Polat: 'tek Rakibimiz Fb. Bjk Ve Diğerleri Geride Olur'

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
Gs yı kımse rakıp olarak gormuyor kı sen ona bak asıl...

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Susayım gülmeyeyim diyorum ama gülünmeyecek gibi değil yahu.
Mantaliteye bakar mısınız.Bu kafayla tek rakibiniz tabiki Fenerbahçe olur 3. yada 4.lük için.Nasıl sezonun ilk hazırlık maçında birbirlerini yemeye başladılarsa sezon sonunada kardeş kardeş girerler.
Nasıl 2 sezon önce birbirlerini yedilerde biz aradan çıkıp şampiyon olduk yine kendilerine bol şans.
Bu arada sanki bizim yönetimde sorun varmış gibi bir durumda çıkıyor ortaya
Hemen hatırlatalım mağlup oldukları bir maç sonunda 2.Başkan A Sezgine sitifa diye bağıranlar neden Başkanı es geçtiler acaba
hele Rijkaard'ın maç sonu demecinde tercümanın Rijkaard'ın sözlerini nasıl çevirdiğinide gördük.
Adını bile telaffuz edemediğimiz Ukrayna takımına elenmelerine ne diyecek kendileri.Tabi onlar gerçekler...

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Mantaliteye bakar mısınız.Bu kafayla tek rakibiniz tabiki Fenerbahçe olur 3. yada 4.lük için.Nasıl sezonun ilk hazırlık maçında birbirlerini yemeye başladılarsa sezon sonunada kardeş kardeş girerler.
Nasıl 2 sezon önce birbirlerini yedilerde biz aradan çıkıp şampiyon olduk yine kendilerine bol şans.
Hemen hatırlatalım mağlup oldukları bir maç sonunda 2.Başkan A Sezgine sitifa diye bağıranlar neden Başkanı es geçtiler acaba
hele Rijkaard'ın maç sonu demecinde tercümanın Rijkaard'ın sözlerini nasıl çevirdiğinide gördük.
Adını bile telaffuz edemediğimiz Ukrayna takımına elenmelerine ne diyecek kendileri.Tabi onlar gerçekler...
Sezon sonu ilk 2 de GS veya FB olursa bu lafını hatırlarsın heralde :) Daha lig uzun...

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4

Ya yapma lütfen Guti ve Quaresma geldi diye kendinizi Barça veya Madrid sanmayın gördük sizin takımıda Karabük maçında 5-6 net pozisyon verdiniz...Bunları Bursa Trabzon gibi takımlara karşı verinde göreyim...Ha birde 2 sene önceki şampiyonluktan bahsetmişsin o zamanda Fenerbahçe ve Galatasaray kötüydü ve rakibiniz Sivas'tı ama siz yine zar zor şampiyon oldunuz...

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
Ya yapma lütfen Guti ve Quaresma geldi diye kendinizi Barça veya Madrid sanmayın gördük sizin takımıda Karabük maçında 5-6 net pozisyon verdiniz...Bunları Bursa Trabzon gibi takımlara karşı verinde göreyim...Ha birde 2 sene önceki şampiyonluktan bahsetmişsin o zamanda Fenerbahçe ve Galatasaray kötüydü ve rakibiniz Sivas'tı ama siz yine zar zor şampiyon oldunuz...
,

Gecc bunları gecc hıkayeler okumayın
anlasıldı kı o sene besıktasın sampıyonlugu herkesın zoruna gıtmıs

axxeqr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
bellemişler fb ile gs kötüydü diye hala yedirememissiniz.. biz mi zorladık sizi kötü olun diye..

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4
,

Gecc bunları gecc hıkayeler okumayın
anlasıldı kı o sene besıktasın sampıyonlugu herkesın zoruna gıtmıs

Kardeşim neden zorumuza gitsin ki bizim müzede zaten yeterince Şampiyonluklar ve kupalar var..Benim dikkat çekmek istediğim nokta 2 büyük takımın kötü olduğu sezonda Beşiktaş'ın rakibinin Sivas olduğu ve yine de zar zor şampiyon olmasıdır...

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
Kardeşim neden zorumuza gitsin ki bizim müzede zaten yeterince Şampiyonluklar ve kupalar var..Benim dikkat çekmek istediğim nokta 2 büyük takımın kötü olduğu sezonda Beşiktaş'ın rakibinin Sivas olduğu ve yine de zar zor şampiyon olmasıdır...

Ne alakası var Besıktas'ın zar zor sampıyon olmasıyla ?
o zaman besıktasın kotu oldugu zamanlar da gs sampıyon oldu ?
senın mantıkla gıdersek bu durum boyle...

bahane aramayın...

turgutreisfb

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
ya şu Adnan başkanlıktan gitmeden bir fb yeninde adamın gözü arkada kalmasın

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
ya şu Adnan başkanlıktan gitmeden bir fb yeninde adamın gözü arkada kalmasın
Gs böyle boş hedeflerin peşinde koşmaz, Avrupa'da başarı gelmedikten sonra Fb'yi yensek ne olur yenmesek ne olur. Hem adama demezler mi sizin başkanların çoğu Türkiye Kupası göremedi hepsinin gözü arkada kaldı diye :D

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
hayatlarnda ılk defa flas transfer yaptılar bırakın da sevinsin garipler..

