Arama sonuçlarınız

1. N

Kayserili Guiza bıçaklandı

Kayseri'de bir kişi, kardeşini korumak isterken 3 kişi tarafından darp edildikten sonra bıçaklanarak yaralandı. 2 gün önce kardeşini döven kişilerle karşılaşınca tartışmaya başlayan Yüksel Dursun, tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu 3 kişi tarafından darp edilerek iki bacağından bıçaklandı...
  2. N

NBA - Tüm Dünya Beşiktaş'ı İzleyecek

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Allen Iverson dünyayı sarsmaya devam ediyor. Dünyanın heryerinde hayranları olan Iverson için Nba Tv büyük bir adım attı. Bu pazar karşılacakları Fenerbahçe derbisini tüm Iverson hayranları icin NBA Tv, tüm dünyaya TSİ eşzamanlı olarak yayınlayacak. NBA.COM
  3. N

UltrAslan'dan Beşiktaş'a küfür açıklaması!

''Büyük Galatasaray taraftarı... Son haftalarda oynadığımız maçlarda, ezeli rakiplerimizden biri olan Beşiktaş ve taraftarlarına ithafen söylenmeye başlayan küfürlü besteden UltrAslan yönetimi olarak ciddi rahatsızlık duymaktayız. Tribünde maç öncesi veya esnasında rakip takımlara ve...
  4. N

UEFA Avrupa Ligi | Porto vs Beşiktaş | 04 Kasım - Saat : 22:05

Stat - Estádio do Dragão Hakem- Saat -22:05 Yayın - Star Tv
  5. N

Sizce İLK olmakmı SON olmak mı hangisi daha önemli :)

İLK lerin yeri ayrıdır derler ilk heyecan ilk aşk unutulmaz hep akılda kalır yeni biri olsa da hayatında anılar hep aklındadır mı ? yoksa SON olan kalıcıdır... evet ilk guzeldi ama bitti asıl önemli olan guzel olan hayatının sonuna kadar seninle olcak olanmıdır ?
  6. N

Çarşı & Alen ve Fifa11

1996 yılından bu yana senede bir olmak üzere çıkardığı futbol simülasyon oyunlarıyla bizlere keyifli saatler yaşatan EA GAMES-EA SPORTS'un FIFA ekibi; 2007-2008 sezonunda Şeref Stadı'nda Liverpool ile oynadığımız maçı, 2-1 kazanarak 132 desibellik dünya rekorunu kırdığımız muhteşem...
  7. N

Kartal Telekomun Hatlarını Kesti...

Beko Basketbol Ligi’nde 1. haftanın son mücadelesinde Beşiktaş Cola Turka, 82-94 Türk Telekom’u mağlup etmeyi başardı. Atatürk Spor Salonu’da oynanan sezonun ilk maçında Beşiktaş Cola Turka, ev sahibi Türk Telekom’u 82-94’lük skorla mağlup etti. Karşılaşma Sani Becirovic ve Michal Ignerski’nin...
  8. N

Fransa Arte Kanalının Beşiktaş ve Çarşıda Çekimleri..

http://www.dailymotion.com/video/xf541m_fransa-arte-kanalynyn-beyiktay-ve-c_sport
  9. N

Tatlıses'in akrabalarından yolcu kavgası - 4 yaralı

Silah, bıçak ve satırların kullanıldığı kavgada 4 kişi yaralandı Şanlıurfa'da şehirlerarası otobüs firması işleten ve ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in akrabası Tatlı ailesi, Karagöz ailesi ile otogarda başladıkları kavgaya mahallelerinde devam etti. Silah, bıçak ve satırların...
  10. N

Son Kartal Fernando ALONSO

İspanyol oyuncu, Formula1 pilotuna imzalı Beşiktaş forması gönderdi. Siyah-beyazlıların bir maçını izlemek istediğini söyleyen Alonso da, "Beşiktaş'ın amblemi Kartal. Ben de pistte Kartal gibi uçmak isterim" dedi http://www.dailymotion.com/video/xf4t6s_guti-vs-besiktas-alonso_sport...
  11. N

AŞK Kedisi...

12. N

UEFA Europa League Group Stage | Beşiktaş vs Porto | 21 Ekim - Saat : 20:00

http://www.dailymotion.com/video/xf4h95_besiktas-vs-porto-uefa_sport
  13. N

Fransa Televizyon'undan Özel Yayınla BeşiktAşk İzlenimleri...

http://www.dailymotion.com/video/xf3hjd_fransa-televizyon-undan-ozel-yayyn_sport
  14. N

Renault Twizy

15. N

FiFA Beşiktaş'ı ve Çarşı Grubu'nu Film Yapıyor. !

İngiltere’nin VBS televizyonu, futbol kültürü hakkında FIFA için çekilecek filmde Beşiktaş’a ve Çarşı‘yı da geniş yer ayıracak. 3 Ekim Pazar günü Londra’dan İstanbul’a gelecek olan yapımcıların, taraftar grubu Çarşı’yı daha yakından tanımak için başta tribün lideri Alen Markaryan olmak üzere...
  16. N

Beşiktaş Viyana'yı fethetti

UEFA Avrupa Ligi L Grubu ikinci maçında yarın Rapid Wien ile karşılaşacak olan Beşiktaş, Viyana'da krallar gibi karşılandı. Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği Siyah-Beyazlı futbolcular ve teknik heyet ile kafilede yer alan diğer kişiler pasaport kontrolünde bekletilmeden VIP hizmet alarak...
  17. N

Söke Askerlik Şubesi'nde 1 asker şehit oldu

Aydın'ın Söke İlçesi'ndeki Askerlik Şubesi'nde nöbet tutan askere içeriden henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından ateş açıldı. Açılan ateş sonucu yaralanan asker tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İlişkili fotoğrafları göster AYDIN - Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, Söke...
  18. N

Q7'nin martı mücadelesi

Quaresma'nın sahaya giren martıyla mücadelesi ilginç görüntüler oluşturdu. Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında BJK İnönü Stadı'nda oynanan maçın son dakikalarında sahaya giren bir martı, futbolcu ve taraftarların ilgisini çekti. Uçamayan martıyı bir süre kovalayan Beşiktaş'ın yıldız...
  19. N

UEFA Europa League Group Stage | Rapid Wien Vs Beşiktaş | 30 Eylül - Saat : 20:00

Stad: Ernst-Happel-Stadion - Vienna Hakem: Alexey Kulbakov Yardımcı Hakemler: Dzmitry Zhuk,Stanislau Savitski,Nikita Pyreev Saat: 20:00 Yayın: Star Tv
  20. N

Aziz Yıldırım Quaresma'ya Bela Okuyup Şerefsizlikle Suçladı..!

Detay Karşılaşmada gerginliğin zirve yaptığı ve Beşiktaşlı futbolculara iki sarı kartın çıktığı 50. dakikada Q7'nin Gökhan Gönül'e sert girişine sinirlenen Yıldırım'ın ayağa kalkıp Portekizli'ye, "Allah belanı versin şerefsiz" dediği kameralara takıldı. Karşılaşmada gerginliğin...
  21. N

Ayı Sandık Başkanını öldürdü

Erzurum'un Pazaryolu İlçesi'ne bağlı Kılıççı Köyü'nde sandık başkanlığı yapmaya giden imam Özer Bakır, ayının saldırısında hayatını kaybetti. İmamlık yaptığı Çatakbahçe köyünden yaya olarak Kılıççı köyüne giden 1 çocuk babası 29 yaşındaki Özer Bakır, Çoruh Nehri yakınındaki ormanlık alanda...
  22. N

Yarasa Kılıklı Uçan Adamlar

Komik değil ama ilgi çekici diyebilirim
  23. N

Türkiye'nin Sırbistan'ı Yenmesinden Sonra, Kosova'da Çatışma Çıktı !

Dünya Basketbol Şampiyonası'nda Türkiye'nin Sırbistan'ı yenmesinden sonra, Kosova'da Mitroviça kentini ikiye ayıran İbra nehri köprüsünde çıkan çatışmada yaralananlar oldu. Olaylar Mitrovica'daki Arnavutların Türkiye'nin basketboldaki zaferini kutlamaları sırasında başladı. Sırpların olduğu...
  24. N

Galatasaray'ın Stat Inşaatında Göçük: 2 Kişi Hayatını Kaybetti

İSTANBUL - Seyrantepe'de yapımı süren Galatasaray'ın yeni stadı Türk Telekom Arena'nın kanalizasyon çalışması sırasında oluşan göçükte toprak altında kalan 2 işçi hayatını kaybetti. İnşaatla bağlantılı olarak sürdürülen kanalizasyon çalışması sırasında göçük meydana geldi. Çalışmayı yürüten...
  25. N

Maç Bitti Ama Heyecan Bitmedi 12 Dev Adam İnönü'yü Coşkularıyla İnletti

12 DEV İNÖNÜ'YÜ YIKTI! Maç bitti, kimse gitmedi, gidemedi... Beşiktaş-Ankaragücü maçı sonrası, A Milli Basketbol Takımımızın Sırbistan ile oynadığı maçın son saniyeleri stattaki dev ekranda gösterdildi. İşte millilerin zaferi sonrası yaşanan coşku... Detay...
  26. N

Uefa Europa League Group Stage | Beşiktaş Vs Cska Sofia | 16 Eylül - Saat : 22:05

Beşiktaş'ın, Bulgaristan'ın CSKA Sofya takımı ile 16 Eylül Perşembe günü oynayacağı UEFA Avrupa Ligi (L) Grubu ilk maçını Fransız hakem Laurent Duhamel yönetecek. BJK İnönü Stadı'nda yapılacak karşılaşma saat 22.05'te başlayacak. Grubun diğer maçında ise Portekiz'in Porto takımıyla...
  27. N

Sl 4. Hafta | Beşiktaş - 4 Vs Ankaragücü - 0

Quaresma evinde 'Karizma' yerinde! Beşiktaş, Portekizli yıldızı Quaresma'nın yokluğunda Ankaragücü'nü gole boğdu !.. Siyah beyazlılar İnönü'de taraftarına futbol ziyafeti çektirdi, CSKA Sofya ve Fenerbahçe derbisi öncesi moral depoladı. Spor Toto Süper Lig'de dördüncü hafta maçında...
  28. N

Sl 4. Hafta | Kayserispor - 2 Vs Fenerbahçe - 0

Derbeder Fener Şampiyonlar ve UEFA Avrupa Ligi'nde kendinden güçsüz takımlara elenerek taraftarını üzen Fenerbahçe'de kötü futbol ve başarısız sonuçlar devam ediyor. Sarı-Laciverliler milli maç arasından sonra çıktığı ilk maçında adeta yokları oynadı. Kayserispor deplasmanına konuk olan...
  29. N

Quaresma İnönüde Yok Kadiköyde Sahada

Portekiz Milli Takım kampından sakat dönen Quaresma'nın Ankaragücü karşısında kesinlikle forma giyemeyeceği öğrenildi. Haber1903'ün edindiği bilgiye göre Portekiz'in Norveç ile oynadığı karşılaşma sonrasında adele ağrıları çeken yıldız futbolcu yarınki mücadelede forma giymeyecek...
  30. N

Windows 7'ye Kaspersky Yükleme Sonrasın Da Mavi Ekran Hatası Veriyor

Normal mod da bılgısayarı acamıyorum acıldıktan bır sure sonra hemen mavı ekran hatası verıyor kaspersky ı kaldırmam gerekıyor bunu nasıl yapabılırım ?? Guvenlı moddayken hıc bırsey kaldırılmıyor baska alternatıfler varmı ?
  31. N

Nokia Ve Nanoteknoloji

Geleceğin telefonları için önemli adım: Mobil dünyanın devlerinden Nokia, nanoteknoloji üzerine yaptığı çalışmalara hız verdi. Cambridge Nanoscience Centre ile birlikte yeni teknolojiler üzerinde çalışmalarda bulunan Nokia, bu iş ortaklığı sayesinde cep telefonlarının geleceğine dair...
  32. N

Alpay Feat Funda Arar | Yanarım

Mukemmel bır sarkı kesınlıkle..! http://www.dailymotion.com/video/xe286c_alpay-funda-arar-yanarym-2010_music
  33. N

Hepsini Kestirmedim Kalanı Fenere (:

Uygunsuz içerik
  34. N

Beşiktaş Vs İzmir B.b | Süper Kupa | 15 Eylül

DETAY Süper Kupa bu sene ilk kez düzenleniyor. Statüye göre lig şampiyonu ve Türkiye Kupası sahibi olan takımlar arasında oynanıyor. Geçtiğimiz sezonu çifte kupa ile kapattığımız için, Türkiye Kupası finalinde karşılaştığımız İzmir Büyükşehir Belediye ile oynayacağız bu maçı. Saati henüz...
  35. N

Babutsa - Tabi Güzelim - 2010

http://www.dailymotion.com/video/xenjrh_babutsa-tabi-guzelim-yeni-klip-2010_music
  36. N

Kadir - Tabi Güzelim

37. N

Misimovic'ten şok Sözler! Aslında Schalke' Ye Gitmek İsterdim

Misimovic, Alman basınına verdiği demeçte, “Aslında Schalke’ye gitmek isterdim ama olmadı. Yapacak bir şey yok” açıklamasında bulundu. Galatasaray’ın yeni transferi Zvjezdan Misimovic, Almanya’da yayın yapan internet sitesi Sport1.de’ye konuştu. Bosnalı...
  38. N

Alihan - Sevda Mevsimi

39. N

Apaçi'lik Bir Kiz Tavlama Yöntemi Değildir

http://www.dailymotion.com/video/xep0rx_kim-kaldi-eski-apacilerden_fun
  40. N

Tual | Tiryakinim

http://www.dailymotion.com/video/xdt8w9_tual-tiryakinim_music
  41. N

Yine İbrahim Tatlıses Yine Rezillik !

Canlı yayında rezalet! İbrahim Tatlıses canlı yayını basıp konuğu kovdu! İbrahim Tatlıses, aynı zamanda ikamet ettiği Seyrantepe'deki binada bulunan Tatlıses TV stüdyosunu bastı. Canlı yayında aniden programa gelip eline mikrofonu alan...
  42. N

Necipin Aurelio Sevinci!

Sonda söyleyeceğimizi baştan söyleyelim ve “Helal olsun sana Necip Uysal” diyelim. Bu sezona süper başlayan, Bernd Schuster’in verdiği şansı çok iyi kullanan ve her geçen gün üstüne koyan genç futbolcuya Karabük maçı sonrası “Aurelio geldi” denildi. Yorumu ise...
  43. N

Kartal'ın Son Transferi Yattı!

Kartal, Rodrigo Tello ve Rodrigo Tabata’nın ardından bir Rodrigo daha alıyordu ama olmadı. Benfica’nın Real Madrid’den 6 milyon Euro bonservis ücreti vererek aldığı Brezilya asıllı İspanyol golcü için masaya oturuldu ancak anlaşma sağlanamadı. Beşiktaş yönetimi, 2 yıllığına...
  44. N

Kendini Bilmez Polisler Metrobüs Durağın'da Güvenlik Görevlisini Dövdüler..

DETAY Zincirlikuyu metrobüs durağında bir grup polisin durak görevlisi güvenlik elemanına şiddet uygulama anı amatör kamerayla görüntülendi. Görüntülerde, bir polis memurunun belindeki silahı kullanmak isterken vatandaşlar tarafından engellenmesi dikkat çekiyor. Haberin...
  45. N

Sl 4.hafta | Beşiktaş - Ankaragücü | 11 Eylül 2010

Stad : Beşiktaş İnönü Stadı Saat: 21.30 Hakem:
  46. N

Stsl. 3.hafta. Karabükspor - 1 Vs Beşiktaş - 4

Kartal, demiri büktü Geçtiğimiz hafta İstanbul BŞB önünde beklenmedik bir mağlubiyet alan Beşiktaş Spor Toto Süper Lig'e yeni çıkan Karabükspor karşısında kendine geldi. Karabük deplasmanında iyi bir futbol ortaya koyan Beşiktaş rakibini Nobre (2) Guti ve Quaresma'nın golleriyle 4-1...
  47. N

Uefa'da Beşiktaş'ın Rakipleri

DETAY İşte Kartal'ın rakipleri Helsinki engelini geçerek Avrupa Ligi'ndeki tek temsilcimiz olarak kalan Beşiktaş'ın muhtemel rakipleri de belli oldu. Saat 14.00'teki kura çekimine 2. torbadan katılacak siyah beyazlıları bekleyen rakipler şunlar...
  48. N

Paok Başkanı : Beşiktaş'la Dostluk Maçı Yapmak İstiyoruz

PAOK’un kulüp başkanı Theodoros Zagorakis, Fenerbahçe maçı öncesi Türkiye’de ilk kez Murat Özen’e konuştu. Zagorakis, yaptığı açıklamada; ” Beşiktaş ile hazırlık maçı yapmak istiyoruz. Çünkü taraftarlarımız bu konuda bize baskı yapıyorlar. Paok taraftarları Beşiktaş...
  49. N

Kadıköy'de Büyük Gerginlik

UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında bu akşam Fenerbahçe ile karşılaşacak Yunanistan'ın PAOK takımının taraftarları, geniş güvenlik önlemleri altında gruplar halinde Kadıköy'e geldi. 5 Fotoğraf Yunanlı taraftarları taşıyan otobüsler, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı...
  50. N

Paok 'fener'i Söndürdü | Fenerbahçe 1 vs Paok 1

Şampiyonlar Ligi kapısında Tottenham'dan 4 gol yiyen Young Boys'a elenen Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi playoff rövanş maçında da PAOK ile 1-1 berabere kalarak Avrupa macerasına başlamadan bitirdi. İsviçre temsilcisi Young Boys'a elenerek Şampiyonlar Ligi'ne katılmayı başaramayan...
  51. N

Bir Zamanlar Avrupa da Aslan'dı ! | Karpaty - 1 Vs Galatasaray - 1

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında deplasmanda Ukrayna temsilcisi Karpaty ile 1-1 berabere kalarak elendi. Galatasaray'ın sezon başı kabusu tüm hızıyla devam ediyor. Ligde iki maçını da kaybeden sarı kırmızlılılar, şaka gibi bir maçın ardından Avrupa Ligi'ne deva...
  52. N

Rüya Sona Erdi | Trabzonspor - 1 Vs Liverpool - 2

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ikinci maçında İngiliz Liverpool ile karşılaşan Trabzonspor, 4. dakikada Teofilo'nun golüyle 1-0 öne geçmesine rağmen, Giray Kaçar'ın kendi kalesine ve Kuyt'un gollerine engel olamayarak 2-1'lik skorla Avrupa'ya veda etti. Trabzonspor'da teknik direktör Şenol...
  53. N

Uefa Europa League - Helsinki - 0 Vs Beşiktaş - 4

Yıldızların altında! Beşiktaş maça ofsayt tatkiğiyle başladı. Defans oyuncularının uyumsuzluğu nedeniyle defans arkasına atılan toplarda kalesinde tehlike gören siyah-beyazlılarda, Cenk bu pozisyonlarda başarılıydı. 15. dakikada sahneye Ricardo Quaresma çıktı. Portekizli yıldız...
  54. N

Şampiyonlar Ligi'nde Ki Tüm Grup Eşleşmeleri

55. N

Kıraç - Gözler Kalbin Aynasıdır..

Mukemmel soylemıs
  56. N

Pes 2011 Türkçe Olarak'ta Piyasaya Sürülecek.

