Şikayettt

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Merhaba Sayın Yetkili...

3 Adet uyarı Aldım. yıllardır internet kullanıyorum o kadar sayfa sörf ettim ben böyle görev aşkına düşkün moderatörler görmedim.kendi şahsi sitemde var forumumda var ben böyle bir şey görmedim ya biz salağız yada bu moderatörlerde bir şey var aldığım cezalara bakın !!!

CEZA -1

Sayın Root-Sistemci,

SDN Forum tarafından bir uyarı aldınız.

Nedeni:
-------
Huzur Bozucu Tartışmalar Oluşturmak

"Fenevbahçe"
Takım isimlerini düzgün yazalım. Ayrıca hakarete varan laflardan kaçınalım.
-------

Orjinal mesaj:
http://forum.shiftdelete.net/spor/13...ml#post2259391 (SDN Galatasaray Kulübü)

Yukarıda belirttiğim ceza'da Galatasaray Kulübü denilen bir bölümde fenerbahçe geyiklerini yazmamdır. bunun neresi huzur bozuyor.tüm dünya bunları yayınlıyor ATV SHOW TV Aklına neresi gelirse,ben Bir Galtasaraylı Olarak bunu yazarım.FENERBAHÇELİLERİN kulübüne girip yazarsam haklısın ama Kendi Takımımım grubu içersinde yazmam suç değil ceza değil
-----------------------------------------------------------------------------------
2- CEZA

Sayın Root-Sistemci,

Nedeni:
-------
Konu Başlığını Yanlış Yazmak

Başlık büyük Harf ile başlamalı.
-------

Orjinal mesaj:
http://forum.shiftdelete.net/komik-y...ml#post2261133 (Kızların yazdığı sözde depresif aslında komik yazı)

Burdaki Ceza yeme sebebimiz konuya başlarken baş harfini küçük yazmammış yav sen kafayı mı yedin moderatör !!! böyle saçmalık mı olur.vicdan var merhamet var yazı benim yazı bunu böyle paylaşmak istedim.küfür ettim mi ? hakaret var mı ? neyine ceza veriyorsun !!!!!

Yetkililerden isteğim Moderatörler arasında gerekli konuşmaların yapılması ve eften püften sebeplerden dolayı huzurumuzu kaçırmamaları için görüşmelerini tavsiye ediyorum. YOK EĞER istemiyorsanız arkadaş 2009 da üye olduk bu tarz durumlardan dolayı forumdan çıktık,şimdi 1 aydır foruma girdim eğer böyle devam edecekse ben girmiyim daha iyi şimdiden teşşekkür ederim.
NOT: O SARI KARTLARI Geri İade Ediyorum.

Cedriic

Müdavim
Reaksiyon puanı
15

Merhaba Sayın Yetkili...

3 Adet uyarı Aldım. yıllardır internet kullanıyorum o kadar sayfa sörf ettim ben böyle görev aşkına düşkün moderatörler görmedim.kendi şahsi sitemde var forumumda var ben böyle bir şey görmedim ya biz salağız yada bu moderatörlerde bir şey var aldığım cezalara bakın !!!

CEZA -1

Sayın Root-Sistemci,

Nedeni:
-------
Huzur Bozucu Tartışmalar Oluşturmak

"Fenevbahçe"
Takım isimlerini düzgün yazalım. Ayrıca hakarete varan laflardan kaçınalım.
-------

Orjinal mesaj:
http://forum.shiftdelete.net/spor/13...ml#post2259391 (SDN Galatasaray Kulübü)

Yukarıda belirttiğim ceza'da Galatasaray Kulübü denilen bir bölümde fenerbahçe geyiklerini yazmamdır. bunun neresi huzur bozuyor.tüm dünya bunları yayınlıyor ATV SHOW TV Aklına neresi gelirse,ben Bir Galtasaraylı Olarak bunu yazarım.FENERBAHÇELİLERİN kulübüne girip yazarsam haklısın ama Kendi Takımımım grubu içersinde yazmam suç değil ceza değil
-----------------------------------------------------------------------------------
2- CEZA

Sayın Root-Sistemci,

Nedeni:
-------
Konu Başlığını Yanlış Yazmak

Başlık büyük Harf ile başlamalı.
-------

Orjinal mesaj:
http://forum.shiftdelete.net/komik-y...ml#post2261133 (Kızların yazdığı sözde depresif aslında komik yazı)

Burdaki Ceza yeme sebebimiz konuya başlarken baş harfini küçük yazmammış yav sen kafayı mı yedin moderatör !!! böyle saçmalık mı olur.vicdan var merhamet var yazı benim yazı bunu böyle paylaşmak istedim.küfür ettim mi ? hakaret var mı ? neyine ceza veriyorsun !!!!!

Yetkililerden isteğim Moderatörler arasında gerekli konuşmaların yapılması ve eften püften sebeplerden dolayı huzurumuzu kaçırmamaları için görüşmelerini tavsiye ediyorum. YOK EĞER istemiyorsanız arkadaş 2009 da üye olduk bu tarz durumlardan dolayı forumdan çıktık,şimdi 1 aydır foruma girdim eğer böyle devam edecekse ben girmiyim daha iyi şimdiden teşşekkür ederim.
NOT: O SARI KARTLARI Geri İade Ediyorum.

Sen Sarı Kartları İade Et.
5wwun.jpg

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
2009'da üye olup hala forum kurallarını okumadıysan yada okuduğun halde bunları yapmaya devam ediyorsan bence sen bir daha bu foruma girme!!!!

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
2009'da üye olup hala forum kurallarını okumadıysan yada okuduğun halde bunları yapmaya devam ediyorsan bence sen bir daha bu foruma girme!!!!

Herkesi SDN Galatasaray Grubu'na bekliyoruz. Galatasaraylı olmayanlar içeri giremez....

bu yazıyı ben yazmadım.!!! kategori başlığında var BEN Galatasaraylıysam orda fenerbahçe geyiğini yazdığm için ban yersem bunda bir kasıt var demektir.

Bir konuya başlarken insan küçük harfle başladı diye ceza mı verilir insanlık halidir.küfür hakaret argo bir şey yazsak diyecem haklıdır.1 tane cezayı ben hak ettiğim için verdi kuralları okudum eywallah dedim. bunlarda olmaz ki arkadaş son iki tanesi resmen adaletsizlik

--- Mesaj Güncellendi ---

haksız yere ceza aldığım için kızıyorum.. HATA kısmında 500 tane sarı kart olsun önemli değil nick banlandı diyelim nicksiz portalda gezinirim çıkar giderim. ama göz göre göre bir haksızlık var burda üst yöneticiler bu tür sorunları çözsünler biz buraya rahatlamak gevşemek için geliyoruz bir takım bilgiler öğrenmek için geliyoruz.insanlara yardımcı olabilmek için geliyoruz.gerilip banlanıp uyarı almak için gelmıyoruz

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
SDN kuralları açık yanlış hada hatalı yapılan bir işlem yok.Kurallara uyup uymamak üyenin elinde olduğundan konunun uzamasına gerek yok konu kilit.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Hocam, bizim forum kurallarımız var.

Kuralları yeni üye olan herkes okumak, üyeler de bu kurallara uymak zorunda. Eğer uymazlarsa biz yetkimizi kullanmak zorunda kalıyoruz. Sana verilen ceza değil uyarı arkadaşım. Kuralları uygulamak zorundayız.

Saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar