Lg tv pc bağlantı problemi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede lenovo z570 ve lg lm640s var birtürlü bağlanmıyor. aynı kablo ayı notebook lg ls5600 bağlanıyor. Dell notebook aynı kabloyla lm640s e bağlanıyor ama lanet lenovo bağlanmıyor bi türlü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benımde Lenovoz570 laptop'um var. Bilgisayarı acıyorum hersey calısıyor fakat windows yazısı gelince sinyal yok diyor ılk başlarda cıhazdan tv ye aktarım yapıyordum ama suanda yapamıyorum delirecem..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:devil:bendede lg 55 740 s var casper nirivana ile bağlantı kuramıyor aslına sorun pc lerde değil diğer tv markaları bunu aşmış durumda ama ilgilenmiyorlar bu tür şeylerle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
LG smart TV-ASUS laptopla HDMI bağlantısında görüntü var ses yok :( ben de kendimde kusur arıyordum. demek herkes yaşıyormuş aynı sorunu. ben smart tv ye ayrıca iomega screenplayer ı da bağlamaya çalıştım.görüntü mükemmel ama ses yok arkadaş.. naapıcam bilemedim.

batuhance

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lenovo laptopu hdmi ile lg tvye bağlamak mümkün değil. Lenovo Türkiye de bu sorunu doğruluyor. O yüzden yüzde yüz çalıştığına emin olmadığınız yöntemleri , bunuda deneyin gibi , yazmanızın bir anlamı yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bence sorun laptop kaynaklı değil çünki bende mac var aynı sorunu bende yaşıyorum. lg led tv ye takıyorum sinyal yok diyor. başka tv ye takıyorum gayet iyi çalışıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilk öncebağlantı tipini tanımlamanız gerekebilir. pc, usb gibi
bende de olmamıştı daha sonra karıştırırken buldum oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende lg 47 lm 760s var ve acer marka laptopla rahatlıkla bağlanabiliyorum tabi ilk başta ekran kartından ayarlama yapıp tv yi clon olarak gösterdim işletim sistemi win7

alpay14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadas cozumu windows tusu+p tusuna basarak yalnızca projector dieyrek aktarabilirsin bende bu sekılde aktatıyorum [MENTION=174893]albert[/MENTION]ini

akrepzeus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ses sorunu yasayanlar goruntu tv ye gelınce pc den sag alt ses sımgesıne sag tıklayıp-->kayıttan yürütme-->HDMI sec işaretle alttan uygula ve tamama tıklayınız.

fermous

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
aynı sorun bende de var. hdmi portu sağlam olan televizyonumu bilgisayara bağlayamıyorum. hdmi portu kesinlikle sağlam envai çeşit cihaz taktım(android dongle + teledünya receiver + playstation) hepsinden görüntü aldım lakin pc den görüntü almıyor. işin enteresan yanı aynı pc yi başka tv ye aynı düzenekle aynı kablo ile bağlayabiliyorum. sanki tv ye hdmi ile bağlantı yapılmasın diye bir kilit var ve o kilit şu an kapalı(farzı mahal). windows tuşu + p den ekranı coklama seçeneklerini denedim ekran kartı driver cart curt denedim (ki driverdan olsa öteki tvlerde calışmazdı ayrıca dos ortamında görüntü alabiliyorum öteki televizyonla buda driver olayı olmadığını kanıtlıor) denemediğim hiçbirşey kalmadı eğer gerçekten cözüm önerisi sunabilecek arkadaşlar varsa çok rica ediorm her teklife açığım ama lütfen bu teklifler "kablonu kontrol et" yada "hdmi portunu değiştir" yada "kumandadan hdmi kanalına geçiş yap" gibi öneriler olmasın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Casper Nirvana i5 H36 Ekran kartı Nvidia 3D Geforce 320M birde İntel Granpic. Ekran kartı var içinde laptop var ve LG 42LM640S TV ye bağlayamıyor HDMI ile sanirim herkezde bu problem böyle LG servisini ariyorum TV yada TV ayarlarında problem yok. pc'inize bakın diyorlar. Casper Yetkili Servisiyle Görüşüyorum bakıp HDMI girişi çalışıyor yapabileceğimiz bir$ey yok diyorlar. HDMI kablosunu başka tv de deniyorum çalışıyor. yaw herkez haklıda ben mi haksızım olmuyor işte SİNYAL YOK yaziyo başka bi$i yazmiyo şimdi ben Laptop'u atayim Yokhsa LG tv yi mi Daral geldi kafayi yedim yaa bi görüntü aktaramadim çözen olursa lütfen paylaşsın.

albertini_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg v ye guncelleme geldi ve sorun kendiliginden cozuldu. Tv ye internete baglayip guncelleyin sonra cozuluyor problem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben hala aynı sorunu yaşıyorum da... Dvi to hdmi denediniz mi ACABA??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar,
bende de lenovo ideapad flex 14 ve LG55LM640S-ZA TV var. Ancak bende HDMI ile bağlayamıyorum.
Samsung'ta da denedim onda da bağlanamıyor. Ancak başka bilgisayarlarla aynı hdmi kablosuyla denediğimde hem LG hem de Samsung TV bağlanabiliyor. Sorun Lenovo'da görünüyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de LG Tv'ye Casper dizüstü bilgisayarı bağlamaya çalıştım. 3 HDMİ girişi var tv'nin. Sadece birinden, ekran çözünürlüğünü değiştirerek görüntü aktarımı yapabildim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de Lenovo g510 var televizyon hisense daha once hp pavilion ile baglanabiliyordum . Fakat Lenovo g510 la baglanamadim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nasıl yaptın bi açıklama yapabilir misin. Sorun düzeldi mi yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer:arkadaşlar pc üzerinde sağ tıklayın ekran çözünürlüğü seçeneğine tıklayın açılan sayfada projeksiyona bağla diye yazıyor oradan projeksiyon bağlan seçeneğini seçin olacaktır sesinde tv den çıkmasını istiyorsanız ayarları atarım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
denetim masasından ses sorunlarını düzelti seçin sonra kayıttan aygıtları çalma ses sorununu düzelti seçin otomatik seçin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:confused1: arkadaslar bende 2014 model son sürüm ve güncellemeye sahip lg 42lb652v model tv ve asus g75vw 5000 tl lik laptop var ama ne denediysem ne yaptıysam hdmi portundan tv ye görüntü aktarımı yapamadım olmadı. teknoloji özürlü biri değilim hdmi kablo en iyisinden ne takarsam tak tak anında görüyor lakin laptopu görmüyor cıldırmamak elde degil inanın :bored:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lenovo bilgisayarla aynı problemi ben de yaşadım, günlerdir onunla uğraşıyorum.
aynı hdmi kablosu ile başka bilgisayarlar bağlanıyordu...
lenovo hdmi çıkışı yeni teknoloji 3.1 miş hdmi kablo 3.0...
lenovoya uygun hdmi kablosu aldım, şimdi sorunsuz çalışıyor...