Dünya oyun endüstrisinin Japon devi Konami’nin her yıl çıkışı merakla beklenen Pro Evolution Soccer’ın (PES) ilk defa ‘Türkçe’ olacağı Konami Digital Entertainment GmbH tarafından duyuruldu. PES 2011’de oyunun yeni nesil versiyonları olan PlayStation 3, Xbox 360...
  57. N

Uefa Europa League - Fenerbahçe Vs Paok Saloniki - August 26, Saat - 21:45

Fenerbahçe’nin yarın Avrupa Ligi play-off rövanş maçında konuk edeceği PAOK’u, 45 otobüsle İstanbul’a gelecek 2 bin 500 taraftarı destekleyecek. Dünyanın en fanatik taraftar grupları arasında yer alan PAOK’lular, Fenerbahçe maçı için...
  58. N

Emre Altuğ - Sev Diyemem - 2010

Sevmedin beni ne yapayım Zorla sev diyemem ya Ben sana çok aşıktım Sen de ol diyemem ya Herkesin bir dengi var Ben seninki değilmişim Baksın gözlerin bana Parlasın diyemem ya Ben böyle geldim böyle gideceğim Aynı şeyleri söyleyeceğim Binip yalnızlar vapuruna Gidip bir daha dönmeyeceğim Seni...
  59. N

Ardıç - Ne Severmişim Seni - 2010

http://www.dailymotion.com/video/xdet8t_ardic-ne-severmisim-seni-2010-by-al_music Sensiz kalınca dünyam duruyor Zaman geçmiyor sabrım yaşamaya Az geliyor Yolun sonu görünmüyor Hiçbir şey bana yetmiyor Senle tükettiğim her şey Şimdi bana hesap soruyor Ne severmişim seni Hem de deli, deli. Bir...
  60. N

Baliciyim Sevgilim

http://www.dailymotion.com/video/xej1zq_yilin-sarkisi-balycyyym-sevgylym_fun
  61. N

Beşiktaş'a Süper Lig'te Haksız Transfer Rekabeti Yarattığı İçin Rekor Ceza !!

Bugün Prof. Dr. Nurettin KALDIRIMCI başkanlığında acil koduyla toplanan Rekabet Kurumu Beşiktaş'ın Quresma,Guti transferlerinden sonra Robinho'yuda transfer etmesinin gündeme gelmesinin ardından Spor Toto Süper Lig'inde haksız rekabet yarattığı kararına kanaat getirerek Beşiktaş'a ağır...
  62. N

Uefa Europa League - Hjk Helsinki Vs Beşiktaş Jk - 26 Ağustos - Saat: 19:45

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Finlandiya'nın HJK Helsinki ile 26 Ağustos Perşembe günü deplasmanda yapacağı rövanş maçını Danimarka Futbol Federasyonundan hakem Peter Rasmussen yönetecek. UEFA'dan yapılan açıklamada, siyah-beyazlı takımın HJK Helsinki ile 26 Ağustos Perşembe...
  63. N

Super Lig 2.hafta - Beşiktaş 0 - İbb 2

Spor Toto Süper Lig'de İnönü Stadı'nda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ağırlayan Beşiktaş rakibine 2-0'lık skorla boyun eğdi. Siyah beyazlılarda teknik direktör Schuster ilk 11'de rotasyona giderken, İspanyol yıldız Guti ve Bobo'yu yanında oturttu. Maça taraftar yoğun desteğiyle fırtına...
  64. N

Şahin - Yeminliyiz

65. N

Şahin - Mezarda Bitmez Bu Aşk

66. N

Hotmail'in Mail Sayfasında Sertıfıka Hatası ??

Bugunden berı bu hatayı alıyorum ve ne yaptıysam duzelmedı bu sorunu nasıl asabılırım ?
  67. N

Asef - Yalnız Gitme

http://www.dailymotion.com/video/xdqj4j_asef-yalnyz-gitme_music Yapma,beni bırakma Eller ne der sonra diller ne der sonra Yalnız gitme,giderken benide götür Ben gelmezsem hiç durma Bu aşkı bitir Yapma,beni bırakma Eller ne der sonra,diller ne der sonra Yalnız gitme,giderken beni de...
  68. N

Ferda Anıl Yarkın - Ayrılmayalım

http://www.dailymotion.com/video/xdrtph_ferda-anyl-yarkyn-ayrylmayalym_music
  69. N

Şafak Sönmez - Biriciğim

http://www.dailymotion.com/video/x9wemi_sahin-sozumu-tutacagim-biricigim-te_fun Dunya yıkılacakmıs Yıkılsın banane !
  70. N

Yaşar İpek - Başaramadık

http://www.dailymotion.com/video/xc0zy5_yayar-ypek-bayaramadyk_music
  71. N

Sen Yalancı Baharsın - Emre Kaya

http://www.dailymotion.com/video/xbt8r8_sen-yalancy-baharsyn-emre-kaya_music Hiçkimseyi bu kadar sevmedim Daha önce sevgilim Bir ömür benimsin zannettim Aşk gözümü kör etti Hani vadettiğin aşk Kalbinde gizliydi Ben peşinden koştukca Sen kaçtın sevgilim Bu şehirde hep yalnız Hissettim kendimi...
  72. N

Sinan Özen - Seni Unutamadım

http://www.dailymotion.com/video/xdndta_kuzey-ruzgari-sinan-ozen-seni-unut_music
  73. N

Emre Gülkaya - Ağla Gözlerim

Böyle kalp mi olur Böyle vicdansız yürekmi olur Benim gibi seven bir aptal Çok zor bulunur Ağla gözlerim ağla Ne kadar da safmışım İnanmıştım sana Ağla yüreğim ağla Yanımdan gittinde Kalbimdesin hala Herkez gülüyor yalanlarına Mutluyum de hadi yaptıklarıma Aldığın yeter bi...
  74. N

Sürücü Belgesi Kaybedildiğin de ?

İki gün önce sürücü belgemi maaleseff kaybettim Sonrasında gazeteye hükümsüzdür diye zayi ilanı verdım fakat takıldıgım nokta şu : şimdi sürücü belgemin üzerinde TC numaram var ve o sürücü belgemi bulan kişi sonuç olarak her türlü bilgime ulaşabilir yapabilir vs peki olay bu noktaya gelmeden...
  75. N

Uefa Europa League - Beşiktaş Jk Vs Hjk Helsinki - 17 Ağustos - Saat: 18:00

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi play-off turunda rakibi olan Finlandiya'nın HJK Helsinki takımı, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Sırbistan'ın Partizan takımına elenerek, UEFA Avrupa Ligi'nde siyah-beyazlı takımın rakibi oldu. Geçen sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve Şampiyonlar...
  76. N

Super Lig 2.hafta | Beşiktaş & İbb | 21 Ağustos-saat 21:00

Mod'lar anketı uygun bır sekılde duzeltebılırlerse sevınırım.. Yazım hatası oldu acılıyetten :D
  77. N

Süper Lig 1. Hafta - Bucaspor 0 Beşiktaş 1

Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Bucaspor deplasmanına çıkan 'Karizma Kartal', istediğini tek golle aldı. İzmir temsilcisini 1-0 deviren Beşiktaş'ın yeni yıldızlarından Guti de ilk maçında asist yaptı! Maça çok iyi başlayan Beşiktaş, özellikl yıldız...
  78. N

Beşiktaş'ın Avrupa Ligi Gruplarındaki Muhtemel Rakipleri

Detay ıcın tıklayın 1. TORBA Liverpool FC (ENG) 115.371 FC Porto (POR) [CW] 76.659 PFC CSKA Moskva (RUS) 66.758 PSV Eindhoven (NED) 66.309 Club Atlético de Madrid (ESP) 63.951 Juventus (ITA) 59.867 Sporting Clube de Portugal (POR) 57.659 Olympiacos FC (GRE) 54.979 VfB...
  79. N

Kim Kimden Çaldı ??

DETAY Sarı-Lacivertliler'in 2010-2011 sezonunda kullanacağı ‘Fenerbahçe Güneşi’ adını taşıyan tetra mavisi forma, taraftardan büyük beğeni toplamasına rağmen üzerindeki motiflerin Real Madrid'in motifleri ile aynı olduğu iddia edildi. Çıktığı ilk günden itibaren büyük gelir...
  80. N

Hatay Da Gerginlik Bitmiyor.. Vali Halkı Uyardı Evlerinizden Çıkmayın !!

Türkiye'yi bölmek isteyenlere asla izin vermeyeceklerini belirten Lekesiz, şöyle devam etti: ''Terör örgütü mensuplarının yüzyıllardır bir arada yaşayan vatandaşların birlik ve beraberliğini bozmalarına izin vermeyeceğiz. Dörtyol'da 4 polis memurunun öldürülmesi ve yaşanan olaylar hepimizi...
  81. N

Hatay Da Gerilim Tırmanıyor ! Pkk Emnıyet Bınasına Saldırdı !! Halk Ayaklandı !

Polis aracına ve emniyete saldırı: 4 şehit Hatay Dörtyol'da terörsitler önce bir polis aracına saldırdılar ardından da Emniyet Müdürlüğü binasına uzun namlulu silahlarla ateş açtılar. İlk saldırıda 4 polis şehit oldu. Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan saldırı sonrası toplanan grup, yakalanan 3...
  82. N

Hatay'da Polis Aracına Terörist Saldırı: 2 Polis Şehit Oldu 2 Polis Yaralandı!

Hatay'da polise otomobilden ateş açıldı. Saldırıda 2 polis şehit oldu, 2 polis yaralandı. DETAY
  83. N

Muhabbet - Sen İstedin

http://www.dailymotion.com/video/xbq3pt_muhabbet-sen-ystedin-hd_music
  84. N

Festivalde Izdiham: 15 ölü

Almanya'da elektronik müzik festivali 'Aşk Geçidi' (Love Parade) sırasında çıkan izdihamda 15 kişi öldü. Ülkenin batısındaki Duisburg kentinde yüz binlerce kişiyi biraraya getiren "Love Parade" elektronik müzik festivalinde izdiham çıktı. Kalabalığın henüz belirlenemeyen bir nedenle...
  85. N

Hanımefendi Buraya Park Edilmez

İtalya'nın Alassio kentinde yaşayan 34 yaşındaki Maria Rizzo adındaki kadın, el frenini çekmeyi unutunca otomobili bir evin çatısına uçtu. Rizzo'nun Fiat Panda model otomobili yol kenarındaki bariyerlere çarptıktan sonra tepeden yuvarlanarak bir evin çatısına düştü. Şans eseri kimseye...
  86. N

BJK Başkan Yardımcısı Erdoğan, Stad İçin Tokİ'ye Başkaları Gibi Ihtiyaç Duymuyoruz

BJK İnönü Stadı'nın yeniden yapılması konusundaki çalışmalarla ilgili olarak ise Toprak, şunları söyledi: " Yapımla veya projeyle ilgili sorunumuz yok. Kendi imkanlarımızla bir noktaya getirecek durumdayız. Hukuki süreç sorunumuz var. Projemiz ilçe belediyesinden çıktı. Ama büyükşehir...
  87. N

Yarin Aklında Başka Bir Yar Var...

http://www.dailymotion.com/video/xaor25_yarin-aklynda-bayka-bir-yar-var_music
  88. N

Teröristler Botaş Boru Hattına Saldırdı

Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde Bulancak ilçesinin Aydındere beldesine bağlı Semen Yaylası'nda, Giresun-Ordu doğalgaz boru hattına, teröristler tarafından patlayıcı ile sabotaj düzenlendi. Sabotajın ardından kaçan teröristlerin yakalanması için bölgede geniş çaplı operasyon...
  89. N

Öcalan Karakol Baskınlarını Beğenmedi!

Hücresinin metresini gerekçe göstererek eylemler yaptıran Öcalan aynı kozu yeniden oynuyor. Öcalan'ın karakol eylemleriyle ilgili de ilginç yorumları var. Yeni yerleştirildiği cezaevindeki hücre boyutları nedeniyle Kürt halkını sokağa döken Abdullah Öcalan aynı kozu yeniden ortaya sürdü...
  90. N

Beşiktaş Çıldırdı ! Raul'la Prensipte Anlaşıldı !!

BEŞİKTAŞ ÇILDIRDI! Türk futbol tarihi böyle transfer sezonu görmedi !.. Bugüne kadar dünya yıldızları Türkiye'ye geldi ama Yıldırım Demirören bir sezonda 3 inanılmaz transfere imza atarak adeta tarih yazıyor !.. Quaresma'yı transfer eden Beşiktaş, ardından gece...
  91. N

Pkk Beyrut'ta Hizbullah Ile çatıştı ! 1 Pkk Lı Öldürüldü 6 Yaralı !

Türkiye, İran ve Suriye'de büyük kayıplar veren ve finansman krizi yaşayan terör örgütü PKK, bu sefer de Lübnan'da "haraç" çatışmasına girdi. Türkiye, İran ve Suriye’de aralıksız süren operasyonlarda büyük kayıplar veren ve finansman krizi yaşayan terör örgütü PKK, bu sefer de...
  92. N

Kupanın Kralı Kahin Ahtapot Paul

2010 Dünya Kupası boyunca önceden sorulan maçların sonuçlarını doğru tahmin ederek adı 'kahin'e çıkan Paul isimli ahtapot, final için İspanya'yı, 3.'lük 4.'lük maçı için Almanya'yı favori göstermişti. Paul'ün hem İspanya hem de Almanya tahmini doğru çıktı. DETAY
  93. N

Ahtapot Ne Derse O!

Almanya’nın ünlü kahini Paul, tahmininde yine yanılmadı! 2010 Dünya Kupası’nda Almanya adına doğru bildiği tahminlerle görenleri hayrete düşüren ahtapot Paul, yarı finalde oynanan İspanya-Almanya maçının sonucunu da doğru bildi. 2010 Dünya Kupası boyunca oynanan...
  94. N

Tarık Mengüç - Aşk

95. N

Yüksekova'da Karakol Ve Panzere Roketatarlı Saldırı

Her iki saldırıda da herhangi bir yaralanma olmazken, karakol bölgesinde çatışmaların devam ettiği bildirildi Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'ne bağlı Kamışlı Jandarma Karakolu'na ve şehir merkezinde devriye görevi yapan polis panzerine saat 21.00 sıralarında roketatarlı saldırı düzenlendi...
  96. N

Karadeniz Ereğli De Şehitler İçin Şok İfade !

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde düzenlenen 17'nci Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali'nin sunuculuğunu üstlenen İpek Tanrıyar, festivalin açılışında protokolü ve alanı dolduran binlerce kişiyi şehitler için saygı duruşunda bulunmaya davet ederken, "Şehit kanı dökmüş...
  97. N

Apple Sonunda İphone 4 Teki Hatasını Kabul Etti !

Sonunda Apple hatayı kabul etti ve "Sorunun sebebini keşfettik" dedi. Bakın hatanın sebebi neymiş.. Yazılım ve donanım devi Apple, yeni nesil akıllı cep telefonu iPhone 4'ün sinyal sorunuyla ilgili beklenen açıklamayı yaptı. Apple "Sinyal gücünü gösteren barlardaki dramatik düşüşün...
  98. N

Gidişinin Acısı Hala İlk Günkü Gibi Çok Özledik Seni '' Barış Akarsu ''

Onlarca BARIŞ kokan nefesler uğurladık,yüzlerce methiyeler düzdük '' BARIŞ '' adına maaleseff güneş her doğduğun da ciğerimizi yakmaya başladı... ''BARIŞ''ı özledik ve unutmadık o güzel anları , gülüşün kaldı perdelerimizde Ruhun Şad Olsun Güzel İnsan ...
  99. N

Brezilya Dünya Kupasından Elendi Bangladeş De Olaylar Durulmuyor.

Dünya Kupası’nın başladığı günden beri ilginç haberlerin geldiği Bangladeş, Brezilya’nın elenmesi sonrası yine birbirine girdi. Sambacılar’ın Hollanda’ya elenmesinin ardından en büyük üzüntüyü Bangladeşliler yaşadı. Karşılaşma sonrası 20 kişinin hastanelere...
  100. N

Beşiktaş'ın Uefa Daki Rakibi Olan Vikingur'un Stadı

STADI 2.000 KİŞİLİK, 2 YABANCISI VAR! Vikingur 2008 yılında Gota ve Leivrik takımlarının birleşmesiyle kurulmuş bir takım. Kupa galibi olarak Avrupa Ligi`ne katılan Vikingur Gota, maçlarını 2000 kişilik Serpugerdi Stadı`nda oynuyor. Vikingur`un kadrosunda sadece yabancı oyuncu var. Bu...
  101. N

Pompala - Orhan Canayakın

102. N

İsrailliler Yine Küstahlaştılar

İsrail’in Tel Aviv kentinin en büyük meydanında yapılan su savaşı skandal görüntülere sahne oldu. Rabin Meydanı’nda bu sene altıncısı düzenlenen “Dünyanın en büyük su savaşı” isimli etkinliğe katılanlar su tabancaları ve kovalarla birbirlerini ıslattı...
  103. N

Mutaf - Bizi Ayıracaklar..

104. N

Pkk Ile çatışmayı Binlerce Kişi Izledi!

Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde karayoluna patlayıcı madde yerleştirmek isteyen PKK'lılarla güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada, 1 PKK'lı terörist ölü ele geçirildi. 1 PKK'lı ise yaralı olarak yakalandı. Çatışmayı binlerce kişinin izlemesi dikkat çekti. Şırnak'ın cizre ilçesinde BDP'nin...
  105. N

Petrol Tankeri Patladı ! 200 Den Fazla Ölü Var.. !

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde bir petrol tankerinin patlaması sonucu 200'den fazla kişi öldü. Afrika ülkelerinden Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde (DKC), bir petrol tankerinin patlaması sonucu 200'den fazla kişinin öldüğü belirtildi. Yerel yetkililer, patlamada 100 kişinin de...
  106. N

Haluk Levent Tutuklanarak Cezaevıne Gonderıldı !

Alınan bilgiye göre, Haluk Levent, borcu nedeniyle başlatılan icra takibine ilişkin dosya kapsamında çıkarılan yakalama kararı uyarınca, Ataşehir'de dün akşam verdiği konser sırasında polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Bugün Kadıköy Adliyesine sevk edilen Levent, İnfaz...
  107. N

Seviyordum Ben Seni Yalan Olduk Öyle Mi ?

http://www.dailymotion.com/video/xdw40y_ayriligin-acisi-yalan-olduk-oyle-mi_music
  108. N

Vuvuzela Cinnetleri!

Dünya Kupası'nı futbolseverlere dar eden, televizyonların sesini kıstırtan ve insanı çıldırtan G.Afrika'nın yerel çalgısı vuvuzela tüm dünyada büyük bir infiale yol açmak üzere. Turnuva başladığında yarattığı ses kirliliği nedeniyle şikayetçi olunan vuvuzela etkisini daha sonra göstermeye...
  109. N

35'lik Rakı Için Müebbet Hapse Mahkum Oldu

Adana'da 35'lik rakı alamayınca sinirlenip etrafa küfrederken kendisini uyaran kahvehane sahibini tabancayla öldürdüğü iddia edilen galerici Ekrem Çolak (41) müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Yüreğir İlçesi Akıncılar Mahallesi'nde 19 Şubat'ta Bektaş Tekel Bayii'nden 35'lik rakı almak...
  110. N

Küçük Kız Okulu'nun Havaya Ucurulmasını Istıyor

http://www.dailymotion.com/video/xdvu2v_kucuk-kiz-beckynyn-yikim-yyrketyyle_fun
  111. N

Fillandiya Da İnternet Vatandaşlık Hakkı Oldu !!

İnterneti, elektrik, su gibi vatandaşlık hakkı olarak tanımlayıp hattın kesilmesini veya fahiş fiyat uygulanmasını yasaklayan yasa Finlandiya'da yürürlüğe girdi. İnternet bağlantısına sahip olmayı ‘vatandaşlık hakkı’ olarak kabul eden ülkelerin sayısı hızla artarken, bu...
  112. N

Suriye'den Pkk'ya Ağır Darbe

Suriye'de, terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarda 400 kişi gözaltına alınırken, PKK'ya yardım edenlere ise, devlet tarafından kullanım hakkı verilen arazilerin geri alınacağı bildirildi. Suriye güvenlik güçleri, Halep, Kamışlı, Afrin, Haseke ve Rakka kentlerinde eş zamanlı operasyon...
  113. N

Siirt Te Çatışma Devam Ediyor ! 11 Pkk Lı Öldürüldü !!

DETAY Siirt'in Pervari ilçesinde güvüenlik kuvvetleriyle çatışmaya giren 12 terörist öldürüldü.
  114. N

Siirt Te Çatışma: 1 Asker Ve 3 Korucu Şehit Oldu..

Siirt'in Pervarie ilçesine bağlı Doğan köyü kırsal kesiminde çıkan çatışmada, 1 asker ile 3 köy korucusu şehit oldu. Edinilen bilgiye göre, Doğan Köyü kırsal kesiminde bir grup PKK'lı teröristle güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çatışmada, 1 asker ile 3 korucu şehit oldu. Bölgede...
  115. N

Arkadaşının yerine askerlik yaptı!

Arkadaşının yerine 7 ay askerlik yaptı, izne gelince gözaltına alındı Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde askere kendisine benzeyen arkadaşını gönderdiği tespit edilen Kenan Öztürk ile arkadaşının yerine askere giden ve Pazartesi günü izine gelen Ahmet Danışmaz polis tarafından gözaltına...
  116. N

Facebook'tan ''İnci''ler..

Facebook anasayfası bugün şok bir manzarayla açıldı. Sayfanın en alt bölümüne bakanlar oldukça çirkin küfürlerle karşılaştı. İnci Sözlük tarafından düzenlendiği iddia edilen bu eylemin İnci Sözlük'çüler tarafından ortaya çıkarılan bir çeviri sayfası açığı olduğu belirtildi . İddialara göre...
  117. N

Askerler köylüleri vurdu ! 2 ölü 1 yaralı !!

Hatay'ın Hassa ilçesinde güvenlik güçlerinin, kekik toplayan köylüleri terörist zannederek ateş açması sonucu 2 köylü öldü, 1 köylü yaralandı. Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, yaptığı açıklamada, Hassa ilçesinin Dedemli köyü Şekerim Deresi mevkisinde terör örgütü üyelerine karşı...
  118. N

İnsan kaybedince anlıyormuş...

http://www.dailymotion.com/video/x9lxr9_ynsan-kaybedince-anlyyormuy-2009-ww_music#from=embed
  119. N

Azerbaycan silahlı kuvvetleri’nin gövde gösterisi

Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri’nin 92’nci Yıldönümü nedeniyle Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Azerbaycan Komutanlığı ve Azerbaycan Jandarması ortak tatbikat ve savaş talimi yaptı. Videoyu izlemek için tıklayın Tatbikatları izlemek için talimin yapıldığı poligona gelen Azerbaycan...
  120. N

Şehit sayısı 6'ya yükseldi !!

İstanbul Halkalı'da askeri personeli taşıyan servis aracına yönelik bombalı saldırıda ağır yaralanan Samsunlu Uzman Çavuş Mehmet Boşnak'ın vefat ettiği bildirildi. Her geçen gün durumu kötüye giden Boşnak'ın dün akşam beyin ölümünün gerçekleştiği, bugün öğle saatlerinde de vefat ettiği...
  121. N

Pkk'dan gediktepe'de sinsi plan

Terör örgütü PKK'nın Gediktepe Sınır Karakolu'na düzenlediği hain saldırının detayları ortaya çıkmaya başladı. Buna göre, PKK'lı bir grup, mevzilerin...
  122. N

Pkk hakkari de mayınlı saldırı duzenledi !

Hakkari Çukurca İlçesi Kazan Vadisi'nde 1'i uzman çavuş 2 asker, teröristlerin döşediği mayına basması sonucu yaralandı. Hakkari Valisi Muammer Türker, Çukurca İlçesi Kazan Vadisi'nde askeri birliğin geçişi sırasında el yapımı patlayıcının patlaması sonucu iki askerin yaralandığını söyledi...
  123. N

Türkiye 197 günde 66 Şehit verdi..!!

Ankara terör saldırılarına karşı ne yapacak? Devletin yeni yol haritasında neler var? Açılım tartışmalarında hangi noktaya varılacak? Kuzey Irak'a yeni bir sınır ötesi harekat düzenlenecek mi? Türkiye, günlerdir bu sorularının yanıtını arıyor. Peki Türkiye, bu noktaya nasıl geldi? Terör...
  124. N

Son dakika : diyarbakır da karakola terörist saldırı 1 asker Şehit !!

Silvan ilçesindeki Bağdere Jandarma Karakoluna terör örgütü PKK üyelerince açılan taciz ateşi sonrası çıkan çatışmada 1 asker şehit oldu, 5 terörist ölü ele geçirildi Çatışmada Mardin Midyatlı Jandarma Onbaşı Salih Albayrak (21) şehit oldu. Jandarma Astsubay Başçavuş Aziz Bektaş Kaymak ile...
  125. N

İran Cundullah liderini idam etti

Yüzlerce kişinin öldürülmesinden ve yaralanmasından sorumlu tutuluyordu İran'da faaliyet gösteren Cundullah örgütünün lideri Abdülmelik Rigi idam edildi. Devlet televizyonu, Rigi hakkında verilen idam cezasının bu sabah Tahran'daki Evin cezaevinde infaz edildiğini duyurdu. Cundullah'ın...
  126. N

Cesetleri ikiye bölüyorlar

Emekli Orgeneral Necati Özgen, NTV'de terör olaylarını ve Şemdinli'de düzenlenen saldırıları değerlendirdi. Özgen, hain saldırıların uzaktan ve muhtemelen roketatar ile gerçekleştirildiğini söyledi. Yaptığı tahminde Hakuk Kampı'nın Tekeli'ye yakın olduğunu belirten Özgen, teröristlerin...
  127. N

Şehit Olmadan Önce Son Sözlerini Facebook'ta Paylaştı.!

İSTANBUL - Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde PKK’lı teröristlerin açtığı ateş 11 eve düştü. Coşkuyla yolladıkları evlatlarının tabut içinde geri dönecek olması, aileleri yasa boğdu. Düştüğü yeri yakan ateş, ailelerin yüreklerinde adeta yangına dönüştü. Şehit asker Oğuz...
  128. N

Uçakta kesik baş paniği

Amerikan Southwest Havayolları'na ait bir yolcu uçağının kargo bölümünde kutular içerisinden çıkan kesik başlar, havayolu çalışanları ve yerel güvenlik yetkililerini dehşete düşürdü. Arkansas eyaletine bağlı Little Rock kentinde meydana gelen olayda gelişi güzel şekilde paketlenmiş 60'a...
  129. N

PKK Hakkari de Polis Aracına Saldırdı !!

HAKKARİ (A.A) Hakkari-Çukurca kara yolundaki polis kontrol noktası ile devriye görevi yapan polis aracına, terör örgütü PKK üyelerince uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Hakkari-Çukurca kara yolu üzerinde bulunan Depin Polis Kontrol noktası ile bölgede devriye görevi yapan Özel...
  130. N

Mc Hergele => Aşkımız Bitmesin..

131. N

HergeLe & Aytan => Ellere Gelin Oldun..

Bu gece benım gecem hadı ıcelım bos kalmasın kadehım cok dertlıyım mezeye gerek yok ben sek severım ac muzıgın sesını kendıme geleyım meyhanecı hele bır dınle sen benı hanı bır kız vardı hatırladın degıl mı ? resmını koyardım bu masaya abı ona bakıp ıcerdım benım tek mezemdı... bugun haberını...
  132. N

Meyra & Cemil Demirbakan Beni Sensiz Düşünme

http://www.dailymotion.com/video/xdc7l4_meyra-cemil-demirbakan-beni-sensiz_music son zamanlar da en sevdıgım sarkılardan bırısı
  133. N

Son Dakika! Şemdinli De Mayın Patlaması ! 2 asker Daha Sehit Oldu ! 2 Asker Yaralı !!

Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki saldırının ardından güvenlik güçlerinin, terör örgütü PKK üyelerine yönelik sürdürdüğü operasyonda, araziye döşenen patlayıcının infılak etmesi sonucu ilk bilgilere göre 2 asker şehit oldu, 2 asker de yaralandı. DETAY 2 asker daha sehıt edıldı sımdı...
  134. N

8 Şehit'ten sonra F16 lar Irak'ın Kuzeyını Vurmaya Basladılar !!!

Hakkari’de PKK üyelerince askeri birliğe düzenlenen hain saldırı sonrası amansız bir takip başlatıldı. Hava Kuvvetleri’ne ait F 16’lar Irak’ın kuzeyinde tespit edilen hedeflere bomba yağdırıyor. Şemdinli’de terör örgütü PKK üyelerince askeri birliği düzenlenen...
  135. N

GOOGLE'dan Beşiktaş'lıları Kızdıracak Hata !!!

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Google'ın arama motoru "google.com", Beşiktaşlıları kızdıracak bir hataya imza attı. "google.com"un farklı dillerde çeviri yapabilen sözlüğü "translate.google.com"da Türkçe-İngilizce çeviri bölümüne girerek "Beşiktaş Şampiyon" yazan kullanıcılar...
  136. N

Beşiktaş'tan Akla Zarar Bir Transfer..!

Beşiktaş, teknik direktörlük görevine dünyaca ünlü çalıştırıcı Schuster'i getirmesinin ardından bugün öğle saatlerinde Portekizli yıldız Ricardo Quaresma'yı kadrosuna katmıştı. Siyah-beyazlı kulüp bunlarla yetinmedi ve şimdi de devlerin peşinden koştuğu Bursaspor'un yıldız oyuncusu...
  137. N

ADD'den 'Google kapatılsın' başvurusu

Görüntü paylaşım sitesi YouTube'un yargı kararıyla Türkiye'de kapanmasının ardından, şimdi de Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) dünyanın en büyük internet arama motoru Google'ın kapatılması için başvuruda bulundu...
  138. N

Suudi Arabistan Olasi İsrail - İran Savaşın da İsrail'e Hava Sahasını Açacak !!

LONDRA - İngiliz Times gazetesinin Körfez'deki askeri kaynaklara dayanarak verdiği haberde, ülkenin kuzeyindeki bu dar hava koridorunun kullanılmasının İran'daki hedeflere çok daha hızlı ulaşılmasına olanak sağladığı belirtilirken, Suudi Arabistan'ın savunma sistemini bu duruma...
  139. N

Önce Taciz etti, sonra diz çöküp özür diledi .!!!

İngiliz turistlere elle tacizde bulundu, affedilmeyince gözaltına alındı. Video için tıklayınız... İki İngiliz turiste elle tacizde bulunan ve yakalandıktan sonra diz çöküp İngilizce özür dileyen genç, affedilmeyince gözaltına alındı. Taciz karşısında şok olan İngiliz turistler...
  140. N

Kırgızistan'da TRT muhabirine saldırı

BİŞKEK - Kırgızistan'ın güneyinde silahlı çatışmalar sürerken, TRT'nin Bişkek muhabiri Uğur Özen'in, başkent Bişkek'te saldırıya uğradığı öğrenildi. Ülkenin güneyinde Kırgızlar ile Özbekler arasında süren çatışmaları sözde engellemek için meclis binasının önünden hükümetten Oş'a gitmek...
  141. N

Fener'in Bursaspor şoku KPSS'de!

Fenerbahçe'nin ligin son maçında Trabzonspor'la 1-1 berabere kalarak şampiyonluğu kaçırması KPSS deneme sınavlarında soru oldu! Bazı dershanelerce sınavlarda, "Büyük sevinç yaşayıp ardından şampiyonluğu Bursaspor'a kaptıran Fenerbahçe taraftarının 'Şampiyon olmamamız aslında iyi oldu. 4...
  142. N

İsrail Olası Turkıye Savası Icın Amerika'dan Yeni Silahlar İstedi..!!

Ortadoğu’daki tek müttefiki Türkiye’yi de karşısına alan İsrail, muhtemel bir savaş ihtimaline karşı ABD’den yeni silahlar istedi. Gazze’ye yardım konvoyuna gerçekleştirilen kanlı baskından sonra Ortadoğu’daki tek müttefiki Türkiye’yi de karşısına alan...
  143. N

İsrail 30 Türk Vatandaşını Serbest Bıraktı..!

EL AVİV - İsrail'in Gazze'ye doğru yol alan yardım gemilerine düzenlediği ve can kaybıyla sonuçlanan operasyondan sonra, limana çekilen gemideki bazı Türk yolcuların havaalanına gönderildiği öne sürüldü. Edinilen bilgilere göre, Aşdod limanına gelen gemi yolcuları arasından işlemleri...
  144. N

Tunceli de Polis Noktasına Saldırı !! 2 polis yaralı ..!! Çatışma Devam Ediyor..!

Tunceli merkezde özel harekat noktasına teröristler tarafından yapılan taciz ateşinde 2 özel harekat polisi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Batman köyü mevkisinde şehir merkezinin güvenliğini sağlamak amacıyla hakim tepe üzerinde kurulu bulunan özel harekat kontrol noktasına...
  145. N

İran : İnsanlık dışı dedi.. İsrail'i Tehdit etti '' Vururuz.!! ''

Devlet televizyonu, "’Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım’ kapsamında Gazze’ye yardım götüren gemilere siyonist İsrail güçlerince düzenlenen saldırıda en az 20 kişinin şehit olduğu, onlarca kişinin yaralandığı" haberlerinin alındığını duyurdu. "Siyonist İsrail...
  146. N

İsrailliler Türkiye'yi protesto ediyor !!

Bir grup İsrailli, Türkiye'nin Tel Aviv'deki büyükelçiliği önünde protesto gösterisi düzenliyor İsrail medyası, küçük bir gösterici grubunun Türkiye'nin Tel Aviv Büyükelçiliği önünde gösteri yaptığını duyurdu. Yedioth Ahronoth gazetesinin internet sitesine göre "Filo yanıyor" sloganları...
  147. N

Son Dakika : Roketatarlı saldırı: İki şehit, 8 asker yaralı

VIDEO ıcın tıklayın Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde Modern Evler Mahallesi'ndeki Deniz İkmal Destek Komutanlığı'na terör örgütü üyelerince gece 00.30 sıralarında TEM Otoyolu'ndan roketatarlı saldırı düzenlendi. Saldırıda ilk belirlemelere göre 4 asker şehit oldu, 11 asker de yaralandı...
  148. N

Eurosport Mastercard Taraftar Anketin de Oylar Beşiktaşk'ımıza

BURADAN ''Beşiktaş inönü kartal yuvası'' vıdeosu na oy verelım suan en cok oy olanlar sıralamasın da
  149. N

Son Dakika: TSK Sınır Ötesi Operasyona Başladı ..!!!

Genelkurmay, TSK'ya ait savaş uçaklarının Hakurk ve Zap bölgesinde bulunan 50'ye yakın PKK hedefinin vurulduğunu bildirdi. Operasyonun insansız Heron uçaklarından ABD ile işbirliği sonucu elde edinilen bilgileler ışığında gerçekleştirildiği, operasyonun kara harekatı olmadığı, sadece...
  150. N

Beşiktaş Aşkı Fenerlileri Çıldırttı..!!

151. N

Şikelerin Odak Noktası Bursaspor !!

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Bursaspor’un 1985-1986 sezonunda kendilerine şike teklifinde bulunduğunu açıkladı. Her platformda Beşiktaş‘ı şike yapmakla suçlayan Bursaspor’un bu açıklama karşısındaki tavrı merak ediliyor. İlhan Cavcav, yakın geçmişte Antalyaspor ve...
  152. N

Beşiktaş , Aziz Yıldırım Önce Bunun Cevabını Versın..!!

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım’ın bugün TV kanallarında yayınlanan basın toplantısının içeriğini hayretler içerisinde izlemiş bulunmaktayız. Sayın başkanın büyük sözler verdikten sonra, yerine getirilememiş vaatlerinin yarattığı stresten Türk futbolunu bir kaos...
  153. N

Beşiktaş'tan Artan Suclamalar Icın Fb ye Yanıt !!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Beşiktaş kalecisi Rüştü'yü hedef alan suçlamalarıyla ilgili olarak Siyah-Beyazlı Kulübün İcra Kurulu yarın bu konuları görüşmek üzere toplanacak.Kulüp lokalinde yapılacak toplantıda ayrıca basında bazı köşe yazarlarının Beşiktaş'ı zan altında...
  154. N

Ve Söz Yıldırım'da.!!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Asbaşkan Şekip Mosturoğlu kritik bir basın toplantısı yapıyor... AZİZ YILDIRIM Değerli Fenerbahçeliler, Üzüntülüyüz, haketmediğimiz bazı davranışlarla karşı karşıyayız. Biz birtane topu 3 direğin arasında geçirmiş olsaydık bu mutluluğu kazanacaktık...
  155. N

Yine Şike Olayı Yine Bursaspor.. !!!

Bursaspor'un şampiyonluğundan sonra yapılan bir röportaj kafalarda soru işareti bıraktı. Yeşil-Beyazlı takımın büyük başarıya imza atarak 2009-10 sezonunu şampiyon tamamlamasının ardından başta tüm Yeşil-Beyazlı taraftarlar olmak üzere tüm futbolcular ve teknik heyet de şampiyonluğu doyasıya...
  156. N

Böyle dediler, böyle oldu...

Geçtiğimiz haftalarda şampiyonluk isteklerini açtıkları bu pankartla belirten Fenerbahçeli taraftarlar , bu başarı gelmeyince Trabzonspor maçı sonunda tribünleri ateşe verdiler. Bu iki olay ise diğer taraftarlar arasında espiri konusu oldu. Turkcell Süper Lig'in 30. haftasında...
  157. N

Kocaelispor Taraftarlarından Fenerbahceli Taraftarlara Meydan Dayagı !!!

Kocaelispor taraftarları, Fenerbahçe forması giyen tüm taraftarlara meydana dayağı attı; önce dövdüler sonra formalarını çıkartıp çöpe attılar. Maçlar öncesinde Fenerbahçe formasını giyen iki taraftarı bıçaklayarak yaralayan Kocaelispor taraftar grubu, maçların bitmesi ile tekrar Fenerbahçe...
  158. N

Dıyarbakır da bursa gerilimi...!!

Bursaspor'un şampiyon olması tüm Türkiye'de coşku ile kutlanırken, Diyarbakır'da bir grup taraftar olay çıkartıp, Bursa aleyhine slogan attı Bursaspor sahasında Beşiktaş'ı 2-1'le geçmesi ve Fenerbahçe'nin sahasında Trabzonspor'la 1-1 berabere kalması ile birlikte Bursaspor kulüp...
  159. N

MSN Tarih oluyor...!

Microsoft, Windows Live Wave 4'ün adının resmi olarak Windows Live Essentials 2011 olacağını açıkladı. Akşam'ın haberine göre, 2011 yılında çıkacak olan yeni Windows Live paketi , MSN olarak bilinen Windows Live Messenger başta olmak üzere pek çok ürün ve hizmeti içeriyor. Windows Live...
  160. N

Diyarbakırspor Küme Düştü.!!

Turkcell Süper Lig'de 33. hafta mücadelesinde Kasımpaşa sahasında Diyarbakırspor'u konuk etti. Diyarbakırspor'un ligde kalmak için bu maçı mutlak kazanması gerekiyordu. Ancak, yeşil-kırmızılılar maçtan 1-0 yenik ayrılınca ligin bitmesine 1 hafta kala Turkcell Süper Lig'e veda etti...
  161. N

Kız Arkadaşlarını Öldürüp Etlerini Yediler..!

Kız arkadaşlarını öldürüp etlerini yediler 16 yaşındaki kızı banyonun küvetinde boğduktan sonra vücudundan kestikleri eti pişiren 20 yaşındaki Maksim Glavtskiy 19 yıl, Yuri Majnov ise 18 yıl hapse mahkum edildi. Açıklamada, yamyam ikilinin daha sonra kurbanın müzik çaları, cep telefonu ve...
  162. N

Trabzonspor Beko Basketbol Ligi'ne yükseldi..

Basketbol İkinci Ligi Final Grubu ikinci etap ilk maçında Olin Gençlik'i 52-41 yenen Trabzonspor, Beko Basketbol Ligi'ne yükseldi.. Basketbol İkinci Ligi Final Grubu ikinci etap ilk maçında Olin Gençlik'i 52-41 yenen Trabzonspor, gBeko Basketbol Ligi'ne yükseldi.. TRABZONSPOR: 52 -...
  163. N

G-Flash Feat Ahmet36 & Sinem - Unutmussun

http://www.youtube.com/watch?v=-7MATSsQ8KQ
  164. N

Pipi öpmek uygun görülmedi..!!

Almanya’da yaşayan Mehmet E.'nin oğlunun pipisini öpmesi üzerine çocuk bakıcı aileye verildi. Almanya’nın Herford kentinde yaşayan Mehmet E.’nin Alman eşinin, “Oğlumuzun pipisini öpüyor” şeklindeki ifadesi üzerine gençlik dairesi 4 yaşındaki Sinan’ı...
  165. N

Beşiktaş Taraftarından Büyük Tepki...!

Süper Lig'de Beşiktaş'ın Sivasspor'u konuk ettiği karşılaşmada siyah-beyazlı taraftarlar adeta öfke kustu.. Turkcell Süper Lig'de Beşiktaş ile Sivasspor arasında yapılan maça, siyah-beyazlı taraftarların Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a küfürlü tezahüratları damgasını vurdu...
  166. N

Tek Tip Askerlik Geliyor.. Askerlik Süresi 12 Ay Olacak. Polisler Askerlik Yapmayacak

Herkes 12 ay görev yapacak Başbakan Erdoğan ve Orgeneral İlker Başbuğ arasındaki bedelli görüşmesinin ardından, askerliğin ‘12 ay ve er’ olarak yapılması üzerinde duruluyor. Terör sorununda ciddi bir mesafe alınırsa birkaç yıl içinde uygulamaya geçilecek. Başbakan Recep...
  167. N

Bilicanın okuma yazması var mı?'

Fenerbahçe'nin Brezilyalısı Bilica'nın ilkokul 2'den terk olduğu, okuma-yazma bilmediği iddia edildi. Sabah bu iddayı Bilica'nın eski takım kaptanı Mehmet Yıldız'a sordu. Mehmet, sen Bilica'nın takım kaptanlığını yaptın, gerçekten iddia edildiği gibi tahsil durumu ilkokul 2'den terk mi...
  168. N

Vee Bilica gidiyor..!

Beşiktaş karşılaşmasındaki davranışı nedeniyle Sarı-Lacivertli yönetim Brezilyalının biletini kesti Fenerbahçe’de transfer yapılacak bölgeler belli oldu. Sarı-Lacivertliler yeni sezon için en az 3 yabancı futbolcu alacak. Bunlardan 2’si kanat diğeri ise defans oyuncusu olacak...
  169. N

İsmet berkan fiyatın ne kadar .!

http://www.youtube.com/watch?v=7aea0JCPyEU
  170. N

Bedelli Askerlık Baska Bahara Kaldı..

Başbakanlık Basın Merkezinin internet sitesinden yapılan açıklamada, ''Sayın Genelkurmay Başkanı'nın verdiği bilgiler doğrultusunda, yıl içinde askere gelen yükümlü sayısının Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ihtiyacını karşılamaması ve terörle mücadele üzerinde olumsuz etkilere neden olacağı...
  171. N

Dizide Oynatmazsanız Kendimi Öldürürüm..!

Manisa'da bir şahıs, "Ben Manisa Tarzanı'na benziyorum. Dizide oynatmazsanız kendimi öldürürüm" diyerek intihara teşebbüs etti Manisa'da basın bürolarını dolaşarak, Tarzan Ahmet Bedevi'ye benzediğini ve Sevgi Yolu'nda yaptığı gösterilerle büyük ilgi topladığını söyleyen Mürsel Alkış (40)...
  172. N

Beşiktaş 2010 - 2011 Taraftar Forma Tasarımları..!

Siz Hangi Formayı Begendıniz?
  173. N

Mardin'de Polis Aracını Silahla Taradılar...!

Mardin Kızıltepe'de polis aracına silahlı saldırı düzenlendi. Olayda yaralanan biri ağır 2 polis hastaneye kaldırılırken, saldırganların yakalanması için operasyon başlatıldı. Mardin'in Kızıltepe İlçesi Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çarşı Karakolu'na yakın mesefade bulunan polis aracına henüz...
  174. N

Galatasaray Bursa'ya Yatar Mı ?

Futbol dünyasında konuşulan konuların başında başlıktaki soru geliyor. Birçok Fenerbahçeli de G.Saray'ın Sivas'ı yenmesini ve en azından Bursa maçına kadar puan kaybetmemesini istiyordu. İstiyorlardı ki G.Saray Bursa maçına kadar 2.'lik şansını iddialı sürdürsün. G.Saray Sivas'ta hem oyun...
  175. N

Bira İçme Dediler... Hayatına Son Verdi...

Bir sitenin bahçesinde bira içerken uyarılan genç, önce kendini kalbinden bıçaklamaya kalktı, ardından 11. katına çıktığı bir binanın merdiven boşluğundan kendini bıraktı. Beton zemine düşen genç feci şekilde öldü...
  176. N

Yılın Takımı Beşiktaş, Yılın Antrenörü Mustafa Denizli

Milliyet Yılın Sporcusu Ödül töreninde geçen sezonu çifte kupa ile kapatan Futbol Takımımız ile Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli büyük ödüle layık bulundu. Milliyet Gazetesi tarafından bu yıl 56. düzenlenen geleneksel Yılın Sporcusu Ödül Töreni dün akşam Esma Sultan Yalısı'nda Cola...
  177. N

Uçağa Araç Çarptı.!

Görünmez kaza... 04 Nisan 2010 Pazar, 11:41:07 Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul-Tebriz seferini yapmaya hazırlanan yolcu uçağının arka tekerine apronda operasyon aracı çarptı. Uçak bakıma alınırken...
  178. N

Dershane borcu bir aile yi dağıttı...!

Dershane borcu yuva dağıttıDershaneye olan 5 bin liralık borç nedeniyle annesi cezaevine giren 18 yaşındaki Soner Semih Sipahi dün gece evlerinin balkonundaki çardağa kendini asarak intihar etti Muğla'nın Fethiye ilçesinde bir dershaneye olan 5 bin liralık borç nedeniyle...
  179. N

Sanal bebek büyütürken; kendi çocukları öldü

İnternet üzerinden sanal kız çocuğu yetiştirilmesiyle ilgili bir oyun oynayan çiftin bebeği açlıktan öldü...
  180. N

Milli Maç Değil Şavaş !! Jandarma Olaylara Mudahale Etti..

Yumruk ve tekmeler havada uçuştu, 4 futbolcu yaralandı. Olayları jandarma güçlükle yatıştırdı. Bodrum’da düzenlenen 19 yaş altı üçlü turnuvanın son gününde Türkiye-Rusya arasındaki maçta çıkan olaylarda 4 futbolcu yaralandı. Türkiye, Sırbistan ve Rusya’nın U19 millileri...
  181. N

Asya'da kızlara Cins kıyımı

Erkek çocuk sahibi olma tutkusu, kürtajla ya da cinayetle 100 milyona yakın kız çocuğunun canını aldı. Asya ülkelerinde yaşayan ailelerin erkek çocuk sahibi olma tutkusu, kürtajla ya da cinayetle 100 milyona yakın kız çocuğunun canını aldı. The Economist ’cins kıyım’ başlığıyla...
  182. N

Canlı yayında kendisini vurdu!

Asrın buluşu olan ve insanoğlunun yaşamını bir çok yerde kolaylaştıran internet ve bilgisayar üzerinden görüşmeler çeşitli felaketleri de beraberinde getirdi. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nde öğrenim gören bir üniversite öğrencisi, internetten canlı görüşme yaptığı...
  183. N

Sarhoş Anne Bebeğini Beton Zemine Fırlattı..!!

Avustralya'da sarhoş bir annenin kucağındaki bebeğini yere fırlatma anı güvenlik kamerasına yansıdı.Geçen yıl Mayıs ayında 21 yaşındaki anne, sevgilisiyle kavga ettikten sonra 10 aylık bebeğini beton zemine fırlatıyor. Bir adam olaya müdahale ediyor ve bebeği kadının elinden almaya...
  184. N

Havai de Korku Dolu Bekleyiş. Tsunami Uyarısı Verildi Sirenler Çalıyor...

Pasifik Tsunami Uyarı Merkezi'nden 8,8 büyüklüğünde Şili'de meydana gelen depremin ardından oluşan 2,5 metre boyundaki tsunami dalgalarının Havai sahillerine ulaşmasının beklendiği açıklamasının ardından Havai'de tsunami sirenleri çalıyor. Havai adalarına TSİ 23:19'da ulaşması beklenen...
  185. N

Bursa'da Ihmalle Gelen Vahşet !!!

Sahibi tarafından kamyonetin kasasına bağlanan çoban köpeği aracın haraket etmesinin ardından ürkerek kasadan atlamaya çalışınca boynundaki ipe asılı kaldı. Bir süre çırpınan köpek, boğularak telef oldu. BÜLENT CİVANOĞLU-UĞUR USLUBAŞ/ BURSA / (AHT) Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi...
  186. N

Keçiye Tecavüz Ettiler....!

, Afrika ülkesi Mozambik'te bir köylünün, keçisine tecavüzle yargılanan iki gencin "kendisine başlık parası ödeyerek keçiyle evlenmesini" istediği bildirildi. "Radio Mozambique" adlı devlet radyosunun web sitesinde çıkan habere göre, ülkenin orta kesimindeki Mbucuta köyü...
  187. N

Türkçe Olan Herşeyi Yasakladılar.... !!!

Bulgaristan Devlet Arşivler Ajansı, ülkede 1989 yılında sona eren komünist rejim tarafından Türk ve Müslümanlara karşı yürütülen ve "Yeniden Doğuş" olarak adlandırılan asimilasyon kampanyasına ilişkin belgelerin yer aldığı iki ciltlik kitap yayımladı. Ülkede büyük yankı uyandıran kitapla...
  188. N

Erdoğana İspanya da ayakkabı Fırlatıldı

Başbakan'a İspanya'da saldırı! Gözaltına alınan şahsın, ayakkabıyı atarken "Yaşasın Kürdistan" diye bağırdığı bildirildi. Göstericinin terör örgütü PKK sempatizanı olduğu iddia edildi. ÖNCE BUSH'A ATILDI SONRA MODA OLDU Başkanlık koltuğunu bırakmadan önce Bağdat'a ziyarette bulunan ABD eski...
  189. N

Google Buzz'dan Kurtulun.!

