Speed Forge 3D

Bu konuyu okuyanlar

PALERMO75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
screen
screen

chart

PALERMO75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
keşke biraz açıklama yazsaydınız.

Üstad ben burada sizinle paylaştığım tum yazılımları kendı cıhazımda test edıp yayınlıyorum.Resim zaten herseyı acıklıyor acıklama olarak talebınız nedır ? Yardımcı olabılcegım bır konu varsa cevap vermeyı arzu ederım.

Saygılar,

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Üstad ben burada sizinle paylaştığım tum yazılımları kendı cıhazımda test edıp yayınlıyorum.Resim zaten herseyı acıklıyor acıklama olarak talebınız nedır ? Yardımcı olabılcegım bır konu varsa cevap vermeyı arzu ederım.

Saygılar,

Tamam deniyorsun, test ediyorsun ama hangi platformdaki cihazlarda oynanır bu oyun sadece androidmi.. Yada hangilerinde oynanmaz keşke bir açıklama yapsaydın.. İlla indiripde görmemizmi lazım, kotalı kullanıcıların kotasına yazık değilmi.. Bu sebepten keşke bir açıklama yapsaydın.. Payaşımın için sağol ama bu tür şeyleride ihmal etme lütfen..

PALERMO75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam deniyorsun, test ediyorsun ama hangi platformdaki cihazlarda oynanır bu oyun.. Yada hangilerinde oynanmaz keşke bir açıklama yapsaydın.. İlla indiripde görmemizmi lazım, kotalı kullanıcıların kotasına yazık değilmi.. Bu sebepten keşke bir açıklama yapsaydın.. Payaşımın için sağol ama bu tür şeyleride ihmal etme lütfen..

sonuçta ben bu oyunu sadece kendi cihazımda deneyip sizinle paylaşıyorum.Tüm android cihazlar'da deneyip bilgi yazmam mumkun değil.Bu nedenlede deneyip görmek en mantıklısı kota demişssiniz.Burada paylaştığım oyunların %80'lik bir bolumu 10 mb ve altı kotayı cok da zorlamayacak oyunlar.Ama yuklemeler tamamlandıktan sonra tek tek arastırıp ek bılgı koymaya calısacagım.

Saygılar,