Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

iDark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Jailbreak yapmadan da hallediyorum işimi. Mesela ben telefonun kendi temasını seviyorum. Ancak duvar kağından sıkıldığım zamanlarda kolayca değiştirebiliyorum zaten. Bir uygulama ya da müzik indireceksem, bunun için iTunes'den gerekli programları indiriyorum. Hiç değilse, Jailbreak yapıp iTunes'dan hiçbir şey indirememekten iyidir. En azından bende bu sorunlar oldu. Üstüne üstlük cihaza bir zarar gelse ve sıfırlayacak zamanım olmasa Apple garantiyi de karşılamayacak. Sizde veya kullanan diğer arkadaşlarda neler yaşandı bilmiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4s telefonuma ios8.4 yazılımını yükledikten sonra taig jbsini kurdum. ifile uygulaması yardımıyla 2. whatsappı kurdum ama ikisi aynı anda açılmıyor hata veriyor. iosa jb yardımıyla 2 whatsapp uygulamasını nasıl kullanabilirim yardımcı olurmusunuz.. teşekkürler.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
4s telefonuma ios8.4 yazılımını yükledikten sonra taig jbsini kurdum. ifile uygulaması yardımıyla 2. whatsappı kurdum ama ikisi aynı anda açılmıyor hata veriyor. iosa jb yardımıyla 2 whatsapp uygulamasını nasıl kullanabilirim yardımcı olurmusunuz.. teşekkürler.

Uyumlu olmayabilir 8.4 ile yapacak bir şey yok, araştırırsan jailbreaksiz de ayni uygulamadan ikincisini kurabilirsin biraz ugrastirir ama

Rossen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler ios 7 ipad air im var su an. İoslar hakkinda pek birsey bilmiyorum. Jb yapmadim. İos 8 e nasil guncelleyebilirim? Normal guncellemede sorun cikaranlar varmis. Elmada takilip acilmiyomus. Yedekleyin falan yaziyorlar. Bu hatalarla karsilasmamak icin ne yapmam lazim?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Beyler ios 7 ipad air im var su an. İoslar hakkinda pek birsey bilmiyorum. Jb yapmadim. İos 8 e nasil guncelleyebilirim? Normal guncellemede sorun cikaranlar varmis. Elmada takilip acilmiyomus. Yedekleyin falan yaziyorlar. Bu hatalarla karsilasmamak icin ne yapmam lazim?
Normal ipad üzerinden guncelle elmada takılırsa home kilit tusuna basılı tut ama sorun çıkacağını sanmam bende de air var gayet rahat güncelledim

cpqqqq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 4 cihazıma pangu ile Jailbreak Yaptım telefon açıldı cydia girdim telefon kapanıp açıldı sonra kilidi açmak için sağ kaydırıyorum boş ekran geliyor sonra apple logosu ve aynı yere geliyor , bilgisayara bağlayıp iTunes dan fabrika ayarına döndüm ve başlangıçta yeni telefon olarak kullan dedim (yani eskiyle ilgili ilişki kesildi) yine aynı sorun ne yapabilirim

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
iPhone 4 cihazıma pangu ile Jailbreak Yaptım telefon açıldı cydia girdim telefon kapanıp açıldı sonra kilidi açmak için sağ kaydırıyorum boş ekran geliyor sonra apple logosu ve aynı yere geliyor , bilgisayara bağlayıp iTunes dan fabrika ayarına döndüm ve başlangıçta yeni telefon olarak kullan dedim (yani eskiyle ilgili ilişki kesildi) yine aynı sorun ne yapabilirim

Cihazı dfu moda alıp sıfırdan kurulum yapmayı deneyebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba

Telefon almayı düşünüyorum. SAMSUNG GALAXY E7 Mİ YOKSA SAMSUNG GALAXY A7 Mİ ALMALIYIM?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir twitter kullanıcısıyım. 3-4 aydır telefonumdan twittera girdiğimde 'arama Butonundan' TT listesini göremiyorum. Bomboş bir sayfa çıkıyor. Bir çok yerde araştırdım fakat sebebini bulamadım, Hatta buna dair hiç bir şey yok. Bilen birileri varsa ilgilenmesinizi istiyorum. Şimdiden teşekkürler

