Samsung Galaxy Alpha İncelemesi

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Samsung Galaxy Alpha İncelemesi

Samsung'un ülkemizde satışına başladığı Galaxy Alpha'nın detaylı incelemesiyle karşınızdayız. Bakalım Samsung Galaxy Alpha bizlere yüksek malzeme kalitesine ek olarak neler sunuyor?

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Bataryası yeni çıkan ve 1900TL olan bir telefon için rezalet denecek seviyede. Bilmem kaç yıl önce çıkan Discovery'de bile 1850mAh batarya vardı! Bu paraya bu dandik telefonu almaktansa aynı fiyata daha kaliteli olan Z3 Compact almak daha mantıklı diye düşünüyorum.

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Batarya düşük ama çerçeve metal... İyi denemeydi...

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
gerçeği iphone 6 çakması galaxy alpha üstelik arada 500tl civarı bir fark var bir şeyin orjinali varken hangi insan çakma bir telefona bu parayı(1900tl) verir???
geçen bimekste baktım aynı tüm samsunglar gibi rehber açarken kasıyordu...:D
(lg kullanıyorum samsung 2 kere kullandım )

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bataryası yeni çıkan ve 1900TL olan bir telefon için rezalet denecek seviyede. Bilmem kaç yıl önce çıkan Discovery'de bile 1850mAh batarya vardı! Bu paraya bu dandik telefonu almaktansa aynı fiyata daha kaliteli olan Z3 Compact almak daha mantıklı diye düşünüyorum.
yüzde yüz katılıyorum sony xperia z3 compact fiyat performans olarak buna kıyasla olağan üstü seviyede ve nasılsa yakında sırf samsung olduğu için yarı fiyatına inecek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güzel bir tasarim ama ekran büyülügü biraz daha büyük olabilir 5.5 veya 6.0 gibi bir büyüklükte olabilir ön kamerasida biraz fazla olabilir andiroyit işlemi ise süper :d 10 üzerinden 8

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Benim güzelim ülkemin klasik bilgi sahibi olmayıp fikir sahibi olan yurttaşlarım, teknolojiyi çöldeki susuz kalmış bedevi gibi gören vatandaşım !

Daha eline alıp kullanmadan, sadece donanımsal verilerle teknoloji mühendisliği yapanlar gerçekten çok gülünç oluyorsunuz. Bir defa burada kullanılan işlemci Samsung'un en son sürüm Exynos 5430 işlemcisi var ve bu işlemci Snapdragon işlemcilere göre daha iyi bir performans verdiği de yapılan testlerde ortada. Snapdragon gibi çok güç tüketmiyor.

Belliki Samsung işlemcisine o kadar güveniyorki batarya kısmını da ona göre dizayn etmiş. Sadece batarya boyutuna bakarak çöp demek ne kadar mantıklı ?

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Samsung'un bugüne kadar ürettiği en şık telefon.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
4,7den sonra cok büyük kaciyor. Gerek yok büyük ekrana.