Akp'ye ait Güncel Karikatürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hakaret var dicem ama, bakıyorum, adamların yaptıkları şeyler, yani bunların icraatleri neden hakaret olarak anlaşılıyor ki, bu adamlar bunları yaptılar ve yaptıklarıyla da övünüyorlar.bu karikatürlerde yapmadıkları birşey görsem eyvallah diyeceğim ama hepsini yaptılar, üstüne bir de laiklik karşıtı odak haline gelmiş bir parti damgası yediler.

kapak322.jpg
penguen_kapak352.jpg
penguen_kapak373.jpg

Bende misilleme kimden ve nasıl gelecek diye merak ediyordum, sağol :D

Yanlışın var Chp ye ait güncel karikatürler başlığı bu konuya misilleme olarak açılmıştır...

Yine aynı konu içinde o konunun aıçlma sebeinin bu konu olduğu son mesajlarda belirtilmiştir...
bu konunun açılma tarihine dikkat ediniz...

O konunun açılma tarihine dikkat ediniz...
Bu konunun bu gün tekrar gündeme gelme saatine dikkat ediniz...

Benim o konudaki son mesajımda bu konunun linkini verme saatime dikkat ediniz...

Dikkat eden fark eder...
Fark eden her zaman bir adım ilerdedir....

pardon elbruz sana teşekkür etmeyi unuttum..
konunun linkinia ramıştım ama bulamamıştım , sen hatırlattın :wink:

sen linki verdikten sonra benim eklediğimi anlamam için
seninki gibi yüce bi dikkate sahip olmaya gerek yok , halktan herkes anlar :wink:

Karikatürle şiirin farkını bilmeyen konu açmasın lütfen.Neyzen Tevfik'in şiiri komik resim mi?Taliban yazısı olan resim komik mi?Vs..
Şiire gelince, acaba Neyzen Tevfik babasını biliyor muymuş???

Evet Neyzen Tevfik Fikret'in şiiri komik değil. Bilakis bir okadar ciddi ve güzel. Bu şiire gereksiz yorum yapan kişiler asıl hazımsız olanlar.

Bu karikatürler çaresizliği anlatıyor..
Neyin çaresizliği diye sorarsanız...Çoğunluğun kararına uyma çaresizliği....

Haa bu arada ekleyen arkadaş üzerine alınma:DEEe sonuçta sen çizmedin karikatürleri...

Siz nesiniz yahu? Bir bak bakalım bölüme birtek "akepe"ye muhalefet karikatürler mi var. Bir bak ta ondan sonra konuş.

mizahta bile muhalefet gerçekten işlerini iyi yapıyo bu muhalefet partileri:D

Al işte...

neyzen tevfik''ben dürüstsem sarhoşken de geçerim diyor sırat köprüsünden:D

Tüm imanı zayıfların klasik bahanesi.Ben iyi bir insanım derler...:D

Sen yaradanın emrettiği işleri yapma haram kıldığı o zıkkımdan iç sonra ben dürüstsem yine geçerim diye düşün...Yazık ya...

Direk ateist ol bitsin bu iş.Hem Allah'a inan hem de her haltı yee...:DHem de dürüstlükten cennete terfi edeceğini düşün...

HAdi neyzen hadi şarabını da al git:D

Aaa pardon sen gitmiştin dimi?
O zaman senin şiirlerinde kendini teselli edenlere olsun bu sözüm:D

Zorhak ! Zorhak ! Zorhak :closedeyes:

Ölünün arkasından bile konuşuyorsun. Ortamı boş buldun dürüst insanlara çamur atıyorsun.

Bir konuda sigara muhabbeti yapılıyordu. Sende vardın içinde ne güzelde tüttürecektin oysaki.. Sangi sigara alkolden daha zararsız, haram değilmiş gibi...

nollacaaahh ya karikatürden. hazımsızlar sindiremiyor işte.

Hee bir tek size gelince hazımsız oluyor zaten bu insanlar. Tövbe...

Bu ülkede karikatürcü olmak lazımmış çok renkli siyasetçilerimiz ve yerinde durmayan siyasetimiz var. Bu gidişle daha çok malzeme çıkar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...