 telefona yukledım ıos 8'i bıde fazla kullanmadım oda etkılı olabılır normalde
3 yıllık telefon tabıkı kasması lazım ama kasmadı :)
sımdı hangı markanın 3 yıllık telefonu duruyor pıyasada sağlam calısıyor soylermısınız ?

sadece o dedıgımı alıntı yapmanızda manıdar olmus... dıger yazdıklarıma verecek cevabınız yok demekki :)

Suan konuyla alakali tek bu bolum var istersen simdi yeniden sor cevaplayim

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Arkadaşlar her 2 cigazinda kendisine gore artilari var ve kisiye gore hangi artilar daha cazip geluyorsa ona yoneliyoruz bu yuzden bu tartisma hic bitmiycek:) birimiz bitirmezse ve ben butiriyorum farkettiyseniz savubma yazmadim sizde yapmayin

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar her 2 cigazinda kendisine gore artilari var ve kisiye gore hangi artilar daha cazip geluyorsa ona yoneliyoruz bu yuzden bu tartisma hic bitmiycek:) birimiz bitirmezse ve ben butiriyorum farkettiyseniz savubma yazmadim sizde yapmayin

E kardeşim bunu başta niye söylemiyorsun sonda mı anlıyorsun hep? Ben başından beri bildiğim için seninle tartışmaya girmek istememiştim.

kemal_ksk

Asistan
Reaksiyon puanı
1

bu kadar tepkı yedıkten sonra bunu demen manidar olmus....
keske en basta deseydın ıste sole dıyım musluman mahallesınde saylangoz satılmaz bunu unutma.. :)

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Benim dedigim kisimda ben hakliyim sizin dediginiz kisimda siz haklisiniz burdan okumasi olan herkes ayni sonucu cikarir

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Bide sen dene istersen note 4 kullanicilari kulubunde iosu savunmayi

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Burda 30 kisiye tek boyle biyle bir sonuc cikaraniliyorsak artik

efsane499601

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cedb6f5fdd859707ed996cbbbe010c6d.jpg
arkadaşlar klavyeyi surekli boyle yapmanın yolu varmı

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Sende o zaman farkli bisey yapmamisin
Ben açıklama isteyenlere konuştum senin gibi konunun ortasına atlayıp ''ios kasıyor Apple demek böyle bir firma'' gibi kendini bilmez söylemlerde bulunmadım. Bunu yapan sensin. Ben Samsung forumuna Samsung kullanan biri olarak iOS u savundum ama sen hayatında Apple kullanmamış biri olarak Apple ı boş söylemlerinle eleştirmeye yermeye çalışıyorsun. Ben buna kızıyorum.
O zaman kimse destanlar gibi yazi yazmazdi
Dostum inan seni kimse umursamıyor burada destanlar gibi yazı yazmam seni önemsediğim anlamına gelmez burası bir forum sitesi bilgi alışverişi ve tartışma söz konusu. Bende bildiklerimi yaşadıklarımı anlatmaktan keyif alıyorum. İşin esası bu.
Yoksa banane hangi telefonu kullandığın kime laf attığın. Bana mı dokunuyor? Hayır. Ee o Zaman ?
Sen olayı çok yanlış anlamışsın [emoji1][emoji1]

ahmetal16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olum samsung nedir ya ismini bile duyunca kusasuım geliyo artık ios özentiliğinden başka bişey değil zaten ilk dokunmatik telefonu ios çıkardı hemen samsung atladı bugünde görüyoruz be mübarek bari kendine özgü bi isim koy ı phone 6s, galaxy s6 çok yaratıcılar bu arada samsung telefonların tasarımlarınıda hiç sevmiyorum

kemal_ksk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O zaman kimse destanlar gibi yazi yazmazdi

hıc takmasamıydık dıger arkadaslar valla cevap verdıgı ıcın verdım en son yoksa konuya hep hakımdım ama en son dayanamadım cunku samsungun androidi arabanın bugattısı goruyorsun o derece :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben açıklama isteyenlere konuştum senin gibi konunun ortasına atlayıp ''ios kasıyor Apple demek böyle bir firma'' gibi kendini bilmez söylemlerde bulunmadım. Bunu yapan sensin. Ben Samsung forumuna Samsung kullanan biri olarak iOS u savundum ama sen hayatında Apple kullanmamış biri olarak Apple ı boş söylemlerinle eleştirmeye yermeye çalışıyorsun. Ben buna kızıyorum.

Dostum inan seni kimse umursamıyor burada destanlar gibi yazı yazmam seni önemsediğim anlamına gelmez burası bir forum sitesi bilgi alışverişi ve tartışma söz konusu. Bende bildiklerimi yaşadıklarımı anlatmaktan keyif alıyorum. İşin esası bu.
Yoksa banane hangi telefonu kullandığın kime laf attığın. Bana mı dokunuyor? Hayır. Ee o Zaman ?
Sen olayı çok yanlış anlamışsın [emoji1][emoji1]

Sonuna kadar katılıyorum kardesım sana. Dedıgım gıbı 42Musa42sen sendekı hastalık noktasına ulasmak uzere ..
gıt psıkologa, bak apple kullansan ıstersen yerın dıbıne sokssan burda sana kımse bısey demez cunku zevkler renkler tartısılmaz
ama sen bır cahıl gibi daha ıphone kullanmadan elestırıyorsan ben orda karsına gecerım hoop dur orda derim.
ınsanlar cunku burayı okuyor burdan telefon alıyor ıyı olan bıseyı kotu gostertmem kımseye bırde denemeden
ama dedıgım gıbı sen kullansan, ıphoneyı ıos u kotulesen basım ustunde yerın var

ben samsung kullanmısım yıllarca tahmını 2013 subata kadar ...
ne cektıgımı ben bılırım telefon calıyordu benım ekranıma 5-10 sn araısnda dusuyordu, her yaptıgım ıste donma oluyordu tabı hakkını yemıyım ılk 3-4 ay sorunsuzdu servısede verdım hıc bırsey yapmadılar sadece 0 ladılar yolladılar bide 3 farklı model kullandım , ben bundan sıkayetcıyım işte bu yuzden herkese ıphone ıos tavsıye edıyorum
ınsanlar magdur olmasın benım cektıgım sıkıntıyı yasamasın dıye..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

7XMakY.jpg

6s plus samsung işlemci

hep guc tasarrufundamıydı ve konum servısı vs.. kapalı konumdaymıydı.
cok ıyı bır sure

efsane499601

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8c6f986b1af2a3d45f3c839a43a7df5d.jpg
arkadaşlar yukarıdan indirdiğimde boyle oluyo sizdede bu sorun varmı 6s te

Fanboys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar iPhone 6s mi 6 mı ikisi arasında kaldım 4 sene kullanacağım galiba yardımcı olursanız sevinirim. Telefon değiştirmeyi sevmediğim için 4 yıl kullanacağım. Şimdiden teşekkürler...

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Arkadaşlar iPhone 6s mi 6 mı ikisi arasında kaldım 4 sene kullanacağım galiba yardımcı olursanız sevinirim. Telefon değiştirmeyi sevmediğim için 4 yıl kullanacağım. Şimdiden teşekkürler...

6s alabiliyorsanız onu alın.