Sony teller hakkında

Bu konuyu okuyanlar

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu sony nin 6 ayda bir amiral gemisi çıkarma saçmalığı nedir. E ben şimdi z1 alacağım z2 çıktı 3 çıktı bi ben çıkmadım bu ne yahuu

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Artik sonlaniyor.Okudugum habere gore senede ya bir ya da Ultra gibi phablet serisi ile 6 ay donusumlu cihaz cikaracak.Yani Z4 cikti 6 ay sonra Z4 ultra.Daha da aciklayici haliyle farkli segmentte iki amiral cikarabilir seneye.Ki aynisini Samsung da Note S diye yapiyor.Z3 de Z2 de uzmez seni.Aslinda Sony uzmez seni Samsung gibi hilekarlik yapip guncelleme vermeden cekinmiyor.Xperia Z su ana kadar cikan her guncellemeyi aldi L yi aliyor.S4 alacak mi belli degil.Bir de S4 donanim olarak Xperia Z yi katliyor dusun artik.Herhalde Sony bir adim daha onde olayim diye yapiyordu bunu.Z2 yerine Z3 compact da alabilirsin guncel cihaz olsun diye.Bence kafaya takma memnun olacagin cihazlardir Z serisi.Eskiden ben de Sony'e S Ion ile T V nin benzer donanima sahip olmasi yuzunden giciktim bir de T V nin turkiye ye gelmemesinden.Ama T ile V 4.3 Jellybean'a kadar yukseldi.Bu donanima burun kiviramadilar yani.Sony kötünün iyisi yani.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Xperia Z4 sen sonra sony yilda bir çıkaracak dolayisiyla su an z4 beklemek mantıklı :)

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Xperia Z4 sen sonra sony yilda bir çıkaracak dolayisiyla su an z4 beklemek mantıklı :)

Iyi de sony den bahsediyoruz hani Z serisini atlamadan L yi verecek Sony.Şu Samsung gibi 40 yılda bir güncelleme verip onu da berbat eden Samsung(Note (4.1)/Note 2(4.4)/S3(4.3)/S4(4.4) değil.Sadece psikolojik olarak telefonum eskidi düşüncesi yerleşecek arkadaşın kafasında.Aslinda hala güncellemeleri almış olacak.

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Samsungla sony i karşılaştırmayın, bu kadar acımasız olmayın)) sonyin rakibi ya iphone yada htc dir, samsung s3 gibi bi fiyaskodan sonra hala ne yüzsüzlükle telefon çıkarıyor pesssss!!! ))

onurturan78

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bence de arkadaşlar Sony rakip olarak Samsung asla koymayın ezer dözer gibi ezer geçer hemde:)) rakibi iphonedir.

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
sony güncelleme felan veriyor çok cihaz çıkarsada alınır bence
şuan en mantıkllı iki model
z3 compact 1800
z1 1400

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Buna rağmen samsung almaya devam edecek akl-ı evveller çok piyasada.

famas154

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ama sonuçta teli masaya koyduğunda ıyy z3 çıktı sen hala z1 mi derler adama

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Başkaların eleştirmesiyle telefon alacaksanız iPhone alın bence. Sonuçta iPhone, kimse bir şey demez. :hammer:

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
En yenisi bende olsun dediginiz sürece 6 ayda cikardiklari telefonu 3 ayda bir cikarmaya baslayacaklar.

Fiyasko dediginiz s3 bile 40 milyondan fazla satmis. "Yeni" mi? is bitmistir.

Kimse ihtiyaci oldugu icin almiyor bir üst modelini. Sirketler bunu bildigi icin piyasayi cöplüge ceviriyor.

Apple bu yönden daha iyi.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
ahlaklı üretici apple ahlahsız üretici sony...

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
1. Z1 e ıyy diyen totosunu dolarla siliyorsa haklıdır
2. Evet apple çok ahlaklı 32 gb versiyonunu çıkarmayıp 64 ü fanlarına dayatarak bunu ispatladı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arakaşlar bende birşey demek istiyorum peki cihazınızda bir sorun varken örnk kamere yazılıma sorunları var diğelim hagi telefon firmesı size telefonda deste veriyor ban bunu söyleyin ve sony öyle degil telefonda destek veriyor bunuda göz önünde bulundurun lütfen