GTA 5 PC, PS4 ve Xbox One'a Geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Harika bir haber. Forum da defalarca kez söyledim. Hatta dün de bir konu da söyledim Rockstar E3 de oyunu Yeni nesil konsollar ve PC'ye duyuracak diye :)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Huhuuu.Sabah sabah çok iyi geldi bu haber.Zaten PC ye çıkacağına emindim.Çıkmama gibi bir ihtimal söz konusu bile değildi ancak insan duymak istiyor yinede :d

Video ve videoda çalan parçada çok güzelmiş.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
pc ye ne zaman geliyor acaba bugün tatile çıkıyorumda :D gelene kadar gelir umarım :)

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Oyun yeni nesil konsollar da Next-Gen grafik kalitesinde olacak.

Solda ki PS4, Sağda ki PS3

gta-v-ps4-vs-ps3-comparison-screen_1.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Odessa: Millet oyunu oynamaktan sıkıldı, başka oyunlara yöneldi. Beyefendiler daha yeni çıkarıyorlar. Asıl alıcı kesim pc'ciler. Kimse değerimizi bilmiyor. Çıksın, korsan indirmezsem adam değilim. Orjinal filan almam bu saatten sonra. Haketmiyorlar.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bu oyunu oynamak için ps3 almıştım, artık onu satıp yüksek seviye bir sistem toplama zamanı geldi gibi :D

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Oyun sıradan bir port olmayacak, Yeni nesil konsollar ve PC de next-gen grafik kalitesi sunacak.

Solda ki PS4, Sağda ki PS3

gta-v-ps4-vs-ps3-comparison-screen_1.jpg

9X1Zzk.jpg

PS4 de görüntü daha doygun ve daha canlı. ışıklandırmalar daha iyi. Uzakta ki cisimler çok daha net görünüyor, Doku kalitesi arttırılmış ve çözünürlüğün yükseltildiği göze çarpıyor.

işte PS4 ve PS3 farkı.

ApxxoBl.gif

jIVQrqu.gif

mmzccdK.gif

GWxwGnw.gif

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sistem gereksinimleri yüksek olacak, GTA IV için PC alanlar bu sefer GTA V için PC alacaklar :D

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Bizde bi ps4 alsakmi artik. Pc oyunculuğu ugrasilacak is değil valla

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Bizde bi ps4 alsakmi artik. Pc oyunculuğu ugrasilacak is değil valla

Alabiliyorsanız kesinlikle alın. Bu iki oyun için bile PS4 alınır. Bugüne kadar oynadığım en iyi oyun PS4 oyunuydu.

http://forum.shiftdelete.net/oyun-dunyasindan-haberler/374637-uncharted-4-a-thief's-end.html

http://forum.shiftdelete.net/sdn-ha...-the-last-of-us-remastered-ertelenebilir.html

PS plus hesabı alarak oyunları çok ucuza alabilirsiniz. Her ay hediye oyun da veriliyor. Gittigidiyor, Sanalpazar, N11, Sahibinden gibi sitelerden de ucuza oyun alabiliyorsunuz.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Adam gibi pc toplasan zaten ps4 ten pahali oluyor bide 2 senede upgrade etmen lazim bide ustune uvir zivir sorunlar yok driverdi yok ayardi

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Sistem gereksinimleri yüksek olacak, GTA IV için PC alanlar bu sefer GTA V için PC alacaklar :D

GTA IV adam gibi optimize edilseydi yag gibi kayardi. Yangindan mal kacirir gibi oyun cikardilar.

GTA 5 iyi optimize edilirse eski sistemlerde oynamak mümkün olur.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bulunur bi çaresi müdür. Ps cafeler buluyorsa herkes bulur, tabi zaman işi.
Gerçi benim her oyunla işim yok bikac seriyi takip edersem yeter

ama ben korsana karşıyım :p
ama iyi bir pc toplamak en aşağı 3000 tl, onun yerine 1500e PS4 geri kalan paraya orjinal oyun alınır

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
ama ben korsana karşıyım :p
ama iyi bir pc toplamak en aşağı 3000 tl, onun yerine 1500e PS4 geri kalan paraya orjinal oyun alınır

Geri kalan 1500 e 10 tane oyun anca alınır.Bir konsolun ömrüde ortalama 5 yıl.5 yıl boyunca 10 oyunla idare etmek pek mümkün görünmüyor.Ancak 2500 TL ye topladığın bir PC ile en az 4-5 yıl boyunca sayısız oyun oynayabilirsin.Bende bunu çok kez düşündüm, hesabını yaptım, sonucunda PC nin daha hesaplı olduğu kanısına vardım.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Geri kalan 1500 e 10 tane oyun anca alınır.Bir konsolun ömrüde ortalama 5 yıl.5 yıl boyunca 10 oyunla idare etmek pek mümkün görünmüyor.Ancak 2500 TL ye topladığın bir PC ile en az 4-5 yıl boyunca sayısız oyun oynayabilirsin.Bende bunu çok kez düşündüm, hesabını yaptım, sonucunda PC nin daha hesaplı olduğu kanısına vardım.

pc de ki oyunlara da para verdiğimizi hesap et

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
pc de ki oyunlara da para verdiğimizi hesap et

İstemedende olsa genelde torrentten indiriyorum oyunları.1-2 gün oynayacağım oyun için 100 küsür lira vermek pek akıllıca gelmiyor bana.Bir oyuna 180 lira verecek kadar da zengin değilim maalesef.

Hesabıda oyunlara para vermediğimi göz önünde bulundurarak yaptım.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
İstemedende olsa genelde torrentten indiriyorum oyunları.1-2 gün oynayacağım oyun için 100 küsür lira vermek pek akıllıca gelmiyor bana.Bir oyuna 180 lira verecek kadar da zengin değilim maalesef.

Hesabıda oyunlara para vermediğimi göz önünde bulundurarak yaptım.

Ben de en fazla $20 veriyorum bi oyuna, indirim kovalıyorum hep. :)

tridinebandiyum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya aslında bu oyunlar 60$(konsolda 100$ a kadar çıkıyor:scared:) olup 3-5 milyon satacağına hep 15-20$ olup 15-20 milyon satsa daha güzel olmaz mı :D bende çok rahatsızım ancak türkiye de ortalama bir aile de bir oyuna 60$ vermek mümkün degil

Son mesajlar