Davetiye Takas

ByManisaLee

Öğrenci
12 Ağustos 2011
21
0
0
Torrent Ultra
TurkTorrent
TorrentDepo
TurkNova
BitTürk

davetiyeleri elimde var.Arena-tr leechturk davetiyelerine takas olur

MehmetF4tih

Öğrenci
19 Ağustos 2014
50
2
8
elimde u-türk davetiyesi mevcuttur sadece bittürk ile takas olur ilgilenenler pm'den iletişime geçebilir.

trmntr

Öğrenci
26 Mayıs 2014
8
0
0
torrent ultra
turkdepo.biz
hdturk

davetiyelerim var. turktorrent, bıtturk davetiyeleriyle takas edebilirim.

Creative

Kör Cerrah
12 Eylül 2009
13,895
2
17,379
4,958
40
Düğün davetiyesi versem, hangi sitelerde davetiye verirsiniz. :) (Yapmazsam olmazdı.)

Creative

Kör Cerrah
12 Eylül 2009
13,895
2
17,379
4,958
40
Davetiye isteğim zaten hiç olmamıştır. Zamunda her türlü işimi görüyor. Kickass ve Zamunda varken diğer siteler işinize yaramaz bile.
Arena-TR nefret ettiğim bir site haline geldi nedense!.. :D

xozhan

Öğrenci
22 Nisan 2015
2
0
0
benım elimde davetiyem yok . bende takas teklif ediyorum ama bana bir adet davetiye gonderene 3 ihlas bir Fatiha anında hediyemdir . bu toreentlerden film dizi izlemek istiyorum lakin illaki davetiye lazım bana yardımı olan arkadas olursa cok mutlun olurum . xxozhan@hotmail.com mail adresim . Yardımı olanında olmayanında canı Sağ olsun :helpsmilie:

ZİHONER

Asistan
7 Şubat 2015
202
12
18
Elimde bitturk ve turknova
Tracker turk var

Arena tr

Turktorrent

Ozeellikle uturk

Torrentleech

Leechturk

Le takas edilir

Isteyen pm atsin dha rahat gorurum

trmntr

Öğrenci
26 Mayıs 2014
8
0
0
trackerturk davetiyesine ihtiyacım var. karşılığında torrent ultra, hd turk davetiyesi gönderebilirim. hayrına bi el atın.

a_king

Öğrenci
11 Nisan 2015
5
0
0
elimde turktorrent ve turknova var. karşılığında torrent ultra ya da yabancı trackr davetiyesi olabilir.

ZİHONER

Asistan
7 Şubat 2015
202
12
18
Leechturk,,, turdepo,,, uturk davetiyei atana istedigi torrent sitesinin davetiyesi varsa davetiyesi yoksa hesabini atarim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Leechturk,,, turdepo,,, uturk davetiyei atana istedigi torrent sitesinin davetiyesi varsa davetiyesi yoksa hesabini atarim

vacco

Öğrenci
18 Nisan 2015
19
0
1

merhaba elinizde türktorrent davetiyesi varmı acaba?varsa gönderirseniz çok sevinirim

Buura_20

Öğrenci
27 Şubat 2012
16
0
0
Torrent Ultra'dan davetiye isteyen varsa elinizdeki davetiye ile takaslayabilirim.

Bitturk tercihimdir

omar53

Öğrenci
26 Mart 2015
5
0
0
Trackerturk full hd paylasim site davetiyesi bulunur herhangi bir davetiye ile takas yapilir
Öncelik turkdepo