Arama sonuçlarınız

1. M

Android 4.3 Jelly Bean [WAVE I - WAVE II]

Galaxy S4 sahibi olduktan sonra, Wave 2 telefonumu babama devretmiştim. :) XDA forumlarında gezerken Wave ve Wave 2 modelleri için sorunları en aza indirilmiş ve oldukça stabil bir çalışma dikkatimi çekti. Android 4.3 Jelly Bean ROM'unu yüklüyorsunuz telefona. İşlem oldukça basit. Ben yükledim...
  2. M

Erdal Bakkal Kapak Fotoğrafı

Aylar önce Erdal Bakkal kapak fotoğrafı hazırlamış, .PSD dosyasını paylaşmıştım. Üşengeçliğime denk gelmedi açtım .PSD'yi birkaç yer düzelteyim derken bir baktım ki yepyeni birşey ortaya çıkmış. :) 15 dakikalık bir çalışmadır fazla detaya girmeden yaptım. İndirmek için tıklayın. Umarım...
  3. M

JellyBean HD Teması (Bada 2.0) - ÜCRETSİZ!

Samsung'un Bada geliştirmekten vazgeçmesinden sonra, ücretli olarak uygulama, oyun ve tema satan üreticiler de bu durumdan mağdur oldu. Bir tema yapımcısı olan Andreas Reich, ücretli olan birkaç temasını kullanıcılara ücretsiz indirme seçeneği sundu! Bunlardan bir tanesini bu konumda sizlerle...
  4. M

Premium tema satın almak?

İyi geceler forumdaş arkadaşlarım. :) Premium bir WordPress teması satın almayı düşünüyorum. Ancak sanırım firma üyelik sistemiyle çalışıyor. Burada belirtildiği gibi 4 aylık, 1 yıllık ve limitsiz üyelik çeşitleri var. Ben 4 aylık üyelik alırsam, temayı sadece 4 ay mı kullanabileceğim? 4 aydan...
  5. M

WordPress sitenizdeki kategorileri istediğiniz gibi sıralayın

Hem ülkemizde hem de dünyada en fazla tercih edilen içerik yönetim sistemi olarak bilinen ve genellikle bloglarda kullanılmasının yanı sıra şimdilerde kurumsal sitelerde de sıklıkla kullanılmaya başlanan Wordpress’te kategorileri standart kullanımda alfabetik olarak sıralama vardı. Bu...
  6. M

Samsung Wave II (Temiz - Aksesuarları Tam)

Merhaba arkadaşlar Android bir telefon alacağım için telefonumu satıyorum. Telefonumda çizik yoktur, ancak bir kere düştü malesef telefonun sol kısmında çok ince bir kılcal çizik bulunmaktadır. Cihazın garantisi 1 sene daha vardır. Telefonun kutu içeriği tamdır aşağıdaki resimlerdede...
  7. M

Facebook hakkında önemli bir sorun..

Merhaba arkadaşlar bundan 1 hafta önce Facebook hesabımı dondurmuştum, 2 gün sonra tekrar açtım daha sonra hesabı onayla diye bir bölüm çıktı. Herneyse onayladım. Profilime gireyim dedim yine onayla dedi. Mesajlara falan heryere girecekken hesap onaylatıyor. Bende hesabımı zar zor dondurdum...
  8. M

Wave II telefonunuza Android Jelly Bean kurun!

Kesinlikle tema vs değildir! Bildiğimiz Android 4.1.2 Jelly Bean! V0.06 Sürümü yayınlanmış ve konu tamamiyle güncellenmiştir, iyi eğlenceler! Video : http://www.youtube.com/watch?v=SBIsDMhuODk&feature=plcp (BadaTR'ye teşekkürler.) Önemli UYARI : Bu işlemi yapabilmek için telefonunuzda...
  9. M

Kim Milyoner Olmak İster? [v1.1] [Türkçe] (1000 Soru) - Bada 2.0

Bada Türkiye ekibinin hazırladığı bu güzel oyunu sizlerle paylaşma gereği duydum. Genel kültürünüze güveniyorsanız sizde kendinizi test edin! Kaynak
  10. M

Konuşan Kedi "Clancy"

Android'te konuşan Kedi Tom'u bilmeyeniniz çok azdır sanırım. :) Ona benzer bir oyun, eğer minik bir çocuğunuz varsa onun için çok eğlenceli olabilir. :yes: Sadece 2,4 TL'cik. :) Uygulama sayfasına gitmek için tıklayın..
  11. M

Uşak'lı SDN üyeleri var mı?

