Mobil Uyumlu Paylaşım Butonlar Eklentisi - BLOGGER

BHA

Hasta siempre, Comandante!
Yönetici
Super Moderator
İçerik Ekibi
Hiçbir Yerde Bulamayacağınız 4 Adet Blogger Eklentisi!

Toplam paylaşım sayısının bulunduğu, mobil uyumlu olan ve bir o kadar da şık bir paylaşım butonlarına sahip olmak ister miydiniz? Ufak bir kod sayesinde sahip olabilirsiniz ayrıca buradaki siteye gidip kendinize göre düzenleyip de kullanabilirsiniz.

  • Blogger Kontrol Paneli'nde bulunan Şablon > HTML'yi düzenle seçeneklerine tıklayın.
  • Kodların bulunduğu alana bir kez tıklayın ve Ctrl+F tuşlarına tıklayın. Ardından karşınıza gelen arama ekranına <data:post.body/> yazıp Enter tuşuna tıklayın.
  • <data:post.body/> kodunun bir alt satırına aşağıda bulunan kodları yapıştırın ve şablonu kaydedin.
Kod:
<div class="don-share" data-style="icons" data-limit="4"> <div class="don-share-total"></div> <div class="don-share-facebook"></div> <div class="don-share-twitter"></div> <div class="don-share-google"></div> <div class="don-share-linkedin"></div> <div class="don-share-pinterest"></div> <div class="don-share-tumblr"></div> <div class="don-share-stumbleupon"></div> <div class="don-share-reddit"></div> <div class="don-share-hackernews"></div> <div class="don-share-buffer"></div> <div class="don-share-xing"></div> <div class="don-share-pocket"></div> <div class="don-share-fancy"></div> <div class="don-share-yummly"></div> <div class="don-share-scoopit"></div> <div class="don-share-weibo"></div> <div class="don-share-vk"></div> <div class="don-share-mailru"></div> <div class="don-share-odnoklassniki"></div> <div class="don-share-hatena"></div> </div> <script type="text/javascript"> (function() { var dr = document.createElement('script'); dr.type = 'text/javascript'; dr.async = true; dr.src = '//share.donreach.com/buttons.js'; (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(dr); })(); </script>

Ayrıca şunu da belirteyim <data:post.body/> kodu birden fazla bulunmaktadır. İlk denediğiniz yer olmazsa deneme yanılma ile diğer <data:post.body/> kodunun altına kodları yapıştırmayı deneyiniz.
 

Son mesajlar

Üst