Htc m8 sms sılme problem

Bu konuyu okuyanlar

ozkan0309

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hekese kusadası ndan selamlar arkadaslar htc m8 kullanıyorum 4 yada 5 ay oldu kime sorduysam cözemedi bu problemı sızden yardım bekliyorum

ietiler e girin resimleride tek tek ugrastım cektim

fsxBjp.png

yeni msj olustura girin ve yandakı rehber tusuna basın

SlwiWc.png

karsınıza cıkan yenı ekrandan sms ı göderecegımız kısı rehberden secmek için rehber tusuna basın

qUxN1B.png

benım sorunun burda cıkan sık sık ıbraresi en son gönderdiğim sms silsem dahi burada cıkıyor sms tam hepsini okuyamıyosunuz ama ilk 2 yada 3 cumlesı burada cıkıyor

örnegin: aksam 8 de bulusalım gibi

KgfTcp.png

? yeterince acıklama yapabıldımmi ?

şimdiden teşekurler yardımcı olan arkadaslarıma

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Hekese kusadası ndan selamlar arkadaslar htc m8 kullanıyorum 4 yada 5 ay oldu kime sorduysam cözemedi bu problemı sızden yardım bekliyorum

fsxBjp.png

SlwiWc.png

karsınıza cıkan yenı ekrandan sms ı göderecegımız kısı rehberden secmek için rehber tusuna basın

qUxN1B.png

benım sorunun burda cıkan sık sık ıbraresi en son gönderdiğim sms silsem dahi burada cıkıyor sms tam hepsini okuyamıyosunuz ama ilk 2 yada 3 cumlesı burada cıkıyor

KgfTcp.png

Şahsen anlıyamadım ne demek istediniz daha doğru bir cümleyle anlatırmısınız ?

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Sanırım kullandığınız klavyeden kaynaklı bir durum. Son mesajlarınızı kaydediyor , boş metin çıkması gerekirken doğru mu anladım ?

ozkan0309

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şahsen anlıyamadım ne demek istediniz daha doğru bir cümleyle anlatırmısınız ?

en son fotodakı sık sık yazan bolumun ıcındekı son gönderilen numaraları sılmek ıstıyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sanırım kullandığınız klavyeden kaynaklı bir durum. Son mesajlarınızı kaydediyor , boş metin çıkması gerekirken doğru mu anladım ?

son mesaj ları kaydediyor dogru giden kutusunu girip tüm gelen giden tüm smsleri sildikten sonra
yenı msj olustura gırıyorum mesaj ımı yazıyorum
rehberden göndermek istediğim kişiyi secmek istediğimde yanı sag ustte kı tusa rehber tusunua basıtıgımda son gönderdiğim msjların bır kopyası cıkıyor sık sık bolumu diye ama ben bu mesajları sıldım problem orda cıksmasını ıstemıyorum mesajı okuyamıyorsun yada sılemıyorsun mesajın 2 yada 3 kelimesi cıkıyor :S boyle karısık bı durum

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
en son fotodakı sık sık yazan bolumun ıcındekı son gönderilen numaraları sılmek ıstıyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

son mesaj ları kaydediyor dogru giden kutusunu girip tüm gelen giden tüm smsleri sildikten sonra
yenı msj olustura gırıyorum mesaj ımı yazıyorum
rehberden göndermek istediğim kişiyi secmek istediğimde yanı sag ustte kı tusa rehber tusunua basıtıgımda son gönderdiğim msjların bır kopyası cıkıyor sık sık bolumu diye ama ben bu mesajları sıldım problem orda cıksmasını ıstemıyorum mesajı okuyamıyorsun yada sılemıyorsun mesajın 2 yada 3 kelimesi cıkıyor :S boyle karısık bı durum
Onlar hakkında hiç bir fikrim yok.

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61

fsxBjp.png

SlwiWc.png

qUxN1B.png

KgfTcp.png

Mesaj ayarlarından Genel'e girin daha sonra Gönderilmiş ileti kaydını göster seçeneğindeki tiki kaldırın.
e8fce78daa56a0106ed69b091f52bca5.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm aynı sorun benim M8 de var. müşteri hizmetleri ile görüştüğümde fabrika ayarlarına geri döndüğümde ancak silinebileceğini söylediler.