Merhaba arkadaşlar, çok merak etmişimdir. Uşak'ta yaşayan, yada memleketi Uşak olan SDN üyelerini. Ben kendim Uşak'lıyım ve Uşak'ta yaşıyorum. Uşak'lı üyeler kimler ? Görmek isteriz :) Hatta çok olursak buluşma yaparızda nerde o günler :)
  12. M

Cengiz Bozkurt röportajı (Erdal Bakkal!)

Merhaba arkadaşlar, hobi olarak açtığım bir blogum var koyu bir Leyla ile Mecnun hayranı olduğum için açtım ve karakterlerin ağzından yazıyoruz. Hiç bir para amacı gütmüyoruz. Herneyse benim gerçekleştirmek istediğim şeylerden biri Kireçburnuna gidip mekanları görmek, gezmek. Ve oyuncularla...
  13. M

Hysteria Project bada için Çıktı!

"Hysteria Project" , Kahramanı sizsiniz!Unutulmaz bir maceraya adımınızı atın! Acaba doğru kararlar alıp oyunu tek parça olarak bitirebilecek misiniz?Videoyu izlerseniz çığır açan bir oyun deneyimi yaşayacağınızı anlarsınız.Oyun esnasında arada çıkan videoları izleyerek ilerlemeli ve olayı...
  14. M

Apple Tema [bada 2.0]

Merhaba arkadaşlar, bu konumda sizlere Apple iconlarıyla ve arkaplanıyla hazırlanmış bir temayı paylaşacağım tema oldukça güzel :) Destekleyen telefonlar ; Wave 723 (Bada 2.0), Wave575 (Bada 2.0) , Wave I (Bada 2.0) , Wave II (Bada 2.0), Wave III İndirmek için tıklayın.
  15. M

Bada 2.0 GPS Hızlandırma

Merhaba arkadaşlar, çoğu wave kullanıcılarının yani bada 2.0 kullanıcılarının şikayet ettiği durumlardan biride GPS'tir, bu konumuzda sizlere GPS'i hızlandırmayı,güçlendirmeyi göreceğiz. NOT:Bu işlemi yapabilmek için telefona debug ayarı yapılmamış olması gerekmektedir. 1.*#7092463*#...
  16. M

HTC One X Tema [Bada 2.0]

Merhaba arkadaşlar bir forumda rastladığım ve çok beğendiğim bir temayı sizlerle paylaşmak istiyorum, tema oldukça şık ve kullanışlı adı üstünde HTC One X duvar kağıtları ve iconlarıyla yapılmış, tema yapımcısı "hk632" 'ye teşekkürler. İNDİR (Türkçe) : İNDİR Kaynak
  17. M

Myst WordPress Teması (Türkçe)

Merhaba arkadaşlar, bugün sıkılmış bir şekilde dolanırken, bir forumda konu gördüm, bir arkadaş tema Türkçeleştirilmesini istemiş bende can sıkıntısına Türkçeleş'tirdim, yani tam anlamıyla türkçeleştirmiş gibi oldum. Tema panelinden tutun arama formu vs. hatta temanın orjinal fontları Türkçe...
  18. M

Erdal Bakkal - Sahibi var mı bu çuvalın?

Gece tekrarını izledikten sonra dilimde dolanan replik hala gülüyorum :lol: http://www.youtube.com/watch?v=l1uLV4PiWgs
  19. M

Hakkını helal et :D

Facebook'ta dolaşırken gördüm, çok güldüm :D Yemeksepetin'den sipariş veren bir adam online görüşmedeki operatörle konuştukları :D ;
  20. M

Bada 2.0 SDN CFW v1 - Öneriler..

Merhaba arkadaşlar, bada bölümünde genelde çok fazla paylaşım yapamıyorum bunların sebepleri var, hayalim olan CFW yapabilmek. CFW nedir? Örneğin bada 2.0 XXLA1 sürümünü bir program aracılığıyla düzenleyip, sürümde olan ancak kullanıcılara gösterilmeyen özellikleri aktif etmek ve ekten uyguluma...
  21. M

Samsung Galaxy S3 Theme [bada 2.0] - Wave I - II

Merhaba arkadaşlar, bada için tema paylaşımlarına başlıyorum çok güzel şeyler çıkacak, yalnız başlamadan önce söyleyeyim tüm temalar bada 2.0 sürümünden olacak. Yani bada 1.2 sürümlerinde çalışmaz. - Galaxy S3 Theme - Görselleri ; İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN :) Bu tema "ilbars07" adlı...
  22. M

İlk blog teması tasarımım (Devam ediyorum)

Merhaba arkadaşlar bir wordpress kullanıcı olarak Wp tema tasarımına merak sardım ve kitaplar aldım kendi kafamdan bir tema çizmeye başladım, footer bitmedi bu işte amatörüm ve bazı yerler alıntı. şimdilik tema şöyle ;
  23. M

Bada için yepyeni oyunlar SamsungApps'te!

