Lg g3 htc one m8 hangisi...?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cmkural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İlk akıllı telefonumu alıcam ama çok kararsızım lg 3 mi yoksa htc one m8 mi kararsızım.Benim için önemli olan çekim kalitesi ve ses kalitesi önemli tabi işletim sistemi gibi şeyler de önemli ama ilk olarak bunlar ve lütfen forum sayfasındaki karşılaştırma sayfalarının linkleri atmayın ben sizin fikirlerinizi almak istiyorum mini bir anket gibi düşünün.

Cevabınızı bekliyorum TEŞEKKÜRLER...

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım.LG G3 al.Şimdi bana forumda sövenler olacak ama G3 32 GB modeli artık 1649TL.

Ama M8 gerçekten güzel bir telefon.Yani elinizde tuttuğunuzda sağlam olduğunu fark edeceksiniz.

LG G3'ün bazı tür yazılım sorunları varken(bir arkadaşımda G3 var) güncelleme geldi ve sonra arayüz tamamen hızlandı.Ama biraz alman için zaman lazım çünkü 1.Parti telefonlarda sıkıntı çıkabilir.

G3 İyi Yanları

13MP Kamera(HTC One M8'de ön kamera iyi arka çok kötü)(ama G3'te arka kamerada iken ekrana basarak "çat" diye 13MP fotoğraf çekebilirsiniz.)
4K video gerçi işe yaramaz diye düşünüyorum(M8'de yok)
Yeni 2K ekran mükemmel diyebilirim(HTC'de güzel fakat biraz fark ediyor)
Tasarım anlamında o kadar ince çerçeveleri var ki htc m8 ile tam aynı boyutta(M8 5" ekran G3 5.5")

Söyleyebileceklerim bu kadar.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Hala m8 kamerasina kotu diyorsunuz ya daha ne diyim size. 200 megapixel olsa iphone 3gyi kral yaparsiniz siz. Yazik ne diyim sirf 4 mp diye oyle kaliteli kameranin yemedigi laf kalmadi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...