Logitech G27 Direksiyon fotoğraflı inceleme

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=125346]Rüstembey[/MENTION]

Tesekkür ederim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok sagol peki direksiyon taktıktansonra birşey indirecekmiyiz *

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
çok sagol peki direksiyon taktıktansonra birşey indirecekmiyiz *

Rica ederim öncelikle.

Direksiyonun yaninda gelen ( Logitech Profiler ) cd yi yüklüyorsun.

Global%20Device%20Settings_inline.jpg

Oynamak istedigin oyunun exe. dosyasini ekledikten sonra ayarlari otomatik olarak taniyor. Kurulumu gercekten cocuk oyuncagi.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
[MENTION=312196]edox[/MENTION] hayırlısı olsun :) ben de alıcam bilgisayarın taksitleri bitince yaza doğru :D siz nereden ve ne kadara aldınız ? :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION]

Tesekkür ederim.

İsviçre den aldim. Türkiye fiyati yaklasik 515 TL.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION]

Türk lirasina cevirdimi o kadar ediyor. Yanlis anlasilma var :)

Vatanda daha pahali.

virginn1981

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb arkadslar 2.el g25 aldm cihaz sorunsuz temiz yani ama kurulumu yapamıyorum cdyi yükledm açılmadı 2 3 defa denedm kendi sitesndn denedm oda yüklenmiyor pc 32bit 64 bit denedm gene olmadı bir türlü driveri yükleyemedm sebebi ne olabilr acaba

virginn1981

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cd ilk yükledğimde yüklendi açtm açılmadı sildm tekrar yükledm yükleniyor programda çıkmıyor 64 bit galiba 64 filan bişeyler yazıyodu ben bu işlerdn fazla anlamıyorum sitesndn 32 bit win7 için indrdm bir iki işlem yaptım bişey yüklendi dedi neeye yüklendi bulamadm ama galiba bişey yüklenmedi yüklense bulurdm pcinin heryerinde aradm bulamadm cdyi 3 4 defa denedm sitesindn 32 64 için olanı filan hepssini 3 4 defa dnedm sistemim win7 home basic

virginn1981

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi denedm yüklüyor en son done çıkıyor done tıkladktan sonra kayboluyor böle kaç defa oldu pcde aradm taradm yok

- - - Mesaj Güncellendi - - -

edox baska yabancı bir sitedn indir driveri onda farklı yükledi sonunda ingilizce uayrı veriyor googledn çevirdğimde şu yazıyor. Bilgisayarınız 32.bit Windows XP veya Windows Vista çalıştıran Logitech Oyun Yazılımı 5.02 da gerektirir

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=382955]virginn1981[/MENTION]

WIN7 olmuyorsa Vista 32 Bit yüklemeyi dene o zaman. Programlarda yüklü degil mi dosya?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar aklımda sadece şu var.. t500 rs gibi direksiyonu çevirdiğimizde kendiğilinden ''0'' noktasına geliyor mu yoksa oyunlar arası değişiklik vs. gösteriyor mu? Teşekkür ederim..!!!

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Arkadaşlar aklımda sadece şu var.. t500 rs gibi direksiyonu çevirdiğimizde kendiğilinden ''0'' noktasına geliyor mu yoksa oyunlar arası değişiklik vs. gösteriyor mu? Teşekkür ederim..!!!

Thrustmaster T500 rs'de böyle bir özelligin olup olmadigi hakkinda bir bilgim yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
direksiyon yanlarındaki kolçakları sinyal için falan kullanılıyormu

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
direksiyon yanlarındaki kolçakları sinyal için falan kullanılıyormu

Oyunun ayarlarina girip bu iki kolu sinyal icin programlamak mümkün. Olmazsa direksiyonun üzerinde bulunan alti tane tusu sinyal icin ayarlayabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a g27 hakkında bişey soracam arkadaşım müsaitmisin acaba ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamınaleyküm..usta ben ps3 için g27 almayı düşünüyorum ama desteklediği oyunları bulamadım yardımcı olabilir misiniz? ps3 için kurulumu nasıldır fazla uğraştırır mı? gta5 i falan destekliyormu bilgi verirseniz sevinirim iyi günler

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
selamınaleyküm..usta ben ps3 için g27 almayı düşünüyorum ama desteklediği oyunları bulamadım yardımcı olabilir misiniz? ps3 için kurulumu nasıldır fazla uğraştırır mı? gta5 i falan destekliyormu bilgi verirseniz sevinirim iyi günler

Aleyküm selam

Öncelikle gec cevap verdigim icin özür dilerim. Alinti yapmadiginiz icin yazdiginizdan haberim olmadi.

G27nin destekledigi PS3 oyunlari: http://logitech-en-amr.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/8009/~/playstation3-
game-compatibility-with-logitech-g25-and-g27-racing-wheels

Kurulumu cocuk oyuncagi. PS2 de bile zorluk cikarmadi bana.

GTA 5 e gelince: [video=youtube;OG25Ohr-_M8]http://www.youtube.com/watch?v=OG25Ohr-_M8[/video] Bu direksiyonla oynaniyorsa büyük ihtimal g27 de oynatiyordur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sa. arkadaşlar 50 tl arası logitech g27 arıyorum ama sitesinden 0 bilginiz varsa link atarmısınız :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesela hotpursuıt gibi 7vitesli arabalar olan bir oyunda 6 ileri vitesli konsolla nasıl oynayacağız

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
mesela hotpursuıt gibi 7vitesli arabalar olan bir oyunda 6 ileri vitesli konsolla nasıl oynayacağız

Internet'de anlattiklarina göre 7 vites icin ayar cekmek gerekiyormus. Nasil yapildigina dair hicbir bilgim yok maalesef.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bunu kuramıyorum bende bu logitech g27 yı aldım pc'ye hic bisey yuklemedim ondan mı bole yapıyo acaba sadece usb'le bağladım city car drivinde gaz fren pedalını goruyo ama debryaj pedalını gormuyo bu kurulumda bana yardımcı olcak kişi var mı acaba rica etsem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş Bende Almayı düşünüyorum paramı biriktirdim alıcağıma değermi?