Samsung galaxy s 3 batarya fiyaskosu..

zeeprime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yenı aldıgım s3 batarya bakımından tam bır facıya baska hıc bırsey degıl yaklasık 10 saat dayanmıyor şarjı telefonu şarj konusunda diyaliz makınesıne baglanmıs bır böbrek hastasına benzetıyorum cıhaz benden cok prizle zaman gecırıyor. bu durumun böyle oldugunu bılseydım kesınlıkle almazdım tam bır fıyasko benım ıcın. eskı apple kullanıcısıyım ama apple ustune gercekten telefon yok onu anladım..

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Dostum yeni alınan telefonların bataryaları ilk 1-2 hafta tam performansta verimli olarak çalışamaz.1-2 hafta boyunca telefonun şarjını tamamen bitirip(telefon kapanana kadar) sonrasında %100 full dolduracaksın.Asla bunu es geçme ! Bu bataryanın ömrü açısından çok ama çok önemli.Senin eleştirinide samimi bulmadım.Dünya üzerinde S3'ün bataryasına kötü diyen bir insan evladı yokken senin çıkıp bunları demen hiç samimi değil.Ayrıca ilk haftalarda 10 saat bile dayanması çok iyi bir durum.HTC One X ve diğer akıllı telefonları kıyaslarsak bataryanın açılma döneminden sonra ki yani tam performanslı çalıştığı zamanlarda bile günü çıkartamayan telefonlar var.S3 akıllı telefonlar arasından batarya açısından kuşkusuz en iyisi.Daha iyisi varsa buyursun gelsin ...

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Dostum yeni alınan telefonların bataryaları ilk 1-2 hafta tam performansta verimli olarak çalışamaz.1-2 hafta boyunca telefonun şarjını tamamen bitirip(telefon kapanana kadar) sonrasında %100 full dolduracaksın.Asla bunu es geçme ! Bu bataryanın ömrü açısından çok ama çok önemli.Senin eleştirinide samimi bulmadım.Dünya üzerinde S3'ün bataryasına kötü diyen bir insan evladı yokken senin çıkıp bunları demen hiç samimi değil.Ayrıca ilk haftalarda 10 saat bile dayanması çok iyi bir durum.HTC One X ve diğer akıllı telefonları kıyaslarsak bataryanın açılma döneminden sonra ki yani tam performanslı çalıştığı zamanlarda bile günü çıkartamayan telefonlar var.S3 akıllı telefonlar arasından batarya açısından kuşkusuz en iyisi.Daha iyisi varsa buyursun gelsin ...
@El Padrino Peder inan olsun şu foruma s3 alıp gelenlere ayar oluyorum kardeşim kullanmayı bilmiyorsun akıllı telefon nedir bataryanın özelliği nedir bir bilgin yok gelip cihaza bok atıyorsun
sadece bu değilki foruma gelen nice yeni üyeler aynı tas aynı hamam siz istiyorsunzu ki telefonu sarjdan alayım ömürlük gitsin oldu paşam başka.?
bi oku araştır forumdaki konulara göz gezdir herkezde aynı problem var sıkıntı cihazda veya bataryada değil SENDE!
elindeki pili yaklaşık 1 hafta boyunca doldur boşlat misalı şarj edeceksin ki pil kendine gelsin
telefonu alıyolar geliyor sarjı gitmiyor telefon çekmiyor kasa gıcırdıyor ahh be kardeşim ahh be kardeşim vallahi daha söylenecek çok şey varda neyse ...

