Samsung' un Yeni Üyeleri

Bu konuyu okuyanlar

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574

Samsung yeni müzik telefonlarını kullanıcıların beğenisine sunuyor. Telefon kapalıyken bile müzik çalar olarak kullanma imkanı sunan modellerde tasarımlar da dikkat çekiyor. Kullanım kolaylığının yanı sıra modeller aynı zamanda bir müzik çaları andırıyor. Yenilenmiş ses kalitesi ve hoparlörleri ile klasik müzik telefonlarından farklılaşan modellerdeki yeni teknoloji sayesinde pil ömrü artık daha uzun böylece modeller enerji tasarrufu sağlıyor. MP3, AAC, AAC+, e-AAC+, WMA, WMDRM gibi birçok müzik formatını çalabiliyor.

Samsung i450

Samsung’un HSPDA özellikli yeni çoklu ortam telefonu i450 çift sürgülü ve üstün çoklu ortam özellikleri ile rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Symbian OS v9.2 ve S60 3rd edition işletim sistemlerini kullanan telefonda renkli LCD ekran ve 2 MP kamera da bulunuyor. 35 MB dahili hafızaya sahip i450’de hafıza microSD ile 4GB’a kadar yükseltilebiliyor. i450 tam anlamıyla bir müzik telefonu. MPEG4, WMA/MP3/AAC dosya formatlarını oynatabilen FM radyolu modelde Flash Player da bulunuyor. Müthiş tasarımıyla zengin bir görünüme sahip olan modelde sürgü yukarı kaydırıldığında Symbian özelliği ile ortaya şık bir cep telefonu, aşağıya kaydırdığınızda ise şık hoparlörleri ile hoş bir müzik telefonu ortaya çıkıyor. HSPDA özelliği sayesinde 3.6 mbps hızında internette hızlı bir deneyim sağlıyor.

Samsung F210

Adeta portatif bir müzik çaları andıran F210 da 2 MP’lik bir kameraya sahip. Müziği arka planda tutup cep telefonunu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. F210’da music library 3D ses effect ve müzik tanıma özelliği bulunuyor. Bluetooth ve USB 2.0 bağlantılarına sahip model MP3/AAC/AAC+/e-AAC+/WMA müzik formatlarını oynatabiliyor. 1 GB dahili hafızaya sahip modelde hafıza, microSD ile 2 GB’a kadar yükseltilebiliyor. F210, özel kulaklığı ile boyuna takılıp müzik dinleme keyfini yaşatmasının yanı sıra, kutusunun içinden çıkacak 1 GB hafıza kartı ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Kaynak

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bak bu telefon alınabilir.

yahu alemsin be aga, tam beş yıl evvelki konuyu hortlatmışsın, demode olmaktan öte, tamamen yitip kaybolmuş bir model için tavsiyede bulunuyorsun. hemi de profilinde galaksi s3 resmi varken. hani ironi desem, bir gülücük koyar insan yav! :)

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
yahu alemsin be aga, tam beş yıl evvelki konuyu hortlatmışsın, demode olmaktan öte, tamamen yitip kaybolmuş bir model için tavsiyede bulunuyorsun. hemi de profilinde galaksi s3 resmi varken. hani ironi desem, bir gülücük koyar insan yav! :)
Ben 5 yıl önce yazdım daha yeni geldi :p

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1

:thumbup::mrgreen::lol:

Son mesajlar