Arama sonuçlarınız

1. BHA

SportsMag Responsive + Seo ve Adsense Uyumlu Hızlı ve Kullanışlı Blogger Teması

Tema daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama ben temayı elimden geldiğince türkçeleştirmeye çalıştım. Tema hoşuma gittiği içinde sizinle de paylaşmak istedim. Temanın Özellikleri - Responsive Tasarım - Seo Uyumlu - Mobil Uyumlu - Açılır Menü - Hazır Reklam Alanları - Etikete Duyarlı Slider -...
  2. BHA

Animasyonlu Popüler Yazılar Eklentisi - BLOGGER

Göz alıcı bir animasyonla birlikte gelen ve minimalist tasarıma sahip alternatif bir popüler yazılar eklentisidir. Kullanmadan öncesi Popüler Yayınlar widget'ında küçük resim seçeneğinin aktif olmasına dikkat edin. Blogger Kontrol Paneli'nde bulunan Şablon > HTML'yi düzenle seçeneklerine...
  3. BHA

Mobil Uyumlu Paylaşım Butonlar Eklentisi - BLOGGER

Toplam paylaşım sayısının bulunduğu, mobil uyumlu olan ve bir o kadar da şık bir paylaşım butonlarına sahip olmak ister miydiniz? Ufak bir kod sayesinde sahip olabilirsiniz ayrıca buradaki siteye gidip kendinize göre düzenleyip de kullanabilirsiniz. Blogger Kontrol Paneli'nde bulunan Şablon >...
  4. BHA

Filmleriniz İçin Puanlama Eklentisi - BLOGGER

İzlediğiniz ya da yorumladığınız herhangi bir filmi ve diziyi bu eklenti sayesinde puanlayabilirsiniz. Ayrıca hemen altında da ufak bir açıklama yapabileceğiniz bu eklenti sizler için biçilmiş kaftan olacaktır. Blogger Kontrol Paneli'nde bulunan Şablon > HTML'yi düzenle seçeneklerine tıklayın...
  5. BHA

Yazı İçerisinde HD Facebook İkonları Eklentisi - BLOGGER

Blogunuzun her kısmında kullanabileceğiniz HD twitter ikonlarıdır. Yalnızca yüz ifadeleri ile sınırlı kalmayıp, yüzlerce ikonu da barındırmaktadır. Blogger Kontrol Paneli'nde bulunan Şablon > HTML'yi düzenle seçeneklerine tıklayın. Kodların bulunduğu alana bir kez tıklayın ve Ctrl+F tuşlarına...