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
@El Padrino Peder inan olsun şu foruma s3 alıp gelenlere ayar oluyorum kardeşim kullanmayı bilmiyorsun akıllı telefon nedir bataryanın özelliği nedir bir bilgin yok gelip cihaza bok atıyorsun
sadece bu değilki foruma gelen nice yeni üyeler aynı tas aynı hamam siz istiyorsunzu ki telefonu sarjdan alayım ömürlük gitsin oldu paşam başka.?
bi oku araştır forumdaki konulara göz gezdir herkezde aynı problem var sıkıntı cihazda veya bataryada değil SENDE!
elindeki pili yaklaşık 1 hafta boyunca doldur boşlat misalı şarj edeceksin ki pil kendine gelsin
telefonu alıyolar geliyor sarjı gitmiyor telefon çekmiyor kasa gıcırdıyor ahh be kardeşim ahh be kardeşim vallahi daha söylenecek çok şey varda neyse ...

ben de foruma direk s3 aldım diye gelenlere ayar oluyorum.Lan bi gidin başka işiniz mi yok.Yok kapağı çizildi napabilirim.Değiştir napacaktın.Tövbe tövbe...

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
ben de foruma direk s3 aldım diye gelenlere ayar oluyorum.Lan bi gidin başka işiniz mi yok.Yok kapağı çizildi napabilirim.Değiştir napacaktın.Tövbe tövbe...
hani ayar olduğum nokta bu foruma destek almak için geliyorlar eyvallah ama hazır cevap bekliyorlar halbuki samsung galaxy s3 e ait 40 a yakın konu olduğuna inanıyorum biraz konuları araştırıp okusalar zaten sorularına cevap bulacaklar...:huh:

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
yenı aldıgım s3 batarya bakımından tam bır facıya baska hıc bırsey degıl yaklasık 10 saat dayanmıyor şarjı telefonu şarj konusunda diyaliz makınesıne baglanmıs bır böbrek hastasına benzetıyorum cıhaz benden cok prizle zaman gecırıyor. bu durumun böyle oldugunu bılseydım kesınlıkle almazdım tam bır fıyasko benım ıcın. eskı apple kullanıcısıyım ama apple ustune gercekten telefon yok onu anladım..
Akıllı telefon hakkında hiç bir bilgin yok. Şarjı uzun gitsin diyorsan git Symbian'lı şarjı 2 hafta giden telefonlardan al.Adam gidip Galaxy S III'ü kutusundan çıkarıp bataryasını takıp 10 saat bile gitmiyor diyor. Ne zeki adam :D.

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
bu konudaki herkes sol tarafından kalkmış anlaşılan.

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bu konudaki herkes sol tarafından kalkmış anlaşılan.
abi gözünün yağını yiyim forumda ne kadar samsung konusu varsa adam geliyor altına batarya sorunu yazıyor vaktin varsa samsung ve akıllı telefonlar bölümüne giriver mevzuyu gör hak vereceksin vallahi kafayı yememek elde değil ne zoru var anlamış değilim hani kişisel bir sıkıntı değil adama izah ediyoruz anlamamakta diretiyor... [MENTION=79673]shadow2[/MENTION]

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşa şu telefondan lazım
spare-one.jpg

Kardeşim bu telefon çok güzel bir telefon şarjı 15 yıl gidiyor. Tam senlik.

Reaksiyon puanı
10,327
kızmayın garibime yav, o da benim gibi acemi belli ki!
sadece bi kusuru var, hemen önyargıda bulunmuş. anlaşılan nokia 3310'dan direkt gs3'e geçiş yapmış... ki, on gün giden şarz alışkanlığından bir güne düşünce canı sıkılmış olmalı abimizin.

configure

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Wi-Fi ve 3G çok şarj yiyor. Her ikisini kapatıp, telefonu da güç tasarrufu moduna aldın mı 2 gun rahat rahat gidiyor. İlk aldığım hafta kullanamadım fazla, bir kere şarj ettim 4 gün gitti. S3 bataryası gayet başarılı bence.

