Htc wildfire S mi ? Huawei IDEOS X5 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar Merhaba ,

uzun zamandır araştırıyorum cihaz alıcam ,

Htc wildfire S 500TL ye buldum , (sıfır )
Huawei IDEOS X5 540TL fiyatı var. (sıfır )

Özelliklerine bakılırsa ;

Htc wildfire S
3.2 inç boyutundaki geniş ekranı
2592x1952 piksel çözünürlüğünde 5 MP kameraya sahip
Android v2.3 (Gingerbread) işletim sistemi
320x480 piksel çözünürlüğünde 3.2 inç boyutunda dokunmatik ekrana sahip olan HTC Wildfire S kapasitif ekranında 256 bine kadar renk desteği sunuyor.
600 mhz

http://www.cepworld.com/htc_wildfire_s-ozellikleri-3141

Huwai ise
480 x 800 piksel, 3.8 inç 16 Milyon renk
2592х1944 piksel çözünürlüğünde 5 MP kameraya sahip
Android OS, v2.2 (Froyo)

http://www.cepworld.com/huawei_u8800_ideos_x5-ozellikleri-3000

EN yakın arkadaşım ideos kullanıyor oldukça güzel cihaz aslında X6 sürümünü bekliyorum ama şimdi , Htc wildfire S 500tl gibi bir fiyata buldum sizce ne yapmalıyım ?

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hazirandan beri x5 kullanıyorum X5 in kamerası hariç her yönü wildfire s ten üstün:D

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
ee Htc wildfire S kullanan yokmu :)

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Kamerasını pek kullanmayacaksan ideos x5 tavsiye ederim :)

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
dostum wildrife s o parayı hakedecek bir telefon değil. O telefon ancak vodafonun kampanyası ile alınır. (genç tarifiye 24 ay aylık 10 tl toplam 240 tl )

500 lira verceksen biraz daha biriktir düzün bişey al acele etme

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
dostum wildrife s o parayı hakedecek bir telefon değil. O telefon ancak vodafonun kampanyası ile alınır. (genç tarifiye 24 ay aylık 10 tl toplam 240 tl )

500 lira verceksen biraz daha biriktir düzün bişey al acele etme

Ya aslında çok lazım değil ideos x5 alıcaktim beklim dedim şuan çinmalı n72 kullanıyorum acayip memnunum 1 sene dokunmatik ekran kullandım sms göndermek hiç bu kdar zevkli gelmemişti :)

bende bekliyim dedim X6 çıkarsa alıcaktım , ama wildfire aklımı karıştırdı sonuçta özellikleri daha düşük ama Huawaie markalara göre ama Casper pclerin bile özellikleri pek g erçekten uzak olmakta.

ugler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer işletim sistemi, program oyun vs ilgini çekiyorsa ve kameranın çok önemi yoksa o fiyata alabileceğin en iyi telefon Huawei İdeos X5 derim ;)

abiniz_safa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım Sen telefonunda ne istiyorsun?
Şayet Telefonun görününce dikkat çeksin yani,Zariflik, Şıklık, İyi bir Kamera, HTC Kalitesi,Android 2.3.3 Gingerbeard Sürümü,HTC Sense arayüzü ve Birazda Performans İstiyorsan TERCİHİN WİLDFİRE S OLMALI!(Ekranı sadece 3.2 inç)

Ama Benim için bunlar da önemli fakat bazı şeyler olmasada olur bana PERFORMANS LAZIM diyorsan TERCİHİN İDEOS X5 olsun!Şöyleki;
Orta derecede kamera,Android 2.2,MÜKEMMEL PERFORMANS,az da olsa şıklık,3.8(Nerdeyse 4inç) ekran istiyorsan SENIN TELEFONUN İDEOS X5!

Wilfire S Kulanan yokmu?Demişsin Ben varım ve Telefonumdan ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK MEMNUNUM!Gerçekten İstediğin her işi görebilecek bir cihaz.

Tercih senin ;
İdeos x5 800Mhz
Wildfire S 600Mhz
İdeos un ekran çözünürlüğü Wildfire S den daha yüksekdir !

