iPhone 6'yı Önce Onlar Alacak

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone 6'yı Önce Onlar Alacak

Apple'ın 9 Eylül'de tanıttığı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus dünyanın çeşitli ülkelerinde bugün satışa sunuluyor. İşte Apple mağazalarından meşhur iPhone kuyruğu görüntüleri.

ysnozclk

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Peki bu ürün türkiyeye ne zaman gelecek acaba

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
resmi görünce aklıma walking dead geldi :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Telefonu ilk ben alsam ne olur almasam ne olur? Almazsam ac mi kalirim yoksa susuz mu..

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
ya kimse kusura bakmasın ama bu kuyruk olayına aklım yatmıyor bi türlü. ya ne bu, bulunmaz hint kumaşı mı?
belki çok uçuk bir düşünce olabilir ama, sanki bana bu apple'ın ücretle adam tutup -kendi çalışanlarıyla beraber- "gökten bir elma düştü, yetişen kapıyor" algısı oluşturuyormuş gibi geliyor. hadi apple o ilk müthiş dokunmatik devrimini gerçekleştirdiği ilk modelinde böyle bir kuyruk olayını anlarım da, bugün için olanlar bana hiç mantıklı gelmiyor.

ysnozclk

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
ya kimse kusura bakmasın ama bu kuyruk olayına aklım yatmıyor bi türlü. ya ne bu, bulunmaz hint kumaşı mı?
belki çok uçuk bir düşünce olabilir ama, sanki bana bu apple'ın ücretle adam tutup -kendi çalışanlarıyla beraber- "gökten bir elma düştü, yetişen kapıyor" algısı oluşturuyormuş gibi geliyor. hadi apple o ilk müthiş dokunmatik devrimini gerçekleştirdiği ilk modelinde böyle bir kuyruk olayını anlarım da, bugün için olanlar bana hiç mantıklı gelmiyor.

Aynen katılıyorum. Süper reklam kampanyası yapıyorlar. 100-200 tane adam tutsalar. Birde karaborsaya düşecek. Bütün siparişler bitti gibi haber yapıyorlar.
Bu iş saçmalık bence