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yiğidi öldür hakkını yeme. Babalar gibi şarjı gidiyor. Sadece kullanmadığın zamanlar wi-fi , mobil veri , gps kapatacaksın. Haa bir de en az 2 saat telefonla hiç ilgilenemicek durumdaysan alcaksın güç tasarrufuna 2 günü çıkartırsın vesselam :)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
2100mah batarya gözünüzü seveyim o amoled hd ekranın harcadığı enerjiyi düşünürek gayet iyi dayanıyor, ki bazı kullanıcılar gerçekten bilinçsizce gps açık wireless açık şarjı az gidiyor diye söyleniyorlar, sırf s3 için değil birçok galaxy serirsi için geçerli bir durum bu, bir samsung servis teknisyeni olarak onları her gördüğümde içimden neler geçtiğinis sizler düşünün artık :)

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Wi-Fi gerçekten çok güç tüketiyor bide çok uygulama açtıysan 10 saat bile iyi dayanmış S3 bendede var lakin işim için Wi-Fi ' ı açıyor işim bittiği zamanda kapatıyorum

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Si de sacmaliyirsunuz. Akıllı telefon alıp wifi. Neden kapalı dursun. Amaç. Net. Tabanli uygulama veya ınternet. Değil mi zaten

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sabahtan akşama gerek yok. 3saat dene anlarsın

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Forumda samsung a ortak olan arkadaşlar var veya samsung un avukatı arkadaşlar bu nasıl bir yaklaşım niye bu kadar savunuyorsun forumda gerekli açıklama var de geç yok akıllı telefon kullanmayı bilmiyorsun falan filan adamın parası var almış netttt.

Reaksiyon puanı
2,146
Sabah 7 de sarjdan aldım, 11 45 den beri otobüsün wifi sini aktif kullanıyorum şu an %68 de. Fena değil.

zeeprime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@GİDER YAPANLARIN ALAYINA..

bilgisayarım da problem vardı bu konunun acıldıgından bıle emın degıldım ama sımdı goruyorum kı acılmıs ve yorumlar yapılmıs ılgınız ıcın eywallah..ammavelakın bir kaç asistan doçent vs.kardeşlerim sanki babasının samsungta hissesi varmışcasına bana yüklenmişler sırf laf olsun da torbalar dolsun efendım dercesıne boş boş yazmıslar..samsungtan önce ki telefonum ıphone 4 tu efendım sonra s3 aldım 10 saat şarj gıdınce ınsan tabıkıde afallıyor çünkü ıphone de daha çok telefonla ilgilenmeme ragmen en az 2 gun şarjı gidiyordu. (Daha önce hangı telefonu kullandıgımı merak eden kardeşlerımi aydınlattıgımı düşünüyorum.)

Bunun dısın da yıne bır kac arkadas demişki yok efendim sabahtan akşama kadar telefonla oynarsan ınternete gırersen tabıkı de 10 saat şarjı gıder dıyorlar. bende şimdi merak edıyorum bunu dıyen zıhnıyet o telefonu neden almıstır acaba? alıp bır kafede masanın üstüne koymak onunla karşılıklı çay içmek içinmi almış acaba? benım 2 mılyarlık telefondan beklentılerım cok olucak ben tuketıcıyım havacı degıl..! tabıkı şarjı cok gıdıcek cok hızlı olucak o olucak bu olucak 2 mılyar vermısım ben o telefona. Sadece alo demek için almadıgım aşikar olsa gerek o yüzden lütfen burda yazarken bıraz daha bılınçli ve insanları rencide etmeden itin gedigine sokmadan bırbırımızı kırmadan yazalım yardımcı olalım..

VaeVictis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@GİDER YAPANLARIN ALAYINA..

bilgisayarım da problem vardı bu konunun acıldıgından bıle emın degıldım ama sımdı goruyorum kı acılmıs ve yorumlar yapılmıs ılgınız ıcın eywallah..ammavelakın bir kaç asistan doçent vs.kardeşlerim sanki babasının samsungta hissesi varmışcasına bana yüklenmişler sırf laf olsun da torbalar dolsun efendım dercesıne boş boş yazmıslar..samsungtan önce ki telefonum ıphone 4 tu efendım sonra s3 aldım 10 saat şarj gıdınce ınsan tabıkıde afallıyor çünkü ıphone de daha çok telefonla ilgilenmeme ragmen en az 2 gun şarjı gidiyordu. (Daha önce hangı telefonu kullandıgımı merak eden kardeşlerımi aydınlattıgımı düşünüyorum.)

Bunun dısın da yıne bır kac arkadas demişki yok efendim sabahtan akşama kadar telefonla oynarsan ınternete gırersen tabıkı de 10 saat şarjı gıder dıyorlar. bende şimdi merak edıyorum bunu dıyen zıhnıyet o telefonu neden almıstır acaba? alıp bır kafede masanın üstüne koymak onunla karşılıklı çay içmek içinmi almış acaba? benım 2 mılyarlık telefondan beklentılerım cok olucak ben tuketıcıyım havacı degıl..! tabıkı şarjı cok gıdıcek cok hızlı olucak o olucak bu olucak 2 mılyar vermısım ben o telefona. Sadece alo demek için almadıgım aşikar olsa gerek o yüzden lütfen burda yazarken bıraz daha bılınçli ve insanları rencide etmeden itin gedigine sokmadan bırbırımızı kırmadan yazalım yardımcı olalım..

Aynen katılıyorum.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166

beyler telefonu tamda sizin bahsettiğiniz gibi kullanıyorum ilk aldığımda şarjı bitirdim tamamen 10 saat falan şarj ettim ve devamındada yine telefon kapanana kadar kullanıyorum ve uzun bir şarj süreci geçiriyorum bu şekilde 1-2 hafta devam etmeyi düşünüyorum galiba doğru şeyler yapıyormuşum :)

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
En doğrusunu yapıyorsun.Hatta sadece ilk 1-2 hafta değil her zaman bu şekilde kullanmanı öneririm.Bataryanın ömrü 1 yıl gidecekse bu şekilde 1,5-2 yıl gider emin ol.

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
beyler telefonu tamda sizin bahsettiğiniz gibi kullanıyorum ilk aldığımda şarjı bitirdim tamamen 10 saat falan şarj ettim ve devamındada yine telefon kapanana kadar kullanıyorum ve uzun bir şarj süreci geçiriyorum bu şekilde 1-2 hafta devam etmeyi düşünüyorum galiba doğru şeyler yapıyormuşum :)
olması gereken o dur kardeşim insanlarımız kullanmayı bilmiyor ama bok atmaktan da geri kalmıyorlar
cihazını 1o saat sarjda tutmanın da anlamı yok ki :)
ne zaman tam anlamı ile %100 olarak dolarsa o vakit çıkartıp kullanabilirsin :)
senin bahsettiğin durum eski tip bataryalar için gerekli :)

barbunyaza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şuuuuu övündükleri çıkarılabilir batarya varya. hah işte al bi 10 tane batarya daha. bittikçe değiştirirsin :)

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166

olması gereken o dur kardeşim insanlarımız kullanmayı bilmiyor ama bok atmaktan da geri kalmıyorlar
cihazını 1o saat sarjda tutmanın da anlamı yok ki :)
ne zaman tam anlamı ile %100 olarak dolarsa o vakit çıkartıp kullanabilirsin :)
senin bahsettiğin durum eski tip bataryalar için gerekli :)
onu bana telefonu aldığım mağazanın müdürü söyledi bende adamı kırmadım ama onu ilk şarjda yaptım sonrasında şarj dolana kadar bekliyorum sonra çıkartıp kullanıyorum buarada hocam bana uygulamalardan biraz paylaşır mısın ? telefonu daha fonksiyonlu kullanabilmem için

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
onu bana telefonu aldığım mağazanın müdürü söyledi bende adamı kırmadım ama onu ilk şarjda yaptım sonrasında şarj dolana kadar bekliyorum sonra çıkartıp kullanıyorum buarada hocam bana uygulamalardan biraz paylaşır mısın ? telefonu daha fonksiyonlu kullanabilmem için
aldığın pilin özelliklerini biraz aratşırırsan müdürün ne kadar boş bir öneride bulunduğunu anlamış olursun :)