Dosya/Klasör Kökten Silme | Eraser

Bu konuyu okuyanlar

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Eraser

Eraser, adı gibi tam anlamıyla bir silici program. Bilgisayardan silmek ve arkasında hiçbir iz, kanıt kalmamasını istediğiniz dosyaları öyle bir siler ki daha artık o dosyaların esamesi bile okunmaz
icon_smile.gif
Bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyalar aslında tam anlamıyla silinmezler, sadece görünmesi engellenir. Bu nedenle dosya kurtarma yazılımlarıyla eğer üzerine birşey yazılmamışsa dönüşümü mümkün olabilir. İşte Eraser programı üzerine defalarca veri yazarak bu dönüşümü imkansız hale getiriyor.

DOWNLOAD

b_eraser-1304941912.jpg

Şehzade~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Program kaldır zaten tamamen kaldırmıyor mu

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Program kaldır zaten tamamen kaldırmıyor mu

Kalan izleri siliyor ayrıyetten sadece program ekle/kaldır görevi görmüyor normal klasör veya dosyalarınızı en ufak bir kalıntı bırakmadan siliyor.Onlar normal silinince kalıntıları kalıyor sistemde siz görmesenizde kalıyor.

Şehzade~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Kalan izleri siliyor ayrıyetten sadece program ekle/kaldır görevi görmüyor normal klasör veya dosyalarınızı en ufak bir kalıntı bırakmadan siliyor.Onlar normal silinince kalıntıları kalıyor sistemde siz görmesenizde kalıyor.

Bunu öğrendiğim iyi oldu sağol:D

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
bazı proğramlar sadece klasör siliyordu yani yüklü olan proğramı kaldırmıyordu bu yüklü proğramı kaldırıyormu??

Jura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır öyle değil. Bu üstünden 35 kez geçer yani geri kurtaramazsın. Senin dediğin çok farklı.

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Hayır öyle değil. Bu üstünden 35 kez geçer yani geri kurtaramazsın. Senin dediğin çok farklı.
anladım ama klasörü bulup silersin diyince sadece klasör siliyor sandım birkere daha böyle bir program indirdim işe yaramamıştı :)

Jura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O program öyle diye hepsi öyle olacak değil ya.

Son mesajlar