Casper dizüstü tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

YAREM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dizüstü almak istiyorum fiyat ve donanım açısından Casper marka uygun geldi fakat markaya güvenim pek yok.daha önceki cihazım lenova idi.yorumlarınızı rica ediyorum.
cihazın fiyatı:1655 tl

İşlemci TeknolojisiIntel® Core™ i7
İşlemci Numarası2640M
İşlemci Hızı2.8 GHz
İşlemci Hızı(Turbo Boost)3.5 GHz
Ön Bellek4 MB
Hafıza (RAM) Kapasitesi8 GB
Disk Kapasitesi640 GB
Hafıza (RAM) TipiDDR3
Hafıza Bus Hızı1333 MHz
İşlemci MarkasıINTEL
Ekran Kartı Hafızası2 GB
Ekran Kartı MarkasıNVIDIA
VGA Chipset ModeliGT540M
Ekran Boyu15.6 inch
Maksimum Çözünürlük1376 x 768
Optik SürücüDVD±RW
İşletim Sistemi7 Premium 64 Bit Tr
Ağırlık2.51 Kg
Ekran Kartı TipiPaylaşımsız Hafıza
Bağlantı ÖzellikleriBluetoo

Mustafa07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senin yerinde olursam ciddi anlamda Casper alırken bir kez daha düşünürüm ilk başlarda çok iyi gözüküyor olabilir özellikleri filan ama elinde sonun ufakta olsa bir hatası çıkıyor onun yerine MSI veya Dell al o fiyatlarada iyilerini bulabilirsin

YAREM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Senin yerinde olursam ciddi anlamda Casper alırken bir kez daha düşünürüm ilk başlarda çok iyi gözüküyor olabilir özellikleri filan ama elinde sonun ufakta olsa bir hatası çıkıyor onun yerine MSI veya Dell al o fiyatlarada iyilerini bulabilirsin
Ya işte benimde endişem o . Ya elimde patlarsa !

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Casper Dizüstü tavsiyesi diye bir şey söz konusu olamaz bence. Birazcık tecrübeli bir bilgisayar kullanıcı size casper tavsiye etmeyecektir. Malesef durum budur.

YAREM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Casper Dizüstü tavsiyesi diye bir şey söz konusu olamaz bence. Birazcık tecrübeli bir bilgisayar kullanıcı size casper tavsiye etmeyecektir. Malesef durum budur.
Sizlere danışma sebebimde buydu zaten.
çok sağolun

Mustafa07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben casper aldım 4 gb ram 1 gb ekran kartı 2.4 ghz işlemci cart curt en fazla 6 ay dayandı onun için salla 1.700 e aldım şimdi yeni alacağım 350tl istiyorlar bu caspera düşün

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir casper kullanıcısı olarak değil yanından geçmek adını bile anma derim. son zamanlarda nasıl değişiklikler yaptılar bilmiyorm ama şu anda kullandığım diz üstü bilgisayarın kasasının her bi yeri dağıldı, tuş takımı çıkıp duruyor.donanım desen beş para etmez. 3 kez aynı sorundan dolayı servise gitti ve ürün değişimi bile yapmadan gönderdiler bir şekilde sorunu hallederek. ısınma proble mi de cabası... casper'ın varsa derdin var...

chemical

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bence haksız yorumlar. İki yıldır casper kullanıyorum en ufak bir arıza ısınma derdi tuşunda çıkma düşme kırılma olmadı. Biz tüketiciler tüketim manyağı olduğumuzdan üreticileri bu kadar kolay harcarken düşünmüyoruz bile ne dediğimizi. Servise göndermedim notebook u. Servisi nasıl bilmiyorum ama bence casper alırken değil almaktan vazgeçerken 2 kez düşün. Çünkü fiyatlar diğer firmalarda gerçekten abartı... Şahsi fikirlerim...

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben de kullanıyorum Casper laptop ve memnunum diyebilirim. Yani donanım, ısınma vb sorunlar çıkmadı. Tek kötü yanı kasası çok kalitesiz ve eline aldığında çatır çutur sesler geliyor. Mümkünse başka markaya yönel. Lenovo Asus Toshiba Dell MSI gibi.

tolga3589

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Alırsan verdiğin paraya yazık edersin bazı arkadaşların iyi demelerine aldırma sakın arada bir tek tük öyle sağlam çıkıyor. % 95 çok kalitesiz kasa yapısı tuş takımları çerçevesi vs vs var. casperİŞAN olursun :D

kolohti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uzak dur.. casperi sadece sevimli bir hayalet olarak hatırlamaya devam et :)

brcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
casper eski kasalarında ısınmadan dolayı çok sıkıntı çekenler olduğunu biliyorum. ama yeni kasaya geçtiğinden dolayı belki bu sorunu çözmüş olabilir.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bence haksız yorumlar. İki yıldır casper kullanıyorum en ufak bir arıza ısınma derdi tuşunda çıkma düşme kırılma olmadı. Biz tüketiciler tüketim manyağı olduğumuzdan üreticileri bu kadar kolay harcarken düşünmüyoruz bile ne dediğimizi. Servise göndermedim notebook u. Servisi nasıl bilmiyorum ama bence casper alırken değil almaktan vazgeçerken 2 kez düşün. Çünkü fiyatlar diğer firmalarda gerçekten abartı... Şahsi fikirlerim...
Sizin sorununuz olmayabilir ama %75 performans ve kalite kaybı söz konusu . İstediği kadar kasa değiştirsin kalitesi hep belli. Ağzı yanan çok arkadaşım oldu . Lütfen sadece siz kullanıyorsunuz diye iyi bir marka gibi öne çıkartmayalım.

casper eski kasalarında ısınmadan dolayı çok sıkıntı çekenler olduğunu biliyorum. ama yeni kasaya geçtiğinden dolayı belki bu sorunu çözmüş olabilir.
Isınma sorununu çözseler dahi performans ve kalite için tavsiye etmiyorum.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
bence eski dandik kalitesi yok... artik SONY nasil yapiyorsa CASPER'da ayni sekilde yapiyor... artik ciddi sekilde incelenmesi gerekiyor... hemen guvenmesenizde inceleyin...