Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION]

Aynen, o benim. Yaklasik bir aydir girmiyorsun :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
@Vikings

Aynen, o benim. Yaklasik bir aydir girmiyorsun :)

Aynen abi ya sorma şu sıralar bir çok şey ile uğraşıyordum, Lol'de ligler sıfırlandı 10 oyun atım kümeye yerleştim falan nerdeyse hiç zaman kalmıyordu gibi bide pcyi formatladım ssd aldım ya üşeniyorum tekrar indirmeye bakalım :D

Hem pek sarmamaya başladı gibi ya :mrgreen:

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Aynen abi ya sorma şu sıralar bir çok şey ile uğraşıyordum, Lol'de ligler sıfırlandı 10 oyun atım kümeye yerleştim falan nerdeyse hiç zaman kalmıyordu gibi bide pcyi formatladım ssd aldım ya üşeniyorum tekrar indirmeye bakalım :D

Hem pek sarmamaya başladı gibi ya :mrgreen:

Wolfenstein: The New Order

BF4 den güzel bence beni aşırı sarmıştı

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Wolfenstein: The New Order

BF4 den güzel bence beni aşırı sarmıştı

Hiç bir oyun bana göre bf4'den iyi olamaz tabi bf5 çıkınca fikrim değişir elbette :D

Ha hikaye olarak falan filan elbette daha iyileri olurda şöyle multiplayer'a girince o sesler grafikler harita silahlar her şey bide hafif akşamsa hava üf diyorum sanki gerçek savaştasın :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hem ben payday 2'den bahsediyorum BF4'den değil BF4'den sıkılan ölsün :mrgreen:

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Sen dediğime bir bak yinede bak ben tavsiye ettim sonuçta :)

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Merhaba.
Acil bir durum var bilenler cevaplarsa çok sevinirim.

Benim annemin,babamın ve anneannemin telefon numaralarının başı aynı sonu seri halde 10,11,12 diye bitiyor.
Ve biraz önce aynı numara üçünü de aradı.
Bu mümkün mü?
Gerçekten korktum

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Merhaba.
Acil bir durum var bilenler cevaplarsa çok sevinirim.

Benim annemin,babamın ve anneannemin telefon numaralarının başı aynı sonu seri halde 10,11,12 diye bitiyor.
Ve biraz önce aynı numara üçünü de aradı.
Bu mümkün mü?
Gerçekten korktum
Mümkün değil. Ilginc olmuş tirsidim :D

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
[MENTION=408716]The_Destroyer[/MENTION] Araştırıyorum bakalım.Bir sonuç çıkarsa paylaşırım sizinle.

[MENTION=408716]The_Destroyer[/MENTION] Araştırıyorum bakalım.Bir sonuç çıkarsa paylaşırım sizinle.

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184

Bekliyorum merak ettim cidden :D [emoji14]

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40

Bir yerde istediğiniz numarayı kullanarak başka birini aramanızı sağlayan bir program Olduğunu duymuştum. Sanırım bunu yapan kişi 3 farklı telefondan ayni numarayı göstererek sizi aramış. Geri dönüş yaptınız mı numaraya ?

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Bir yerde istediğiniz numarayı kullanarak başka birini aramanızı sağlayan bir program Olduğunu duymuştum. Sanırım bunu yapan kişi 3 farklı telefondan ayni numarayı göstererek sizi aramış. Geri dönüş yaptınız mı numaraya ?

Dediğiniz gibi olabilir.Ama belliki profesyonel işi.
Geri aramadık ne olduğu belli olmaz

Reaksiyon puanı
16,118
Abi çok mutluyum 2730 ile ancak bozulursa iyi bir akıllı telefon sahibi olabilirim. Elime çok kaçak orijinalleri denk geldi hep al sat yaptım.

gene de çok gıcık telefon ama mikrofonsuz kulaklık taksan bile konuşmak güzel bunu yapan tek javalı o galiba.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
[MENTION=289241]Burk.Clik[/MENTION] , [MENTION=408716]The_Destroyer[/MENTION]

Sanırım banka. Dosya masrafları filan bir şeyler diyormuş bant kaydından.Ama işin ilginç yanı bu saatlerde banka ne alaka ? Arıyorlar mı bu saatlerde.Gerçi sistemden olabilir

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
[MENTION=289241]Burk.Clik[/MENTION] , [MENTION=408716]The_Destroyer[/MENTION]

Sanırım banka. Dosya masrafları filan bir şeyler diyormuş bant kaydından.Ama işin ilginç yanı bu saatlerde banka ne alaka ? Arıyorlar mı bu saatlerde.Gerçi sistemden olabilir
Gecen gun babami aradilar bu saatlerde dosya masrafini almak istetmisiniz diye hangi banka icin bu dedik bisey diyemediler subeniz frlan nerde dedik sustular .. gidin dedik kapattik :D

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Gecen gun babami aradilar bu saatlerde dosya masrafini almak istetmisiniz diye hangi banka icin bu dedik bisey diyemediler subeniz frlan nerde dedik sustular .. gidin dedik kapattik :D

Aynı numara mı acaba? Yalnız çok iilginçti ya aynı anda üç telefon çaldı ve aynı numara :D

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
:)

[video=youtube;nPZ6906F1K8]https://www.youtube.com/watch?v=nPZ6906F1K8[/video]

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Spotify kurayım mı bilgisayara beyler ne dersiniz premıumsuz kullanmayı düşünüyorum iyi mi sizce?

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Spotify kurayım mı bilgisayara beyler ne dersiniz premıumsuz kullanmayı düşünüyorum iyi mi sizce?
Kesinlikle kur. Bende gecen hafta kullanmaya basladim premiumsuz tek sıkıntı 4-5 sarkida bi spotify reklami caliyor. Diger hersey cok guzel.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Ben Streamus diye bir Choreme eklentisi kullanıyorum . Youtube'da video açmadan müzik dinlemek için.
Liste oluşturabiliyorsun.Bayaa kullanışlı.
[MENTION=385184]mic check[/MENTION] [MENTION=77147]GhostX[/MENTION]

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bugun google play'e girerken baglanti sorunu yasayan oldumu?

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
[MENTION=261339]Meridian[/MENTION]; Kendimiz parça listesi oluşturuyoruz ama değil mi? yanlışım yoksa Spotify'de hazır playlistler var yeni parçaları keşfetmek için güzel oluyor aslından bundan dolayı kullanmak istiyorum müzikle uğraşan biri olarak parçaları takip etmek zor oluyor.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
@Meridian; Kendimiz parça listesi oluşturuyoruz ama değil mi? yanlışım yoksa Spotify'de hazır playlistler var yeni parçaları keşfetmek için güzel oluyor aslından bundan dolayı kullanmak istiyorum müzikle uğraşan biri olarak parçaları takip etmek zor oluyor.

Aynen dediğin gibi sen oluşturuyorsun listeyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...