Merhaba arkadaşlar, bu konumuzda sizlere bada için çıkan ve SamsungApps'te ücretsiz veya ücretli satışa sunulan yeni oyunlardan bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi mobil oyun sektörlerinden Gameloft bada oyunlarınada el attı denilebilir, Android veya iOS kullanıcıları için yeni gelmeyebilir ama bada...
  24. M

Wave serisine nasıl FW atılır? [Detaylı + Resimli anlatım!]

Merhaba arkadaşlar açtığım tüm FW konularında kısa anlatım vardı, sınavlarımdan dolayı vakit bulamıyordum ama sınavlarım bitti, sizlere "bada" bölümünü doya doya anlatacağım :) BAŞLAMADAN ÖNCE SÖYLEYEYİM BU İŞLEMDEN SDN YÖNETİMİ VE BEN HERHANGİ BİR BRİCK DURUMUNDA SORUMLU DEĞİLDİR! NOT...
  25. M

Galaxy S3 alanlar bakabilirlermi?

Merhaba arkadaşlar Galaxy S3 almayı düşünüyorum, ucuz ve garantili birşey istiyorum. İlan sitelerinde araştırma yaptım reklam olarak algılanmasın(sahibinden) 1 yıl uluslararası garantili 1590'a satanlar var, 2 YIL garantili 1550'ye satanlar var, böyle yerlerden alanlar varmı? güvenilirmi?
  26. M

iPhone 5'in ekranı 4.1 inç olacak gibi

27. M

Steve Jobs’ın Elinin Değdiği Son iPhone Olacak!

Bu yıl içinde duyurulacağına kesin gözüyle bakılan yeni iPhone için söylentiler aldı başını yürüdü. Gün geçmiyor ki altıncı nesil iPhone için çarpıcı bir detaya dair haber yapılmasın. The Wall Street Journal, Reuters gibi kaynaklar, yeni iPhone’un 4 inçlik bir ekrana sahip olacağı konusunda...
  28. M

Bada 2.0 Türkiye sürümü resmi olarak KİES’te! (İndirme linki içerde!)

Aylar boyunca beklenen Samsung Wave serisi için “bada 2.0″ sürümü resmi olarak KİES’te güncellemeye sunuldu. Herkesin neredeyse 1 yıldır beklediği Wave serisi için Samsung, bada 2.0 sürüm güncellemesini Türkiye için resmi olarak yayınladı. Telefonlarınızı KİES’ten bağlayıp çok kolay bir...
  29. M

Teamwiever ''bada,android'' destek topluluğu

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz sizlere bada,android ve bazende iOs işletim sistemleri hakkında yardım ediyorum, ancak üyelerin özel mesajdan bana yazmaları biraz kötü bir durum tamam yardım ediyorum ama bir konu açarak hem, diğer arkadaşlarda yararlanır hemde forumumuz gelişir.Herneyse konuya...
  30. M

Bada 2.0 Wave I ve Wave II için Kies'te!

Merhaba arkadaşlar biraz geç bir haber olacak ama bende güncellemeyi yeni aldığım için sizlerle paylaşacağım yaklaşık 1 yıldır beklenen bada 2.0 Wave I ve Wave II sürümleri için KİES üzerinden yayınlandı.Size anlattığım konularda ve Multiloader işlemlerine gerek kalmadan sorunsuzca güvenli bir...
  31. M

Samsung Galaxy S III'te uzun ömürlü olsun diye Pentile AMOLED ekran kullanılmış.

Mayıs başında tanıtılan Samsung Galaxy S III kesinlikle bir heyecan yarattı, ancak bazı teknik özellikleri de hayalkırıklığı yarattı, özellikle de Pentile teknolojili AMOLED ekranı. Ne var ki, Samsung’un her iki yeşil alt piksele karşılık bir kırmızı ve bir mavi alt piksel kullandığı, görüntü...
  32. M

Telefon önerileri

Merhaba arkadaşlar, mobil dünya bölümünün moderatörüyüm ve hergün onlarca kişiye telefon önerisinde bulunuyorum. Ancak telefonum (Wave II) satıyorum, ama alıcak telefona karar veremedim.Hani terzi kendi söküğünü dikemez derler ya ha işte o hesap :) Neyse aradığım telefon kesinlikle ve...
  33. M

.İn domain bedava ! Yanında sınırsız hostuyla birlikte

ARTIK SİZİN DE BİR İN DOMAİNİNİZ VE SINIRSIZ HOSTİNGİNİZ OLSUN... .İN Domainler artık bedava... http://my.hostgator.in/gibo/ Pan Number seçip alttakini yazın.Ve her girişte sondaki harfi değiştirin.Harfler de bittiyse sondan itibaren sayıları değiştirin. AAAAA9999r Yapamayan olursa pm yoluyla...
  34. M

İlk iPhone reklam filmi..

İlk iPhone 9 Ocak 2007 tarihinden Steve Jobs tarafından tanıtıldı. Ve 27 Haziran tarihinde ise satışa çıktı. iPhone ilk duyurulduğunda merak uyandırmıştı. iPhone tarafından yayınlanan bir reklam mevcut. Buda iPhone tanıtıldıktan sonra yayınlanan bir reklam oldu. iPhone’un ilk yaptığı reklamda...
  35. M

Twitter'dan her tweet başına 125 $ kazanın!

Şöyle bir şey var ki ülkemizde Twitter takipçi sayısı kazanmak çok zor. #takipedenitakipederim saçmalığı cabası. Siz takip yaptığınızda 2 dk sonra bir bakıyorsunuz sizi takip etmeyi bırakmışlar. Bide biz zaten @Pucca veya @c e riLevis değiliz ki Turkcell veya Cappy gelsin bize reklam versin...
  36. M

İşte Samsung Galaxy S3 (Bitmiş Hali)

Samsung'un 3 Mayıs'ta açıklayacağı yeni telefonunun son hali de kameralara yakalandı. İşte uzun süredir beklenen Samsung Galaxy S III. Samsung Galaxy S III'ü özellikle basına lansman davetiyelerigönderildikten sonra daha bir merak eder olduk. 3 Mayıs'ta dünyaya duyurulacak olan Galaxy serisinin...
  37. M

Samsung Smart bada OS için Geliyor!

Android'İn Google Play'İ olurda Bada OS, Samsung Apps'le yetinirmi? Yetinmez tabikii :) Samsung Smart Club geliyor! Samsung Smart Club Nedir? Samsung Smart Club, Samsung Electronics Türkiye’nin yerel olarak geliştirdiği premium içerik servislerinin markasıdır. SMART SİNEMA Samsung Smart...
  38. M

Ask.fm soru soralım birbirimize :)

Merhaba arkadaşlar herkes bir ask.fm hesabı alıyor bende aldım bi tane can sıkıntısına :D Siz sorun ben cevaplıyım hatta bu konuya arkadaşlar varsa profil linkleri paylaşsın ve soru soralım birbirimize :D Sorular anonim oluyor ve üyelik gerektirmiyor. Eğer forum kurallarına aykırı bir durumsa...
  39. M

Ask.fm soru soralım birbirimize :)

40. M

vBulletin 4 menü ekleyemiyorum :(

Merhaba arkadaşlar web siteme vBulletin 4.1.10 yükledim ancak üst menüde bir tane daha menü butonu oluşturmak istiyorum ancak heryeri aradım yapamadım varmı yardımcı olabilecek :(
  41. M

Yeni Resim Upload Servisi !

DevTurkiye İmage Merhaba arkadaşlar , yeni bir proje ile karşınızdayız . Resim upload servisi yaptık ve çok iyi oldu. Resimler hiç bir şekilde site kapanana kadar silinmeyecektir. Yakında üyelik sistemimizde aktif olacak. http://devturkiye.com/image/
  42. M

DevTurkiye | Türkiye'nin tek geliştirici ve haber sitesi !

Türkiye'nin ilk geliştirici ve haber sitesi açıldı ! Hepinizi bekleriz.. :) DevTurkiye.com
  43. M

Wordpress üst menü kategori

Merhaba arakdaşlar sitemdeki kategorilerin üst menüde açılır bi menü şeklinde gösterilmesini istiyorum menüler kısmında yaptım ancak menü üst kısımda değil nasıl yapabilirim ?
  44. M

SamsungApps'te Olmayan yeni ve ücretli uygulamaları ücretsiz indirin ! (BADA)

Merhaba arkadaşlar biraz hızlı davranmanız gerek. İlk önce kiesten veya appsten Quick QR Reader İndirin. Daha sonra alttaki kodu okutun ve appsteki o uygulamayı indirin . Menüye yeni bir apps gelicek onu çalıştırın ve istediğiniz Asphalt 6 , NFS Shift , Angry Birds , Ndrive 11 bu gibi...
  45. M

Bada 2 - S8530XXLA1 Resmi Sürüm

Merhaba arkadaşlar , bada 2'nin s8530(wave2) için yeni sürümü çıkmıştır isteyene TeamWiever aracılığıyla yardımcı olurum ! :) İNDİRMEK İÇİN : http://hotfile.com/dl/142847389/f461c42/GT-S8530_XEZ_1_20120107115224.zip.html Firmware Version: XXLA1 BADA Version: 2.0 Uyumlu Telefon Modeli: WAVE...
  46. M

PHP Hazır Script Kurma yardım

Merhaba arkadaşlar , ben bir haber scripti buldum ancak kurmasını bilmiyorum araştırdım ancak kafam almadı bana yardım edecek arkadaş varmı ?
  47. M

Notebook önerileri çok önemli :)

Merhaba arkadaşlar yeni bir notebook almaya karar verdim . Bütçem 1500 TL aralarında , core i5 falan düşündüm sizinde önerilerinizi almak istedim, Aklımda http://pcdepo.com/msi-fx620dx-041tr-notebook-urun6380.html...
  48. M

Samsung Wave Internet Ayarları[Tüm hatlar]

Samsung Wave internet Ayarlarınız silindiyse yada cfw ile yüklemeden sonra yeniden yazmak istiyorsanız operatörlerin ayarları aşağıdakiler gibidir. bu ayarları telefonunuza kaydetmek için: Ayarlar > Bağlantılar > Şebeke > Bağlantılar > Oluştur Diyerek gerekli bilgileri doğru yerlere yazmanız...
  49. M

Tüm bada 2.0 FW'ler sadece SDN'de hepsi tek listede !

Uyarı: Multiloader ile firmware yükleme işlemi sonrasında tüm bilgileriniz silinir.Lütfen anlatımları dikkatli okuyunuz! BADA Version: 2.0 Uyumlu Telefon Modeli: Wave GT-S8530 Pre-configuration Set İşlemi Nasıl Yapılır? Tuşlara basılarak *#272*ssdd# kodu girlir. Örnek: ssdd telefon saati...
  50. M

Bada Firmware TeamWiever DESTEK

Evet arkadaşlar bada firmware konusunda bilgi sahibi olamayanlar,tecrübesizler falan falan bunlara ücretsiz bir şekilde uzaktan bağlanıp yardım edicem yapmanız gerek facebook profilimden benle iletişime geçmeniz iyi forumlar dilerim Facebook : www.facebook.com/mustafaerdogan64 :) Kesinlikle...
  51. M

TheLast Man On Mars wave3 ücretsiz (Video)

Samsung Apps oyunda göründü Mars Last Man bada 2.0 çalıştıran eski badafonov yayımlanan tam versiyonu için. Oyuncular uzay yaratık ordularını ile uğraşmak zorunda ve kazanılan puan daha mücadelesinde yardımcı olmak için silah, yükseltmeler ve diğer öğeleri satın alabilirsiniz. En önemlisi, oyun...
  52. M

Rage B.C. yeni ve güzel bir oyun (Bada)

3d tower defans diye bir oyun fakat suan sadece wave 3 için ve ucretsiz konumda bada 2.0 ın wave ve wave2 icin acılmasından sonra bizde yükleyebileceyiz. SamsungApps:http://www.samsungapps.com/topApps/t...65838&listYN=Y
  53. M

Samsung wave 8500 orjinal rom bada 1.2

Full rom dur. SHP aktiftir ML si içinde Asphalt 5 içinde http://hotfile.com/dl/138116563/d2af...1-SHP.rar.html Pre-configuration Set İşlemi Nasıl Yapılır? Tuşlara basılarak *#272*ssdd# kodu girlir. Örnek: ssdd telefon saati anlamına gelmektedir yani telefonunuzun saati örneğin 11.25 olsun...
  54. M

Wave 3 Detaylı inceleme !

Evet arkadaşlar , Samsung bada platformu için yeni çıkardığı modellerden birisi olan Wave 3'ü bu yazıda inceleyeceğiz. :) TASARIM VE DONANIM Samsung Wave 3 125.9 x 64.2 x 9.9 mm’lik boyutlara ve 122 gr. ağırlığa sahip. Tek kalıp metalden üretilmiş kasayla gelen bu cihaz sağlamlık hissini...
  55. M

Angry Birds Bada'da !

Herkesin bada platformunda merakla beklediği Angry Birds oyunu bada için SamsungApps'te ancak Wave 3 için çıkan oyun ilerleyen zamanlarda wave ve wave 2 modelleri içinde çıkıcak , Bu oyunun bada platformu için gecikmesi çıkmasına bazı kullanıcılar için sevindirici gelmedi.Ancak oyun çok...
  56. M

Color is life flash theme (İphone Kilitli) bada 2 temasıı !

İndir : http://www.mediafire.com/?dw28js2avvk2iyk
  57. M

Orjinal Bada 2 İndir ! (Yükleme Detaylı Anlatım ! )

Evet arkadaşlar bada 2 Polonya ve Macaristan kieslerine düştü , bu sürümlerin ismi XXKL6 evet yüklemek isteyen varsa anlatıcam ve isteyen tw'den yardım edicem :) Önemli Not : Bu İşlem Hiç Bir Sorumluluk Kabul Edilmez ! S8530 (WAVE2) İNDİR ...
  58. M

SDN Çalışma 1 ! :)

Umarım beğenirsiniz :
  59. M

S8530XXKK5 (BADA2) Detaylı İnceleme + Resimler !

Merhaba arkadaşlar bu konuda sizler XXKK5 sürümünün Detaylı incelemesini yapıcağım. Öncelikle akşam indiremedim indirmede sorun çıktı . Sabah indirdim ve yükledim . Sabah şarj %85 ti şuan %60 larda. Diğer betalara göre geliştirilmiş ve daha iyi geldi bana . Neredeyse bütün özelliklerini denedim...
  60. M

SDN heryerde :D

Merhaba arkadaşlar bugün yeni aldığım Samsung 40D6510 modelini karıştırıyordum Samsung Apps'e girdim bi baktım direk karşıma SDN çıktı dedim içimden vay be SDN heryerde dedim uygulama güzelmiş :)
  61. M

1500 TL arası notebook önerileri .

Merhaba arkadaşlar yeni bir notebook alıcam en fazla 1500-1600 TL arası Photoshop ve bazı oyunları çalıştırsın , hızı iyi olsun yeterli benim için Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler :)
  62. M

Bugün benim doğum günüm :D

Merhaba arkadaşlar bugün benim doğum günüm 15ime girdim . Neden yazdın diceksiniz bilmem canım istedi :S İyi forumlar :)
  63. M

Wave 2 Tema Arşivi

Vivid Theme Download http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000155989&listYN=Y Candy Theme Download http://www.samsungapps.com/topApps/t...38896&listYN=Y Tangle Theme Download...
  64. M

Yeniden Vodafone !

Merhaba arkadaşlar numara taşımada son olArak bugün vodafone'a geçtim :D En basta Turkcell 'den Vodafone'a Vodafone'dan Avea'ya Avea'dan Vodafonea geçtim :D Şuan vodafone faturalı genç avantaj tarifesine geçtim 500+5000 sms (heryöne) ayrıca freezonedan 10 ay boyunca her ay 100 mb internet ve 100...
  65. M

Huawei İdeos X5 Satışta

Uzun zamandır merakla beklenen Huawei İdeos X5 hepsiburada.comda satışa sunuldu :) http://www.hepsiburada.com/Liste/huawei-u8800-ideos-x5-2-gb/ProductDetails.aspx?productId=telcephuau8800&categoryId=371946
  66. M

Kategori ikonları !! (İstek)

Merhaba arkadaşlar benim bir forum sitem var yeni kurdum . www.forumteknoport.co.cc ben buna uygun bir logo ve kategori baslık iconları yapmak istiyorum ama pek becerebildiğim bi iş değil şuanda kullanılan logo : Uploaded with ImageShack.us rica etsem bana teknolojiye uygun bir logo...
  67. M

Sizce Bu Asus Nasıl?

Merhaba arkadaşlar yeni bir notebook almaya karar verdim sizce bu notebook nasıldır ? Asus K52JR-SX204V Ne dersiniz?
  68. M

Bilgisayar Tavsiyesi

Merhaba Arkadaşlar yeni bir notebook almak istiyorum tavsiyelerinizi ve ayrıca aşağıdaki seçtiğim bazı notebooklara bakarak yorumlarınızı bekliyorum... 1-ASUS N61JQ JX091V 2-Hp Pavilion DV6-3104 3-Acer AS5741G-434G50MN Yorumlarınızı ve Tavisiyelerinizi bekliyorum :) İyi forumlar...
  69. M

Lenovo Y560 & Hp Dv6 3050 Et Sizce Hangisi?

Merhaba Arkadaşlar Bu iki notebook arasında kaldım.Sizce en güvenilir, en kaliteli, en performanslı,en uygun fiytalı hangisi hangisi? Hp DV6 3050 ET Lenovo Y560
  70. M

Iphone 4 Bayram Sonrası(20 Eylül) Türkiye'de

Piyasaya çıktığı ilk üç günde 1.7 milyon adet satarak rekor kıran Apple'ın iPhone 4'ü 20 Eylül'den itibaren Türkiye'de de Vodafone ile Turkcell tarafından satışa sunulacak Apple'ın devrim yaratan telefonu iPhone 4 Türkiye'de de satışa çıkıyor. ABD'de 24 Haziran'da...
  71. M

İphone 4 Türkiye Fiyatları İstanbul Apple Premium Reseller

Merhaba Arkadaşlar, İstanbul Avrupa Yakasındaki bir apple Premium Reseller den iPhone'larla ilgili ciddi bilgiler aldım. iPhone 4 önümüzdeki haftasonuna kadar ülkemize giriş yapacak fakat iPhone Türkiye sitesinde duyurusu yapılmadan satışa çıkarılmayacak. Bu konuyu gidip...
  72. M

Sizce Bu Sistem Nasıl?

Merhaba arkadaşlar yeni bir pc toplamak isiyorum sizce bu sistem nasıl? Fiyat : 1881 TL Edit:Arkadaşlar sistemi değiştirdim yeni yorumlarınızı bekliyorum. Yorumlarınızı ve önerilirenizi bekliyorum. İyi forumlar.
  73. M

Hp Pavilion Dv6-3050et Intel Core I7 720qm 1.6ghz 4gb 500gb 15.6" Taşınabilir Bilgis

Merhaba aradaşlar artık yeni bir pc alma zamanı geldi sizinde görüşünüzü alayım dedim.Sizce nasıl bir notebook üyelerden kullananlar varsa + ve - lerini yazmalarını rica ediyorum.Şimdiden Teşekkürler... HP Pavilion DV6-3050ET Intel Core i7 720QM 1.6GHZ 4GB 500GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar...
  74. M

Nokia 5800 Xpressmusic (symbian S60) Destek Ve Paylaşım Bölümü

Uploaded with ImageShack.us Merhaba arkadaşlar, forumumuzda birçok 5800 ve benzeri telefonlar kullananları çok görüyoruz.Bu konuda tüm kullanıcılara yardım ve paylaşım (Tema,Uygulama,Oyun vb.) yapılabilir. Destek konusunda ise forumumuzda gönüllü arkadaşların başvurularıyla yardım isteyen...
  75. M

Sizce Güvenlimi?

Merhaba arkadaşlar tatile çıkmayı düşünüyoruz, internetten rezervasyon yaptıracağız ancak kafama takılan birkaç şeyler var. -Tatili yapacağım site sizce güvenlimi? -Hiç bu siteden rezervasyon yaptırdınız mı? -Önerdiğiniz Bir tatil sitesi varmı? İşte Site Not:Lütfen site reklam olarak...
  76. M

Acill Yardım!

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz TRT'nin çocuklar için hazırladığı TRT Çocuk TV'si ve İnternet Sitesi,TRT Çocuk'un programlarından priside ''Kasaba Yaz'' internet sitesinde programının indirme linki verilmiş.Ve bende indirdim, oyunu oynadım ancak oyunu göndere tıkladığım bu sorun geliyor...
  77. M

Toshiba Satellite A500-1CO

Toshiba Satellite A500-1CO Arkadaşlar bu pc için görüş ve önerilerinizi alabilirmiyim? Şimdiden Teşekkürler..
  78. M

İphone 4 Türkiyede Satışta

Bir Türk girişimci iPhone 4'ü şimdiden sipariş vermiş Dünyada satışa çıkmamış olan iPhone 4 için Türkiye'de siparişler verilmeye başlandı! Bir internet sitesinde satışa çıktığı gün iPhone 4'ü alıp Türkiye'ye getireceğini belirten bir satıcı fiyatını bile yazdı. Bin 100 dolara iPhone 4...
  79. M

Apple İphone 4 Detaylı Resimler

Apple İphone 4 Detaylı Resimler « «...
  80. M

İphone 4 Tanıtım Videoları

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" width="437" height="267" id="viddler"><param name="movie" value="http://www.viddler.com/simple_on_site/cdbc2409" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /><param name="allowFullScreen" value="true" /><param name="flashvars"...
  81. M

Nokia 5800 XM Dev Arşiv(Tema,program,oyun)

INDIR Bence oldukca sık bır tema... ________________________ This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 920x290. INDIR ___________________ This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is...
  82. M

S60v5 Tema Paylaşım

Merhaba arkadaşlar,forumumuzda 5800 kullanan arkadaşımız çok bu konuda 5800 için tema paylaşımı yapalım. İlk benden olsun!; 5800 İphone Teması: 9,4 için üçüncü parti uygulamaların maksimum sayı eklendi - replacement of all standard 9.4 Tüm 9,4 standart &#8211; değiştirme - restyling many...
  83. M

Windows 7 Acil Soru

Merhaba arkadaşlar,ben Windows 7 modifiyelemek istiyorum ancak bununla ilgili tek bir bilgim yok.Hangi programları kullanmalıyım?,Nasıl kullanıcam programları? Sorularım Bunlar şimiden teşekkürler. Önemli Not:Modifiyelediğim sistemi kendim kullanacağım.Bazı arkadaşlar yorumlarında forumda...
  84. M

USB tanımıyor!

Merhaba arkadaşlar, kaç gündür bilgisayarım her taktığım USB aygıtını bilgisayarım tanımıyor. Sorunda''Unkown Device Kod:45'' Diyor. a)Neden Bu sorunu veriyor? b)Ne yapmam gerek? Birde size sorayım dedim acilen yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler.
  85. M

Playsation 3 Çip Yardım

Merhaba arkadaşlar PS3 alacağım ancak bu çip falan diyorlar.Sizlerden bilenler varsa ; 1)Fiyatı ne kadardır(PS3 İÇİN) 2)Nereden Alabilirim(PS3 İÇİN) 3)Nereden Taktırabilirim? 4)Taktırdığımda hagi sonuçları görürüm? ÇOK ACİL CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM +Rep
  86. M

Orjinal Windows 7 Keyfi :)

Merhaba arkadaşlar Eski Windows 7'im korsandı. Krazky kardeşim sayesinde Windows Pro VL'yi indirdim ve telefonla etkinleştirmeyi detaylı olarak anlattı biraz önce telefonla etkinleştirmeyi bitirdim:clap:, ve artık bende orjinal Windows 7 kullanıyorum:clap::clap::clap: Not:İsteyenler özelden...
  87. M

SDN için yapılmış duvar kağıtları nerede?

Arkadaşlar geçmiş zaman bilmiyorum ama böyle Photoshopta SDN İçin yapılmış duvar kağıtları var bu konunun nerede olduğunu bilen varmı? Not:Forumda arattım ama bulamadım.Lütfen acil.
  88. M

Samsung S8300 Hakkındaki Yorumlarınız

Merhaba arkadaşlar bugün bir arkadaşta Samsung S8300 Gördüm.Ve kullanış bakımından çok hoşuma gitti.Dedim ben yeni telefon almayı düşünüyorum :D SDN'den arkadşlarıma sorayım dedim:D. Ewet Sadete geleyim :) Samsung S8300 Kullanan Ve +,-'leriNİ yazarmısınız? İyi SDN'ler...
  89. M

Notebook yorumlarınız

Arkadaşlar leptop alacağım, almayı düşündüğüm model; HP Pavilion DV6-1371E Detaylı bilgi; http://www.vatanbilgisayar.com/hp-vy653ea-dv6-1371e-core2duo-p8700-2.53ghz-3072mb-320gb-1024mb-hd4650-15,6-bt-dvdrw-w7pr/productdetails.aspx?I_ID=41557 Arkadaşlar bu leptopu vatan computer alanlar yada...
  90. M

N serisinden hangisini almalıyım?

Arkadaşlar artık bugün telefonu alıyorum N Serisinden 3 Seçeneğim Var. Nokia N97 Nokia N97 Mini Nokia N900 lütfen acil cevap yazın nolur.
  91. M

İphone 3GS Önemli Sorun

Arkadaşlar hacdan Iphone 3GS aldım ancak İngilizce nasıl türkçeye çevirebilirim?
  92. M

Nokia E72 Alıyorum...

arkadaşlar artık son kararımı verdiim nokia e72 alıcam yorumlarınızı bekliyoerum zelliklede kullanan ve deneyen arkadaşlardan...
  93. M

Arkadaşlar Yardım youtube

Arkadaşlar merhaba Youtube Partner nedemek bilen varmı ve ücretli mi ücretsiz mi? ---------- saat 21:32 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:48 eklenmişti ---------- yorumlar yokmu???
  94. M

Nokia N900 getirtirelebilecek arkadaşlar

Arkadaşlar Nokia N900 almayı düşünüyorum kim bana amerikadan getirebilir yada getirtirilebilir? Not:Ciddi kişiler PM atsınlar. Türkiyeye kaydı olursa(yaptırırsanız) +10 TL Daha vereceğim.
  95. M

Nokia N900

Arkadaşlar Nokia N900'ü nasıl türkçeye çevirebilirim???
  96. M

Nokia N97

Arkadaşlar nokia n97 almayı düşünüyorum.Sizce nerden alıyım??
  97. M

N97 ve N900 kullanan arkadaşlar

arkadaşlar n97 kullanan ve n900 kullanan arkadaşlar hangisi iyidir? n900 türkçeye çevrilirmi ? bunları soracaktım...
  98. M

Web sitem için yardım.

Arkadaşlar merhaba.Ben bir websitesi tasarladım ve yayınlamayı düşünüyüorum.Bundan dolayı size ihtiyacım var.Aranızda host ve domainle ilgili arkadaş varsa bana yardım edebilirimi?
  99. M

Pc sizce nasil?

ARKADAŞLAR AYLAR GÜNLER SAATLER SÜREN ARAŞTIRDIM ARAŞTIRDIM VE BENİM İÇİN EN İYİSİNİ BULDUM,PC TOPLAYIM DEDİM OLMADI DİZÜSTÜ ALMAYA KARAR VERDİM.İŞTE KARAR VERDİĞİM PC ; