Arama sonuçlarınız

1. A

Ultrabookumdan wireless'e bağlantıda sorun yaşıyorum

Wireless'e telefondan hicbir sikinti olmadan baglanabiyorum fakat ultrabook'dan baglanamiyorum ya kopma oluyoda suan hic giremiyorum. Baglandi gozukuyor bir hatada vermiyor. Nedir sorun sizce? Telefon samsung s3. Bilgisayar acer aspire s7.
  2. A

Macbook air, Lenovo Yoga 11s yada Samsung Ativ serisi mi ?

Arkadaşlar samsung atıv lerinde 1700 tl civarı modelleri. Sizin öneriniz nedir 8 ay yurt dışında kalabilirim ama mac te de extra para vermek istemiyorum ofise falan. Sizce işimi görür mü Office programı almadan bir kaç erasmus belgesi doldurmam gerekecekte. Çok özellikte aramıyorum hafiflik ve...
  3. A

S3 cam kırılma sorunu. Çok hassaslar.

40 cmden falan düştü içteki camı kırıldı !!!! 500 LİRA Bİ CAM
  4. A

Kia soul mu Peugeot 3008 mi... Hangisi sizce ?

arkadaşlar bi yardım ederseniz sevinirim.. :)
  5. A

Autodesk maya 2011

bununla ilgili kaynak tavsiye edebilecek yada kullanan, yardım edebilecek kişiler var mı?
  6. A

Ahmet Şerif İzgören'nin avucumuzdaki kelebek semineri

part part vidyolar ama sitede hepsi var...bu vidyo sayesinde hayata en baştan ve daha anlamlı bakabilirsin...kitaplarını da tavsiye ediyorum...Ayrıca bu kişi dünyanın ve Türkiye'nin büyük kuruluşlarının yardım aldığı biridir. ---------- saat 23:46 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:45...
  7. A

Güzel bir uçlu kalem almak istiyorum yardım edereniz sevinirim....

ben faber castell fine vario kullanıyorum ama 2 sene sonra ucu bozuldu :( kaleme meraklı olan varsa yardım ederse sevinirim....
  8. A

Eragon eldest brisingr ??????

Yok mu bunları okuyanlar???
  9. A

Dünyanın durumuna bakın!!!!

Demin haber sitelerinde gezerken rastladım paylaşmak istedim... http://fotograf.gazetevatan.com/fotogaleri/resim.asp?kat=12488&page_number=1