Cv Hazırlama

Bu konuyu okuyanlar

ouzhanuglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar alman bir yazılım şirketine burs başvurusu için cv hazırlamam gerek. lise 3. sınıfım cv'de nelere yer vermem lazım. mesela ben 1 sene visual basic .net ve vb6 üzerinde 1 senede C# üzerinde çalıştım c# bir takip otomasyonu programım var sql ve access biliyorum teknik ingilizce biliyorum. eğitim dönemimde takdir teşekkür gibi belgeler aldım ne bileyim diploma ortalamam falan bunlardanmı bahsetmem gerekir. ve ilk ve orta öğretim not çizelgemi cv eklesem olurmu?

GridLuck

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sana referans olabilecek kişileri eklemelisin. Bu kişiler, staj yaptıysan kontrolörün yada okuldan herhangi bir hocan olabilir. Seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama Alman şirketleri genelde Almanca bilen öğrencilere şans tanır ama umarım yanılırım. Başarılar dilerim. Sonuçtan bizi de haberdar edersen sevinirim :)

ouzhanuglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sana referans olabilecek kişileri eklemelisin. Bu kişiler, staj yaptıysan kontrolörün yada okuldan herhangi bir hocan olabilir. Seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama Alman şirketleri genelde Almanca bilen öğrencilere şans tanır ama umarım yanılırım. Başarılar dilerim. Sonuçtan bizi de haberdar edersen sevinirim :)

bana refarans olabilecek çok hocam var ayrıca bunu bana öneren kişi daha önce orada yıllarca çalışmış olan bir Türk ve şirket üniversite eğitimi, barınma gibi olanakları sağlıyor karşılık olarak 4 yıllık bunyesinde çalışma şartı koyuyor. eğer cv kabul edilirse mulakat yapılacak sanırım tabiki sizi durumdan haberdar ederim :)

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bana refarans olabilecek çok hocam var ayrıca bunu bana öneren kişi daha önce orada yıllarca çalışmış olan bir Türk ve şirket üniversite eğitimi, barınma gibi olanakları sağlıyor karşılık olarak 4 yıllık bunyesinde çalışma şartı koyuyor. eğer cv kabul edilirse mulakat yapılacak sanırım tabiki sizi durumdan haberdar ederim :)

özel değilse şirket ve burs hakkında bilgi alabilir miyim, bende başvurmak isterim.

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Sadece Lise not ortalamanı yaz. Kendini adamın yerine koyarak hangi ayrıntıları dikkat edeceğini düşünerek yazarsan güzel bir CV çıkar.