Kullanıma sunduğu her yeni ürünü büyük beğeni toplayan ve fanatiklik derecesinde hayran kitlesine sahip olan Google'ın Buzz operasyonu umduğu gibi gitmedi. Facebook, Twitter, FriendFeed gibi sosyal paylaşım platformlarıyla rekabet edebilmek için çıkardıkları Google Buzz, kullanıcılardan...
  190. N

Soul-Ft Murat Alacam & Militante < = > Seni Bulmaktı Sözüm...

Gözlerden Akan Yaşlara İnat..!! Seni Bulmaktı Sözüm...!!! Yüregim Kanıyor,Canım&#65279; Acıyor Sensizim Be güLüm http://www.youtube.com/watch?v=h_dqrrORuBM
  191. N

Erkek Aranıyor ! Haberine RTÜK El Attı..

Moğolları kızdıran, "Moğolistan'da erkek sayısı azaldı. Moğollar 20 bin Türk erkeği istiyor" haberi RTÜK'ü harekete geçirdi. Hürriyet'in haberine göre Show TV, ATV, Flash TV, Cine-5 ve Star TV'de yayınlanan haber üzerine Moğolistan Büyükelçiliği, "Nüfus sayımına göre bir kadına neredeyse...
  192. N

17 yaşındaki kızın fuhuşu!

Sahte kimlik hazırladığı küçük kızlarla birlikte fuhuş yapıyordu! İzmir'de, sahte kimlik hazırladığı yaşı küçük kızlarla birlikte fuhuş yapan 17 yaşındaki kız, yakalandı. Alınan bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri...
  193. N

Telekom'dan 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi..

Türk Telekom, 14 Şubat 2010 tarihinde başlayacak olan 7'den 7'ye Bedava Kampanyası ile ev telefonundan akşamdan sabaha bedava konuşturmaya devam ediyor. Kampanya 1 Mart 2010 tarihine kadar geçerli olacak. Türk Telekom, Bayram Kampanyası ile başladığı, yılbaşı ve yarı yıl kampanyaları ile...
  194. N

Kış Olimpiyatları Ölümle Başladı..!!

Gürcü kızakçı Nodar Kumaritaşvili, kulvar duvarının tamponsuz demir çubuğuna çarparak öldü. Kanada'nın Vancouver kentinde başlayan 21. Kış Olimpiyatları'nda antreman yapan Gürcü kızakçı Nodar Kumaritaşvili, kaza sonucu hayatını kaybetti. Kanada'nın batı kıyısında İngiliz Kolumbiyası...
  195. N

Yeşil Sahada Müthiş Rekabet.. !!!

http://www.youtube.com/watch?v=-9AAjFTKPrw
  196. N

Cinsel ilişkiye girmeyen kocaya tazminat şoku!

Koca kusurlu bulundu... Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, açılan bir boşanma davasında, fiziksel bir kusuru bulunmamasına rağmen eşiyle cinsel ilişkiye giremeyen kocayı tazminat ödemeye mahkum etti. Yargıtay&#8217;ın emsal niteliğindeki karara konu davayı, kocasından şikayetçi olan kadın...
  197. N

UEFA Resmi Sitesindeki Türkiye Haritasi Yanlışlığı

UEFA'nın web sitesinde, 1923&#8217;te kurulan Türkiye ve Futbol Federasyonu&#8217;na ilişkin bilgilere yer verilirken Federasyon Başkanlığı&#8217;nı halen Mahmut Özgener&#8217;in yaptığı, teknik direktörlüğün boş olduğu görülürken, federasyon yönetim binasının iletişim adres ve bilgilerine...
  198. N

Erdoğan'dan Gençlere Sitem... Tarihiniz'den Haberiniz Yok..

"Avrupa'nın, Amerika'nın müzik listelerini ezbere sayan birçok genç, kendi tarihinden üç bestekarın ismini sayamaz" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Amerika ve Avrupa'nın müzik listelerini ezbere sayan birçok gencin kendi tarihinden üç bestekarın ismini sayamayacağını söyledi. Erdoğan...
  199. N

BJK Kongresinde Kriz: Fulya'daki Kuleleri Başınıza Yıkarlar ..!!!

HASAN ARAT: "FULYA'DAKİ KULELERİ BAŞINIZA YIKARLAR" Beşiktaş Kulübü'nün eski başkan adayı ve eski yöneticisi Hasan Arat, kulüp başkanı Yıldırım Demirören'e seslenerek, ''Beşiktaş Kulübü siz yönetime gelirken, sizden para talebinde bulunmadı. Kulübü iyi idare etmenizi istedi'' dedi. Lütfi...
  200. N

Kız arkadası barısmayınca kendini astı...

Kocaeli'nin Körfez İlçesi'nde yaşayan genç, kız arkadaşının barışma teklifini kabul etmemesi üzerine intihar etti. Kocaeli'nin Körfez İlçesi Yarımca Mevkii sahilinde iddiaya göre kız arkadaşından ayrılan ve tüm çabalarına rağmen kız arkadaşını barışmaya ikna edemeyen Onur Hamdi Şirin (19)...
  201. N

Pkk'dan TSK'ya Tuhaf Destek...

PKK'nın lider kadrosundan olan Suriye uyruklu Behroz Erdal Türk ordusuna sahip çıktı "25 yıldır ordu niye PKK'yı bitiremedi?" sorusunun haksızlık olduğunu belirten Erdal, "Bence bunlar Türk ordusuna yapılan haksız eleştirilerdir" dedi. Terör örgütü liderlerinden Behrol Erdal...
  202. N

Batman da çatışma ! 1 uzman çavuş şehit oldu...

Batman'da gerçekleştirilen operasyonda bir asker şehit oldu. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesindeki bölücü terör örgütüyle mücadeleye ilişkin duyuruda, Batman'ın Sason bölgesinde icra edilen bir operasyon esnasında, bu sabah bir Uzman Jandarma Çavuşun şehit olduğu, bir Uzman Jandarma...
  203. N

İstiklal Marsi - Mehmet Akif Okuyor (3d Animasyon)

http://www.youtube.com/watch?v=gR6CCz4FqZI
  204. N

Deprem Bölgesi Haiti' de Yağmacılara İnanılmaz İnfaz !!

Yağmacıyı diri diri yaktılar Yakalanan bir yağmacı sokak ortasında linç edildikten sonra diri diri yakıldı. Korkunç deprem sonrası gıda ve su sıkıntısı çeken Haiti halkı, yağmacılara karşı en sert tepkiyi gösteriyor. Son yaşanan olayda, yakalanan bir yağmacı sokak ortasında...
  205. N

Youtube Haiti İçin Destek Kampanyası Başlattı..

http://www.youtube.com/watch?v=IxrBiq2XNNc Haiti açıklarında meydana gelen 7,0 büyüklüğündeki deprem sonucu harabeye dönen başkent Port-au-Prince'te yüzlerce kişinin öldüğü ya da yaralandığı bildiriliyor. Yerel saatle 16.53'te meydana gelen depremde, aralarında bir hastane, oteller...
  206. N

Şehitlere Rağmen! Durmak Yok Yola Devam

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Demokratik Açılım süreci ve son günlerde bazı illerde düzenlenen olaylı gösterilerle ilgili açıklama yaptı. Bakan Atalay, "Kardeşlik duygularını zayıflatmaya çalışan bu eylemleri takip ediyor ve gereğini yapıyoruz" derken, hükümetin tüm engelleme girişimlerine...
  207. N

Soda şişesiyle cinsel fantezi hastanede bitti!

Tarsus'ta 37 yaşındaki adamın cinsel fantezi uğruna eşi tarafından makatına sokulan soda şişesi hastanede operasyonla çıkarıldı. Hastanede tedavi altına alınan M.B.'ye arkadaşları tarafından çiçek gönderildiği öğrenildi. M.B. (37) isimli şahıs, akşam saatlerinde evde karısı A.B. (32) ile...
  208. N

Futbol da Şike Olayına Bursaspor da var...

Almanya'da yayımlanan Süddeutsche Zeitung gazetesi, Ankaraspor-Bursaspor mücadelesinde şike yapıldığı öne sürdü. Bild'in şike manipüle edildiğini söylediği Antalyaspor-Trabzonspor ve Hacettepe-Kocaelispor maçlarının ardından Süddeutsche Zeitung gazetesi de şike yapılan maçların bir listesini...
  209. N

TFF Son sözü söyledi.. "Ayrımcı tezahürat yok"

Türkiye Futbol Federasyonu, Gaziantep'te oynanan Gaziantepspor-Diyarbakırspor lig maçında, iddia edildiği gibi Diyarbakırspor aleyhine ''ayrımcılık içeren bir tehazürat ve slogana rastlanmadığının tespit edildiğini açıkladı.'' Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, maç öncesinde...
  210. N

Diyarbakırspor Galatasaray Macına Cıkmayacak !!

Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Çetin Sümer, haftaya oynayacakları Galatasaray maçına çıkmayacaklarını söyledi. Sümer, Gaziantepspor maçı sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Önümüzdeki hafta Diyarbakır'da oynanacak olan Galatasaray maçına çıkmayacağız" dedi. MAÇ SONU OLAYLAR ÇIKTI...
  211. N

3d boyutun'daki ataturk'un genclige hitabesi

http://www.metacafe.com/watch/3552458/3d_boyutun_da_ataturkun_genclige_hitabesi/
  212. N

Pkk yandaslari sivil polisi fark edip öldüresiye vuruyorlar , jiletliyorlar..

http://www.metacafe.com/watch/3552290/pkk_yandaslari_polisi_olduresiye_dovuyor/ akp hukumetının '' sözde acılım'' dedıgı olay polısımıze askerımıze taslarla saldıran molotoflar atanlara karsılık onları kabullenme acılımıdır...
  213. N

SanaL ALemiN DijitaL PLatForM'u SONLANDIRILDI

Chimera NOT : Mesaj içeriği silinmiş ve konu sonlandırılmıştır.