Android Uygulama İstekleri

Bu konuyu okuyanlar

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Hocam tablet arayüzünü hiç bilmesem bile samsunglarda (belki tabletlerdedeöyledir) orta tuşun sol tarafındaki tuşa basınca sol da bi sekme çıkması gerek oradaki panaroma fotoğrafa benzeyen bi simge var.

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Hocam tablet arayüzünü hiç bilmesem bile samsunglarda (belki tabletlerdedeöyledir) orta tuşun sol tarafındaki tuşa basınca sol da bi sekme çıkması gerek oradaki panaroma fotoğrafa benzeyen bi simge var.
Bulanıklaştırma falan var ama panoroma yok gibi neyse :)

azad4707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kendim için bir uygulama arıyorum. Şairler kategorisi olacak ve bu kategoriye kendim şair ekliyor olabileceğim.
Her şair kategorisinin içine de ayrı başlıklar altında şiirlerini yükleyebileceğim. Bir de yüklediğim şiirleri belli saatlerde rastgele bir şekilde görebileceğim bir program arıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

telefon s3 mini android 4.1.2

pixelist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc nin kamera uygulaması sony de çalışabilecek bi tane istiyorum android sürümüm 4.3 sony xperia sp :)

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Htc nin araç adlı uygulaması var 4 uygulama ve ana kısımda saat içeren araba kullanırken kullanmanızı kolaylaştıracak bi uygulama
S3 için de benzer bir program var mı yada o uygulamanın apk sı falan?

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Merhaba :) Cm11 kullanıyorum ve Arama ekranında meşgule atıp geri arama yapıcak bi uygulama ihtiyacım var. İncall denedim işe yaramadı

mterzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pc de ya da telefonda android uygulama olusturmak icin onereceginiz birsey varmi.
Basit yollu bakmak istiyorum ilgimi cekiyorda:)

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim bir uygulamaya ihtiyacım var şöyle ;
benim 250 smsim var ve bitti android telefonum var karşı tarafın whatsapp vb programları yüklücek telefonu yok yani telefonu eski bende bi program sayesinde ona msj göndermek istiyorum ücretsiz olan mesela o uygulamayla ona sanki normal sms atmışım gibi olacak böyle bir bildiğiniz güvendiğiniz uygulama varmı android telefonum için
telefonum galaxy mini 2.3.6

tarikk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim bir uygulamaya ihtiyacım var şöyle ;
benim 250 smsim var ve bitti android telefonum var karşı tarafın whatsapp vb programları yüklücek telefonu yok yani telefonu eski bende bi program sayesinde ona msj göndermek istiyorum ücretsiz olan mesela o uygulamayla ona sanki normal sms atmışım gibi olacak böyle bir bildiğiniz güvendiğiniz uygulama varmı android telefonum için
telefonum galaxy mini 2.3.6
Benim bildigim öyle birsey yok.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Öyle bir şey olsa kimse SMS yaptırtmazdı zaten. :)

mlnkolia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar.
japonca dili ülkemizde yaygın değil ve android uygulamaları hep ingilizce versiyonlu. varmı bildiğiniz gramer, kanji, tr-japonca sözlük gibi uygulamalar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Androidde karikatür uygulamasi bilen var mi en guncel karikaturler

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar bazı programlarda rahatsız edici reklamlar var bunları nasıl engelleriz rootsuz?

salihf5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar günlük vucut gelisimimi fotoğraf ile kayit altina almak istiyorum. Günlük olarak fotograf cekmemo ve gun gun foto uzrrine vs yazi yazan uygulama ariyorum yami gunluk fotoğraf uygulamasi

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Gencler adam gibi içeriği güncellenen karikatür uygulamasi onerebilecek var mi ya? Eskiden vardı bir uygulama kalkmış o da