PTTCell'e geçtim.

Bu konuyu okuyanlar

vimjunon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Avea kullanıcısıydım. Her yöne 1000dk, her yöne 5000 sms, 4gb internet paketim vardı, aylık 49 lira ödüyordum. Evlendikten sonra bu kadar dk ve sms'e ihtiyaç kalmadığından :))) tarife değişikliği yapmak istedim. Bulunduğum bölgede avea'dan memnun olduğumdan, Avea altyapısını kullanan PTTCell tarifeleri dikkatimi çekti. Faturalı 24'lük tarifeyi seçtim. Her yöne 500 dk, her yöne 250 sms, 250mb'dan sonra hızı 128 kbps'ye düşen sınırsız internet, PTTCell'lilerle aylık 3500 dk ve yeni gelenlere sadece ilk üç ay +200 her yöne dk. olan tarifeyi seçtim. Yakında eşim de bu tarifeye geçecek. Sadece ben 49 lira öderken, ikimiz birlikte 48 lira ödemeye başlayacağız. Tarifesinden memnun olmayan, ihtiyaçları değişen, tarife değişikliği yapmak isteyen arkadaşlara kesin önerimdir. En sevdiğim tarafı da "TAAHHÜT YOK!". Başka bir operatör de daha uygun gördüğünüz bir tarife olursa anında geçiş yapabilirsiniz.

Ben yaptım, memnun kaldım, yapmak isteyenler olursa detaylı bilgi burda: http://www.pttcell.com.tr

(Bu fanboy lafına uyuzum ama durumu açıkladığını düşünerek yazıyorum: PTTCell Fanboy'u değilim :) )

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Ucuza konuşturduğunu iddia eden Avea'nın altyapısını kullanan PTTCell'in, Sadece PTT'nin içinde ve 50 metre çevresinde çektiği tespit edildi :p

fuzuli24

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende hattımı pttcell'e taşıttırdım. hattını tşıyanlara 600 dk veriyormuş ama faturalılarda da oluyor mu bu yoksa kontörlülerde mi oluyorsadece_?

vimjunon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende hattımı pttcell'e taşıttırdım. hattını tşıyanlara 600 dk veriyormuş ama faturalılarda da oluyor mu bu yoksa kontörlülerde mi oluyorsadece_?

Faturalılara olduğunu söylediler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ucuza konuşturduğunu iddia eden Avea'nın altyapısını kullanan PTTCell'in, Sadece PTT'nin içinde ve 50 metre çevresinde çektiği tespit edildi :p

Ptt çalışanlarına özel yani :)

hızıracil

Doçent
Reaksiyon puanı
4
avea ve avea altyapısını kullanan tüm operatörlerden uzak durun derim ben

bysertac

Asistan
Reaksiyon puanı
1
avea ve avea altyapısını kullanan tüm operatörlerden uzak durun derim ben

aveanın alt yapısını bilmem de avea gayet güzel memnunum ben. bimcell de alt yapısı aveanın hiç memnun değiller kesiliyormuş yarım kalyormuş felan. ama paketi çok yi bimcellin

xmonte

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Çekim durumu nedir Arkadaşlar?
İst. Tuzladayım. Geçmeyi düşünüyorum.
İnternette çok donma oluyor mu?

vimjunon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bursadayım. Bulunduğum yerde en ufak bir kopma görmedim. Nadiren yavaşlama yaşıyorum. Verdiğiniz paranın karşılığını aldığınızı hissediyorsunuz. 3 kuruşa 3 köfte :)

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
bimcell de alt yapısı aveanın hiç memnun değiller kesiliyormuş yarım kalyormuş felan. ama paketi çok yi bimcellin[/QUOTE]

19 aydır Bimcell kullanıyorum.Çok memnunum.

bysertac

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Biraz geç oldu ama yer sorun değil.İzmir Seferihisar,tekirdağ Marmara ereğlisi,İstanbul kozyatağı,Tekirdağ çorlu...daha ne olsun.Her yerde full.[/QUOTE]

Alla alla ne güzel bimcelle olacaktım yaw :) yorumlara bi baksan hak verirsin biride düzgün bişe yazmamıştı. (en son baktığımda öyleydi)

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Biraz geç oldu ama yer sorun değil.İzmir Seferihisar,tekirdağ Marmara ereğlisi,İstanbul kozyatağı,Tekirdağ çorlu...daha ne olsun.Her yerde full.

Alla alla ne güzel bimcelle olacaktım yaw :) yorumlara bi baksan hak verirsin biride düzgün bişe yazmamıştı. (en son baktığımda öyleydi)[/QUOTE]

Tabii şöyle bir şey var ben internet falan kullanmıyorum,fazla da kullanmıyorum 19 ayda verdiğim para 65-TL.