Duygusal oyun tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

ufuk99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Duygusal senaryosu olan filmleri ve dizileri çok severim ancak beni ağlatabilecek yada en azından duygulandırıcak bir oyun bileniniz varmı.?

Mümkünse sistem gereksinimleri düşük olsun bilgasayarım cok iyi değil

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Rainbow Island Advanture Island Circus Tank Contra bunları 15 yıl sonra tekrar oynayınca çok duygulanmıştım bilmiyorum sende aynı etkiyi yapar mı

hunter5334

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu oyun duygusal ağırlıklı senaryolu tavsiye ederim. 2 defa bitirdim :)

Fahrenheit-Indigo-Prophecy-Uncut.jpg

Oekry

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telltale Games'in The Walking Dead serisi. Çoğu yerde hüngür hüngür ağlamıştım.
Fazla sistem gereksinimi de istemiyor.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
final fantasy 6-7-8

6 yı GBA emu ile oynayabilirsin 7-8 pc de var.

ufuk99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rpg sevmiyorum yinede teşekkür ederim

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Brothers A Tale of Two Sons Bugüne kadar oynadığım en duygusal en iyi adventure oyunu.

Oyun ödüllerinde birçok ödüle layık görüldü.

Oyun oldukça duygusal özellikle sonu sizi ağlatabilir.

Macera ve duygusal oyunları sevenlerin kesinlikle oynaması gereken bir oyun.

Babalarının hastalığına çare bulmaya çalışan iki kardeşin hikayesini anlatan oyun, macera türünde bir oynanış sunuyor. Babalarının bu amansız hastalığının geçmesi için tek yol ise "Water of Life", yani yaşam suyunun bulunması. Ancak bu olay kardeşlerin düşündüğü kadar kolay olmuyor ve yolculuk büyük bir serüvene dönüşüyor.

[video=youtube;liftFqr4mbc]http://www.youtube.com/watch?v=liftFqr4mbc[/video]

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Brothers in Arms serisi olabilir.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Far Cry 3 te Vaas'ı öldürürken duygulanmıştım :sleep: Oyunun müzik albümü arabamda var. Çaldıkça hala tüylerim diken diken oluyor.

faruk117

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Ufuk abicim,

Siz duygusal oyun deyince söylemeden edemedim :) PS3'ün olsaydı Heavy Rain derdim. Ancak PC sürümü yok bildiğim kadarıyla. Şaka maka kimi zaman gözlerimden yaşların aktığı kimi zaman nutkumun tutulduğu ve oyunu bitirdiğimde erkek çocuğumun olmasını istememe neden olan bir oyundu. Çok farklı perspektifleri vardı. PC sürümü olmasa bile videolarını youtube'dan izlemenizi tavsiye ederim. İnş istediğiniz gibi bir oyun bulursunuz :)

ufuk99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim ama pc gerçekten çok güçsüz bu oyun için

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Brothers A Tale of Two Sons Bugüne kadar oynadığım en duygusal en iyi adventure oyunu.

Oyun ödüllerinde birçok ödüle layık görüldü.

Oyun oldukça duygusal özellikle sonu sizi ağlatabilir.

Macera ve duygusal oyunları sevenlerin kesinlikle oynaması gereken bir oyun.

Babalarının hastalığına çare bulmaya çalışan iki kardeşin hikayesini anlatan oyun, macera türünde bir oynanış sunuyor. Babalarının bu amansız hastalığının geçmesi için tek yol ise "Water of Life", yani yaşam suyunun bulunması. Ancak bu olay kardeşlerin düşündüğü kadar kolay olmuyor ve yolculuk büyük bir serüvene dönüşüyor.

[video=youtube;liftFqr4mbc]http://www.youtube.com/watch?v=liftFqr4mbc[/video]
Hocam önerdiğiniz oyunu oynadım ve hayatımda hiç bukadar duygusal ve güzel bir oyun oynamamıştım.
hele o abisinin öldüğünü görmesi ve gömdüğü kısmı varya beni gerçekten ağlattı. ( Sanırsam kardeşim var diye duygularıma hakim olamadım. ):crying: Burdan herkese bu oyunu tavsiye ederim arkadaşlar. Ayrıca size çok teşekkür ederim böyle bir oyun önerdiğiniz için.

Shit Happens

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Hocam önerdiğiniz oyunu oynadım ve hayatımda hiç bukadar duygusal ve güzel bir oyun oynamamıştım.
hele o abisinin öldüğünü görmesi ve gömdüğü kısmı varya beni gerçekten ağlattı. ( Sanırsam kardeşim var diye duygularıma hakim olamadım. ):crying: Burdan herkese bu oyunu tavsiye ederim arkadaşlar.
Spoiler diye bir şey duymadın mı ya?

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
@KatyPerry Rica Ederim. Siz de spoiler ile ilgili söylediğiniz sözle beni güldürdünüz :)

Duygusal oyun sevenlerin kesinlikle oynaması gereken masalsı bir oyun. Oyun daha çok Joystick yapısına uygun. Kardeşiniz varsa onla oynayabilirsiniz ama küçük olmasın oyunun duygusal yapısı küçük birinde büyük olumsuzluklar bırakabilir.

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Çok komik spoiler Türkçeleştirilmiş haliyle sürprizkaçıran dizi,film,oyun farketmez hikaye açısından önemli bilgilerdir bunu da biz mi söyleyelim.
Olabilir yani . Her kelime tek anlamda olmuyorki :) Spoiler'inde bu türlü anlamıda varmış ben bilmiyordum ve öğrenmiş oldum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

@KatyPerry Rica Ederim. Siz de spoiler ile ilgili söylediğiniz sözle beni güldürdünüz :)

Duygusal oyun sevenlerin kesinlikle oynaması gereken masalsı bir oyun. Oyun daha çok Joystick yapısına uygun. Kardeşiniz varsa onla oynayabilirsiniz ama küçük olmasın oyunun duygusal yapısı küçük birinde büyük olumsuzluklar bırakabilir.
Kesinlikle. Bende zaten Joystick le oynadım ve az önce bitirdim oyunu. Peki buna benzer bir oyun daha varmı önerebileceğiniz ?

Jigsaw1396

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Homefront :D oyunun başlangıç İntro'sunda küçük çocuğun karşısısında Ailesini öldürüyorlardı. ve de Watch Dogs en çok oynanan oyun.

Bizans

Asistan
Reaksiyon puanı
0
godfatherda duygusal bir oyun sayılabilir aslında :)