Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

northpower

Asistan
22 Ocak 2013
239
0
16
bardaklar sahiplerine gidiyor :D güle güle kullanın arkadaşlar sonrakiler için de diğer arkadaşlar sıra gelir oleyy : )

Gold Eagle

Profesör
4 Kasım 2010
1,479
4
218
Ben biraz geç gördüm doldurdum ama gönderirsiniz dimi? :p :D [MENTION=25391]keyloger[/MENTION]
Teşekkürler :)

serkanbb06

Profesör
Emektar
16 Aralık 2008
2,006
31
228
Formu dolduralı bir hafta olacak acaba ne zaman gelir ki bardağımm kargoya verdiniz mi acaba :) :)
İlk kahvemi onunla içeceğim o gelecek diye kahve içmiyorum :) :)

BrknEs

Dekan
4 Mayıs 2010
6,930
166
243
Bende şuan tatildeydim oyüzden biraz geç doldurdum formu birde bağlantı kötüydü birkaç kez gönderdim formu yetkili arkadaşa mesaj attım umarım bir sorun yoktur bilgilendirme alabilirsem sevinirim

freewill

Dekan
8 Temmuz 2008
7,637
61
228
valla neredeyse 1 hafta oldu benim bardak gelmedi hala :) [MENTION=19025]AliA[/MENTION] o kadar fotoğraf makinası falan hazırladıydık :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Bardakları ambalajlayıp, kargoya ben vermiyorum ya? :D

Benim de bardağım gelmedi, sesimi çıkarıyor muyum? :D

HRNKC

Profesör
1 Ağustos 2008
4,155
20
218
Bende şuan tatildeydim oyüzden biraz geç doldurdum formu birde bağlantı kötüydü birkaç kez gönderdim formu yetkili arkadaşa mesaj attım umarım bir sorun yoktur bilgilendirme alabilirsem sevinirim

Formu dolduralı bir hafta olacak acaba ne zaman gelir ki bardağımm kargoya verdiniz mi acaba :) :)
İlk kahvemi onunla içeceğim o gelecek diye kahve içmiyorum :) :)

Hakkı abinin katıldığı, netten canlı yayınlanan radyo programı vesilesiyle bir tane gönderdiler sağolsunlar... Hatta aşağıya meşhur patates kızartmamla yan yana olduğu bir de fotoğrafını koyayım bardağın... Konuyu yukarı taşıdığınız iyi oldu, buradan tekrar teşekkür etmiş oldum... Merak etmeyin arkadaşlar sizinkiler de gelecektir...

111ylw.jpg

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Yönetici abilerimden anlayış bekliyorum. :p

[video=youtube;imJw7mU2LBs]http://www.youtube.com/watch?v=imJw7mU2LBs[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...