Tablet önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Arkadaşlar yeni tablet almaya karar verdim bütçem 500 TL civarında bütçeme göre performansı yüksek oyunların rahat bir şekilde,hiç kasmadan oynandığı bir tablet istiyorum. Aklım da ilk baş ipad vardı fakat biraz pahalı geldi ama 649 TL ipad miniye verilir mi değer mi ?
Birde aklımda samsung var :http://www.vatanbilgisayar.com/p811...-101-cam-bt-android-42.html?srt=UP#ozellikler
Buda ipad mini: http://www.vatanbilgisayar.com/ipad...th-10-saate-kadar-pil-omru-308-gr.html?srt=UP

Başka kullandığınız ve önereceğiniz tablet varsa cevaplarınızı bekliyorum.

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Kaç inçlik bi model istiyorsun? 7 mi yoksa 11 falan mı?
Ayrıca bnde hometech vardı modeli unuttum 512 mb ram tek çekirdek 1 ghz işlemci 4 gb depolama hafıza kartı yok ve 30 oyun falan yükledim 25 i 35 mb dan fazla hiç kasma olmadı 1 yıl kullandım sonra bataryada sıkıntı oldu al diye söylemiyorum ayrıca internetten 150 tl ye almıştım.Sana piranha önerebilirim

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Arkadaşlar yeni tablet almaya karar verdim bütçem 500 TL civarında bütçeme göre performansı yüksek oyunların rahat bir şekilde,hiç kasmadan oynandığı bir tablet istiyorum. Aklım da ilk baş ipad vardı fakat biraz pahalı geldi ama 649 TL ipad miniye verilir mi değer mi ?
Birde aklımda samsung var :http://www.vatanbilgisayar.com/p811...-101-cam-bt-android-42.html?srt=UP#ozellikler
Buda ipad mini: http://www.vatanbilgisayar.com/ipad...th-10-saate-kadar-pil-omru-308-gr.html?srt=UP

Başka kullandığınız ve önereceğiniz tablet varsa cevaplarınızı bekliyorum.
3g yok bunda biraz eski model ama alınır genede.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Asus memopad 7 ve ipad mini'ye verilen para helal sayılır.

SamEsung'a zıkkım olsun.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
ipad mini hem daha pahalı ve hemde ios 6 eski bir işletim sistemine sahip asusa da baktım fakat samsung hem özellik açısından hem de boyut açısından daha iyi 10 inç ve fazlası benim için daha iyi olur.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
ipad mini hem daha pahalı ve hemde ios 6 eski bir işletim sistemine sahip asusa da baktım fakat samsung hem özellik açısından hem de boyut açısından daha iyi 10 inç ve fazlası benim için daha iyi olur.

Açıkçası ben asla donanımdan ödün vermem.

Ve öyle yumurta tasarıma da o kadar para verilmez.

Donanımı dalga geçer gibi olmuş Samsung'un

Memopad 7'de 1,86 Ghz X4 intel işlemci barınıyor.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Açıkçası ben asla donanımdan ödün vermem.

Ve öyle yumurta tasarıma da o kadar para verilmez.

Donanımı dalga geçer gibi olmuş Samsung'un

Memopad 7'de 1,86 Ghz X4 intel işlemci barınıyor.

Asus'un ram daha düşük çözünürlük de baya fark var biri 1280*800 samsung;2560*1600 işlemci de asus;1.86 ghz samsung;1.70

birde bunu buldum;http://www.vatanbilgisayar.com/casp...16gb-hdd-10-cam-bt-android-44.html#ozellikler Casper'ın tabletleri hakkında bi bilginiz var mı ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Öncelikle kaç inç istediğine karar vermelisin tabletin boyutu ne olsun?

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Asus'un ram daha düşük çözünürlük de baya fark var biri 1280*800 samsung;2560*1600 işlemci de asus;1.86 ghz samsung;1.70

birde bunu buldum;http://www.vatanbilgisayar.com/casp...16gb-hdd-10-cam-bt-android-44.html#ozellikler Casper'ın tabletleri hakkında bi bilginiz var mı ?
Casper'a bulaşmanı önermem.

Satış sonrası destek = 0

Marka prestiji yok

OEM bir üretici oluyor kendisi.Yurtdışında siparişi veriyor ucuza.Burada 2 katını istiyor.

Ama gönlün SamEsung'da senin belli.

Güle güle kullan.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Öncelikle kaç inç istediğine karar vermelisin tabletin boyutu ne olsun?

7 inç küçük olacağını tahmin ediyorum onun için 7 den büyük olsun yeter

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Casper'a bulaşmanı önermem.

Satış sonrası destek = 0

Marka prestiji yok

OEM bir üretici oluyor kendisi.Yurtdışında siparişi veriyor ucuza.Burada 2 katını istiyor.

Ama gönlün SamEsung'da senin belli.

Güle güle kullan.

Şu an gönlüm hiç birinde sadece en iyisini almayı istiyorum samsungu da ben fazla sevmem ama özellik açısından asus dan daha yüksek ram çözünürlük boyut filan sadece işlemci hızı yüksek asus da

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
7 inç küçük olacağını tahmin ediyorum onun için 7 den büyük olsun yeter

Şu an gönlüm hiç birinde sadece en iyisini almayı istiyorum samsungu da ben fazla sevmem ama özellik açısından asus dan daha yüksek ram çözünürlük boyut filan sadece işlemci hızı yüksek asus da
Asus memopad 8 var me 181c kodu n11 de falan satiliyor bir de lg g pad 8.3 var 500 civarina dusmustu bir ara google play Edition bulursan onu dusun derim yalnız

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Asus PadFone (A66)

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Yanında taşıyacak misin? Ben LG g pad a bir bak incele derim fiyat beş yüzlerde olması lazımdı

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Asus memopad 8 var me 181c kodu n11 de falan satiliyor bir de lg g pad 8.3 var 500 civarina dusmustu bir ara google play Edition bulursan onu dusun derim yalnız

LG G Pad'e baktım ve beğendim fakat işlemcisinden emin değilim Qualcomm Snapdragon 1.7 ghz işlemcisi kalite açısından işlemci nasıl bilgi verirseniz memnun olurum onun dışında boyut ideal ram iyi çözünürlük iyi gayet güzel bir tablet teşekkürler öneriniz için

Asus PadFone (A66)

Özellik açısından düşük bir tablet gibi duruyor ama öneriniz için teşekkürler

Yanında taşıyacak misin? Ben LG g pad a bir bak incele derim fiyat beş yüzlerde olması lazımdı

Yanımda taşımayı düşünmüyorum sadece oyun oynamak için istiyorum evde bırakırım genellikle LG baktım fiyatı şu an 600 TL düşünüceğim bu tableti de

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
LG G Pad'e baktım ve beğendim fakat işlemcisinden emin değilim Qualcomm Snapdragon 1.7 ghz işlemcisi kalite açısından işlemci nasıl bilgi verirseniz memnun olurum onun dışında boyut ideal ram iyi çözünürlük iyi gayet güzel bir tablet teşekkürler öneriniz için

Yanımda taşımayı düşünmüyorum sadece oyun oynamak için istiyorum evde bırakırım genellikle LG baktım fiyatı şu an 600 TL düşünüceğim bu tableti de
Snapdragon 600 islemcisi var full ha çözünürlükte tablrt için yeterli aslında sıkıntı cekmezsin :)

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Snapdragon 600 islemcisi var full ha çözünürlükte tablrt için yeterli aslında sıkıntı cekmezsin :)

Bir siteden karşılaştırma yaptım ve işlemcisi de kaliteli bir işlemciye benziyor şu an aklımda samsung nexus 10.1 ve lg g pad var ikisi arasında kaldım biraz daha araştırma yapıp haftaya almayı planlıyorum

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157

QUALCOMM SNAP. denince akan sular durur.

LG G PRO'daki ayni islemciyi ve ayni hizi kullaniyor G PAD 8.3

Bu işlemciyi SONY disinda cogu uretici kullandi.

S4'un LTE versiyonu,LG G PRO VE HTC ONE'da bu islemci var.

Gorevini yerine getirir mi evet getirir.Belli oluyor ki G PRO'dan geriye kalan SNAP. 600 islemcileri burada degerlendirmisler.

2 GB RAM var ki bu cok cok onemli iste.

Bu tablet alinir.

Ciddiyim cogu rakibini geride birakan bir cihaz.

Asus MEMOPAD 7'de bulunan islemci en fazla SNAP 400'e kafa tutar.Dusunun SNAP. 600 deniyor.

GALAXY TAB 'i bunun yaninda unutabilirsiniz.

Yoga 8'i islemcisi sebebiyle unutabilirsiniz.

Casper Via T10'u islemcisi ve marka prestijinden yoksunlugu sebebiyle unutabilirsiniz.

Asus MEMOPAD 8 islemcisi sebebiyle kotu 7 iyiydi ama evet 1 GB RAM az kabul ediyorum.

Kesinlikle LG G PAD alin.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
QUALCOMM SNAP. denince akan sular durur.

LG G PRO'daki ayni islemciyi ve ayni hizi kullaniyor G PAD 8.3

Bu işlemciyi SONY disinda cogu uretici kullandi.

S4'un LTE versiyonu,LG G PRO VE HTC ONE'da bu islemci var.

Gorevini yerine getirir mi evet getirir.Belli oluyor ki G PRO'dan geriye kalan SNAP. 600 islemcileri burada degerlendirmisler.

2 GB RAM var ki bu cok cok onemli iste.

Bu tablet alinir.

Ciddiyim cogu rakibini geride birakan bir cihaz.

Asus MEMOPAD 7'de bulunan islemci en fazla SNAP 400'e kafa tutar.Dusunun SNAP. 600 deniyor.

GALAXY TAB 'i bunun yaninda unutabilirsiniz.

Yoga 8'i islemcisi sebebiyle unutabilirsiniz.

Casper Via T10'u islemcisi ve marka prestijinden yoksunlugu sebebiyle unutabilirsiniz.

Asus MEMOPAD 8 islemcisi sebebiyle kotu 7 iyiydi ama evet 1 GB RAM az kabul ediyorum.

Kesinlikle LG G PAD alin.

Bende biraz araştırdıktan sonra Snapdragonun gerçekten de iyi bir işlemci olduğunu gördüm.2 GB Ram gerçekten de önemli zaten benim PC de bile 2 GB Ram varken bir tablette gerçekten de çok işe yarar onun için Memopad'i almaya pek sıcak bakmıyordum 2 GB Ram olan fazla tablet yok bu fiyata.Önerileriniz için teşekkürler aklımda da LG vardı ve onu almayı düşünüyorum.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Bende biraz araştırdıktan sonra Snapdragonun gerçekten de iyi bir işlemci olduğunu gördüm.2 GB Ram gerçekten de önemli zaten benim PC de bile 2 GB Ram varken bir tablette gerçekten de çok işe yarar onun için Memopad'i almaya pek sıcak bakmıyordum 2 GB Ram olan fazla tablet yok bu fiyata.Önerileriniz için teşekkürler aklımda da LG vardı ve onu almayı düşünüyorum.
Hayirli olsun.Cihaz kitkat guncellemesini de almis.Iyi bir cihaz belli.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

lg g pad? mantıklı seçim dark evopad alıp gıcık olmazsın buna şarj yetmiyorgerçi telefon özelliği var görüntülü konuşma var lg g pad darkı tokat manyağı yapar.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381

Maalesef alamıyacağım galiba çünkü bir tek teknosa da var tablet fakat orda da 799 TL bimeks gold istanbul bilişim gibi yerlerde 500-600 TL arası fakat stoklarda yok hiç bir yerde ürün geçici olarak temin edilememektedir diyor

lg g pad? mantıklı seçim dark evopad alıp gıcık olmazsın buna şarj yetmiyorgerçi telefon özelliği var görüntülü konuşma var lg g pad darkı tokat manyağı yapar.

10 saate kadar şarjının yettiği söyleniyor bir kaç inceleme videosunuda izledim ve hepsininde de şarjının gayet iyi gittiğini söylüyorlar zaten elime alıp da saatlerce oynamayı düşünmüyorum en fazla 2-3 saat onda da film filan izlersem

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Maalesef alamıyacağım galiba çünkü bir tek teknosa da var tablet fakat orda da 799 TL bimeks gold istanbul bilişim gibi yerlerde 500-600 TL arası fakat stoklarda yok hiç bir yerde ürün geçici olarak temin edilememektedir diyor

10 saate kadar şarjının yettiği söyleniyor bir kaç inceleme videosunuda izledim ve hepsininde de şarjının gayet iyi gittiğini söylüyorlar zaten elime alıp da saatlerce oynamayı düşünmüyorum en fazla 2-3 saat onda da film filan izlersem
şarjı %15 altına düşürme daha uzun şarj oluyor sonra benimki %4'e düştü şarj olduğu halde x files izleyince...