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
Bu sene tek eglence gs olacak sanırım fb den sonra :D

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Bjk neyi başardı arkadaşlar?
Fb ve Gsnin kendi hatalarıyla elenmesini kendi başarınız gibi gösterip Tek Türk takımı diyorsunuz.
Uefada yaptığınız 6 eleme maçı köy takımlarıydı kimse bana teki isveç 2. lig şampiyonu teki Faroe Adası kupasını aldığı için direk katıldı demesin.
Ligde 3 maçın 2si 2. ligden gelenlerle. Tek süper lig takımı İBB ne yaptı gördük.
Ciddi bir maç yapmadan kendinizi kral görüyorsunuz ama hiç bir şey değilsiniz
Hadi hepsini anlarımda Fb ve Gs'ye sataşcak cesareti nereden alıyorsunuz?

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
tamam quaresma ve guti yıldız değil galaksi olabilir
fakat bu yatırımın meyvesi daha verilmeden nedir bu kendini kaf dağında görmeler anlayamıyorum..
ülkede futbol iyiye gitmiyor bence , daha takım başarılı olmadan transferi başarı olarak gören bi mentaliteye doğru gidiyoruz.
beşiktaş taraftarına ve yönetimine nacizane tavsiyem.
fazla polemiğe girmeden cevaplarını sahada versinler...

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
Fb ve Gsnin kendi hatalarıyla elenmesini kendi başarınız gibi gösterip Tek Türk takımı diyorsunuz.
Uefada yaptığınız 6 eleme maçı köy takımlarıydı kimse bana teki isveç 2. lig şampiyonu teki Faroe Adası kupasını aldığı için direk katıldı demesin.
Ligde 3 maçın 2si 2. ligden gelenlerle. Tek süper lig takımı İBB ne yaptı gördük.

Elenmeseydınız o zaman..
dandık takımlara elendınız sonra bız buyuguz ayakları yapıyorsunuz..
evet zoruna gıdıyorsa uefa da tek Turk takımı BESIKTAS !
o koy takımı dedıgın takımlara ancak fb elenır gs den sonra !
fenerı de gordum trabzonun fenere nasıl 3 lu cektırdıgını :D
ha tabı dımı trabzon guclu sıze gore hahaha
Bos bos konusmada ınsanı sınır etme..
buyu bıraz...

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233

fenerin bu yıl ki cesareti nereden geliyor? :D şampiyonlar ligi ve uefa'dan elenmenizi bi kenara koyarsak, manisa ve antalyaspor'u yendi diye mi bu havalar? :4:

ben fener'in başka bir başarısını da göremiyorum, hadi galatasaray'ın süper kupası var fener'de hangi kupa var? avrupa'da en iyi bildiği şey düzenli olarak sıfır çekmek, Türkiye kupasını çeyrek asırı uzun süredir alamamış bir takım.. ne özelliğiniz var da bu kadar böbürlenip, diğer takımlara laf atabiliyorsunuz? :dil::mrgreen:

kkoray

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Elenmeseydınız o zaman..
dandık takımlara elendınız sonra bız buyuguz ayakları yapıyorsunuz..
evet zoruna gıdıyorsa uefa da tek Turk takımı BESIKTAS !
o koy takımı dedıgın takımlara ancak fb elenır gs den sonra !
fenerı de gordum trabzonun fenere nasıl 3 lu cektırdıgını :D
ha tabı dımı trabzon guclu sıze gore hahaha
Bos bos konusmada ınsanı sınır etme..
buyu bıraz...

daha 15 yaşındaki çocuktan ne bekliyorsun hiç cevap vermiceksin takmıcaksın en güzeli bu ben öyle yapıyorum okuyorm geçiyorum

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Size cevap vermiyicem ki, herşeye verecek bir cevabınız var boş da olsa. Bakın Eray en güzel söylemiş işte.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
fenerin bu yıl ki cesareti nereden geliyor? :D şampiyonlar ligi ve uefa'dan elenmenizi bi kenara koyarsak, manisa ve antalyaspor'u yendi diye mi bu havalar? :4:

ben fener'in başka bir başarısını da göremiyorum, hadi galatasaray'ın süper kupası var fener'de hangi kupa var? avrupa'da en iyi bildiği şey düzenli olarak sıfır çekmek, Türkiye kupasını çeyrek asırı uzun süredir alamamış bir takım.. ne özelliğiniz var da bu kadar böbürlenip, diğer takımlara laf atabiliyorsunuz? :dil::mrgreen:

Size cevap vermiyicem ki, herşeye verecek bir cevabınız var boş da olsa. Bakın Eray en güzel söylemiş işte.

şuna verecek cevabım yok desene. :thumbup:

since1453

Doçent
Reaksiyon puanı
16

+++ Polemiği de biz başlatmadık..

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
şuna verecek cevabım yok desene. :thumbup:

Verecek cevabım var merak etme, bu yıl Bjklılar terör estiriyor burada. Geçen yıl transferleri yüzünde Gslı kaynıyordu şimdi Bjklı kaynıyor.
Bir şey söylesem beş kişi cevap veriyor, hepinizle uğraşamam.
Siz zaten tarafınızı seçmişsiniz. Beşiktaşlısınız diye asla eksiklerinizi, hatalarınızı görmeyeceksiniz. Hep size laf attığımı düşüneceksiniz.
Ama ne takımlar var sizin 10 katınız bütçeyle hiç bir kupa alamamış siz şimdiden şampiyonluk türküsü söylüyor ve en büyük 2 camiaya laf atmaktan çekinmiyorsunuz.
Biraz alçak gönüllü olsanız futbol tartışabiliriz ama olmuyor.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Verecek cevabım var merak etme, bu yıl Bjklılar terör estiriyor burada. Geçen yıl transferleri yüzünde Gslı kaynıyordu şimdi Bjklı kaynıyor.
Siz zaten tarafınızı seçmişsiniz. Beşiktaşlısınız diye asla eksiklerinizi, hatalarınızı görmeyeceksiniz. Hep size laf attığımı düşüneceksiniz.
Ama ne takımlar var sizin 10 katınız bütçeyle hiç bir kupa alamamış siz şimdiden şampiyonluk türküsü söylüyor ve en büyük 2 camiaya laf atmaktan çekinmiyorsunuz.

Orada bize yakıştırdıklarının %90'ının kendin yaptığın, bu cümleleri yazarken bile kendini ve takımını dev aynasında gördüğün için seninle futbol konuşulamıyor, bizimle değil..

Yoksa biz burada ne arkadaşlarla futbol konuştuk, ne sohbetler ettik, iğneyi kendine sonra çuvaldızı başkasına batır derim... :closedeyes:

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115

Senın futbol anlayısın Besıktas'a saldırmaktan mı gecıyor ?
sen saldırırsan Besıktas'lılar da teror estırır bu da bu kadar basıt..
ısıne gelıyorsa .. gelmıyorsa da yol al uzatma..

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Beşiktaşlılar; şampiyonluk sayınızı, aldığınız kupaları,gerek Türkiye de gerek Avrupa da yaptığınız büyük maçları bilinde yargılayın bizi. 2 oyuncuyla biz kralız demeyin. Bizim 2 mağlubiyetimiz var sizin 1. Geride tam 31 hafta var. Bu hep böyle mi kalacak sanıyorsunuz?

RE_6

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Senın futbol anlayısın Besıktas'a saldırmaktan mı gecıyor ?
sen saldırırsan Besıktas'lılar da teror estırır bu da bu kadar basıt..
ısıne gelıyorsa .. gelmıyorsa da yol al uzatma..

Babanın forumu mu kardeş? Troy babansa söylesin yol alayım. Yok değilse giderli konuşma.

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
Babanın forumu mu kardeş? Troy babansa söylesin yol alayım. Yok değilse giderli konuşma.
kardes fln ayagı yapma bana..!
bebesın daha besıktas'a laf etmeye senın haddın yok
bılmedıgın her besıktas konusuna dalıyorsun..!

buyude gel! senın amacın ortalıgı kızıstırmak baska bırsey degıl
sacmalayıp durmaktan baska bırsey yapmıyorsun soyledıklerın sankı dogruymus gıbı

''Besıktas'ın havalandıgı fln yok sız cekemıyorsunuz sadece ortaya da sacma sapan seyler yazıp yok besıktas boyle yapıyor yok soyle oynuyor fln
buraya kadar besıktas hakkında sacmaca sozler yazacagına gıt kendı takımınla ılgılı bırseyler yazda sahıp cık bos ıslerle ugrasma..

benım kalıtem bu dersen o ayrı!!

sacmalamaktan ote gıdemıyorsun..
ama sana yakısır cocukca laflar yapıyorsun bunu ıyı basarıyorsun!

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Beşiktaşlılar; şampiyonluk sayınızı, aldığınız kupaları,gerek Türkiye de gerek Avrupa da yaptığınız büyük maçları bilinde yargılayın bizi. 2 oyuncuyla biz kralız demeyin. Bizim 2 mağlubiyetimiz var sizin 1. Geride tam 31 hafta var. Bu hep böyle mi kalacak sanıyorsunuz?

li10 ortada bir yanlış anlaşılma var sanırım, biz kralız demedik, Polat biz kralız demiş. :devil2:

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Karşılıklı birbirinize saldırılarınızı başka yerde yapın.!

Konu Kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar