Mp3 çalarım artık açılmıyor?

Bu konuyu okuyanlar

futureng

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar elimde çizgi elektroniğin dağıttığı 1GB lık MASK marka mp3 çalarım var. Bunun firmware ini güncellemek istedim. çünkü klasörler arası gezinti seçeneği yoktu. Aygıtta SİGMATEL serisi mp3 chipi var. araştırdım 1-2 güncelleme denedim menüler tamamen gitti. fakat cihazı depolama olarak kullanabiliyor ve bilgisayar da görüyordu. Maalesef birtane güncelleme daha denedim ve artık cihaz hem açılmıyor hem de bilgisayar da görmüyor. Ne yapabilirim?

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Sanırım artık bir şey yapmamanın vakti gelmiş :) Servise göndermelisin ;)

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Aslına bakılırsa firmware'dan kaynaklanan sorunlardan kullanıcı sorumlu tutulur.Ama garanti kapsamında halledeceklerini düşünüyorum.

emxq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
orjinal güncellemelerinden başka bişey yapmamalıydın bence bi format atabiliyosan format atıp orjinal bi güncellemesini yükle..tabi en başta garanti kapsamındadır umarım.. marka ve model hakkında bilgim olmadığı için fazla yardımcı olamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim mp3 de bilgisayara taktığımda görünüyor şarkı yüklüyorum şarja taktığımdada şarj oluyor fakat şarjtan çıkardığımda açılmıyor ne yapmalıyım acaba açma kapatma düğmesimi bozuldu bir fikir verseniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benimde mp3 şarj oluyor ama açılmıyor yardım edermisiniz şarjdayken şarkı dinleyebiliyorum acillll yardımmmmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim mp3 şarj oluyor fkat açılmıyor digital mp3 tek yazıyo üzerinde bide hediye atmak istemiyorum ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hele bir cevap verin şarjdayken dinleyebiliyom çıkarttığımda dinleyemiyom acillll yardım lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim mp3 de şöyle bir sorun var açma tuşuna bastığımda açılıyor olarak gözülüyor ama açılmıyor ve bilgisayardada gözükmüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim sony mp3 üm var ve pille çalışıyor ne yaptıysam açılmadı bilgisayarda okumuyo ne yapmalıyım

Terapist

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya benim mp3 de bilgisayara taktığımda görünüyor şarkı yüklüyorum şarja taktığımdada şarj oluyor fakat şarjtan çıkardığımda açılmıyor ne yapmalıyım acaba açma kapatma düğmesimi bozuldu bir fikir verseniz
bataryası perte çıkmış olmasın ? hani genelde eski telefonlar şarjdayken bataryayı söksen bile açık kalabiliyodu senın kı de onun gibi olmuştur :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benimde philips gogear mp3üm var açılmıyor fakat pcde görünüyor müziklerim açılıyorda. Ne yapmam gerekir sizce acil yardım :cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim mp3üm şarj olmuyor açılmıyor ve bilgisayara takınca şarkılarım görünmüyor bileniniz varsa lütfen yardımcı olun:(