Hindistan'dan telefon alsam, uluslararası garanti?

Bu konuyu okuyanlar

MesutCULCUL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyi günler arkadaşlar, bir ay içerisinde inşallah hindistana gitme durumum var iş için, bazı modeller belirledim kafamda, epey var aslında; S2, S3, iphone 4s, one x, one s, xperia s belki n808 pure.
şöyle bi sorunum var,telefon seçimi değil,sorum uluslararası garanti hususunda. Samsung, HTC, Sony ve Apple ın uluslararası garanti durumu nedir? bunlardan birini alsam TR de geçerli olur mu garanti? :huh:

O.Z.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben nikon slr için sormuştum, aldığım ülkedeki servisine götürdüğümde geçerli olduğunu, istersem bulunduğum ülkedeki servisten de ücret karşılığı hizmet alabileceğimi söylediler. yine buradaki servis ile konuştuğumda her türlü işlemin yine ücret karşılığı yapılabileceği, buradan alınmadığı için garanti kapsamlarına almadıklarını söylediler.
kısacası türkiye'den aldığımızda 2 senelik servis ücretini üstüne verip alıyoruz, değer mi bilmiyorum.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
İphone Girmiyor.
HTC giriyor (KVK Bakıyor)
Samsung Giriyor
Nokia'da bakıyordu enson.

Uluslararası garantide o ürünün satışa sunulup sunulmadığıda önemlidir.

MesutCULCUL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@O.Z. hocam aslında dediğin doğru da çok fiyat oynayınce çaresiz kalıyoz gibi :)

@mila12 tüh yaw..

apple ın girmediğine üzüldüm çünkü iphone 4 düşünüyordum :( hakakten girmiyor mu 1 yıl falan uluslararası garantiye yaw? peki ülkemizden den yurtdışından gelenlerden alsak? onlar da mı girmiyor yaw :(

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
@O.Z. hocam aslında dediğin doğru da çok fiyat oynayınce çaresiz kalıyoz gibi :)

@mila12 tüh yaw..

apple ın girmediğine üzüldüm çünkü iphone 4 düşünüyordum :( hakakten girmiyor mu 1 yıl falan uluslararası garantiye yaw? peki ülkemizden den yurtdışından gelenlerden alsak? onlar da mı girmiyor yaw :(

Sadece operatörler getirdiği için girmiyor maalesef. İpad giriyor ama iphone girmiyor.