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir twitter kullanıcısıyım. 3-4 aydır telefonumdan twittera girdiğimde 'arama Butonundan' TT listesini göremiyorum. Bomboş bir sayfa çıkıyor. Bir çok yerde araştırdım fakat sebebini bulamadım, Hatta buna dair hiç bir şey yok. Bilen birileri varsa ilgilenmesinizi istiyorum. Şimdiden teşekkürler
uygulamanız güncel mi bende bir sorun gözükmüyor

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
AppleTV falan almadan, iPad'imi televizyona nasıl bağlayabilirim?
Büyük ihtimalle böyle bir yol yoktur ama yinede sorayım istedim.

Cemalince

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim ipad 2 ye ios8.4 jb yapmıştım kullanıyordum sonra cihaza restore yapmak yerine ayarlardan tüm ayarları sıfırla yaptım. Cihaz kapanıyor elma geliyor , altında bişey doluyor sonra elma geliyor ve orda kalıyor . Ne yapabilirim ? Cihazı dfu moda alamıyorum girmiyor !! Yardım edin lütfen

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Arkadaşlar benim ipad 2 ye ios8.4 jb yapmıştım kullanıyordum sonra cihaza restore yapmak yerine ayarlardan tüm ayarları sıfırla yaptım. Cihaz kapanıyor elma geliyor , altında bişey doluyor sonra elma geliyor ve orda kalıyor . Ne yapabilirim ? Cihazı dfu moda alamıyorum girmiyor !! Yardım edin lütfen
home + power tuşuna basılı tutup cihazı kapatın. sonra home tuşuna basılıp tutup cihazı bilgisayara bağla kurtarma moduna girecektir.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
AppleTV falan almadan, iPad'imi televizyona nasıl bağlayabilirim?
Büyük ihtimalle böyle bir yol yoktur ama yinede sorayım istedim.

Bağlarsınız. Lightning to HDMI olarak aratırsanız Apple'ın aksesuarı var HDMI ile bağlarsın ben öyle kullanıyorum.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498

DFU moda alıp iTunes ile IOS kurmanız gerekiyor.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498

Bende de olmuştu silip baştan yüklemiştim.

ahmetulukan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Şu an telefonumdaki 2 uygulama ne siliniyor ne de geri yüklenebiliyor. Logoları silik bir şekilde duruyor. Acaba tamamen kaldırmak için ne yapmalıyım?

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar merhaba. Şu an telefonumdaki 2 uygulama ne siliniyor ne de geri yüklenebiliyor. Logoları silik bir şekilde duruyor. Acaba tamamen kaldırmak için ne yapmalıyım?

Home tuşuyla güç tuşuna basılı tut ekrana logo gelince bırak açılınca ya kendiliğinden gitmiş olması lazım yada kendin silebilirsin

omerk46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir sorum olacaktı konu olarak da açmıştım yanlış yere mi açtım bilmiyorum ama.
Ben android kullanıcısıydım İOS'a geçtim çok da memnunum fakat sormak istediğim bi konu var android de oynadığım oyun datalarını tekrar kullanabilir miyim İOS'da kullanmak için ne yapabilirim oyun datalarım google hesabımda yedekleniyordu tekrar kullanabilir miyim ?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Arkadaşlar bir sorum olacaktı konu olarak da açmıştım yanlış yere mi açtım bilmiyorum ama.
Ben android kullanıcısıydım İOS'a geçtim çok da memnunum fakat sormak istediğim bi konu var android de oynadığım oyun datalarını tekrar kullanabilir miyim İOS'da kullanmak için ne yapabilirim oyun datalarım google hesabımda yedekleniyordu tekrar kullanabilir miyim ?

kullanamazsın

omerk46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler dostum saolasın napalım bi yöntem bulucaz hesaplarla filan