Apocalypto12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 2 aydır ideos x5 kullanıyorum gayet memnunum sürümü 2.2 olabilir ama onu güncellemek cok kolay

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
bende bir süredir x5 kullanıyorum tavsiye ederim
kamerası dışında bir eksiği yok
miui rom kurdum şimdi daha da memnunum :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
wildfire s htc'nin en sorunlu cihazlarından bir tanesidir. fazlasıyla şarj sıkıntısı içeriyor cihaz. androidlilerin hepsinde şarj sıkıntısı var biraz ama wildfire s'teki sıkıntı değil direkt olarak sorun boyutunda. ayrıca aşırı ısınma yapıyor, çözünürlüğü yüksek oyunlarda kasmalar meydana geldiğini söylüyor kullanıcılar. huawei ideos x5 öne çıkıyor bu noktada. kamerasından şikayetçi kullanıcıları onun da ama geri kalan yönlerinden memnunlar.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
iki ürün arasında tavsiyem İdeos X5 olur, Denildiği gibi kaliteli bir ürün. Aynı zamanda Htc için şarj sorunları duyuyorum, şikayet var sitesinde bununla alakalı bir çok yazı var :( tamam normalde androidlerin fazla şarjının uzun gitmemesi doğal ancak htc lerde daha az gidiyor, iki ürün arasında ideos x5 bence en uygun olanıdır.

abiniz_safa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wildfire s htc'nin en sorunlu cihazlarından bir tanesidir. fazlasıyla şarj sıkıntısı içeriyor cihaz. androidlilerin hepsinde şarj sıkıntısı var biraz ama wildfire s'teki sıkıntı değil direkt olarak sorun boyutunda. ayrıca aşırı ısınma yapıyor, çözünürlüğü yüksek oyunlarda kasmalar meydana geldiğini söylüyor kullanıcılar. huawei ideos x5 öne çıkıyor bu noktada. kamerasından şikayetçi kullanıcıları onun da ama geri kalan yönlerinden memnunlar.

Dostum bende Wildfire s var Dediğin gibi telefonu ilk aldıgımda sarjı 1 gün bile dayanmıyordu hatta şöyle bişey,akşam gece saat 11:30 12:00 gibi yattıgımda sarjdan çıkartıp telefonu cebimde yatıyodum sabah sarj bitiyodu o derece yani,he birde ısınma konusu,,,,,,EVET O İLK TELEFONU ALDIGIMDA VAR DI FAKAT ŞU ANDA ÖYLE BİR SIKINTI YOK! ZAMANLA GİDİYOR O SIKINTIDA!

GEL GELELİM ŞARJ KONUSUNAA...
HTC Geçtiğimiz zamanlarda WİLDFİRE S için bir sürüm güncellemesi yaptı bu güncellemede şarj neredeyse 10 kat artacak-performans artacak v.b gibi sorunlar giderildi, BU SÜRÜM GÜNCELLEMESİNDEN SONRA TELEFONUMUN ŞARJI SÜREKLİ ELİMDE OLMASINA RAGMEN TAM 3 GÜN GİDİYOR! + en kötü oyunlarda kasan wildfire s bir canavar oluyor ve hd oyunları kaldıryor!

SİZİN DEDİĞİNİZ WİLDFİRE S ŞİKAYETLERİNİ HTC FİRMASI MAZİYE YAZDI,AMA İDEOS DAN İYİ BİR TELEFON DEĞİL WİLDFİRE S.. DOĞRUYA DOĞRU,,, AMA SİZİN DEDİĞİNİZ KADARDA KÖTÜ BİR TELEFON DEĞİL HER TÜRLÜ İHTİYACI GEREĞİNİN FAZLASIYLA KARŞILAYACAK BİR TELEFON WİLDFİRE S ..

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
İDEOS X5 Mİ YOKSA HTC DESİRE Z mi ?

arkadaşlar her iki cihazında özellikleri aynı gördüğüm kadarıyla( işlemcisi vs) , HTCnin marka olması dışında arasında belirgin özellik gören varmı ?

ferhatbsc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abiniz safa bende wildfire s kullanıyorum memnunum senin söylediğin güncelleme neyse paylaşırmısın yükliyeceğim ben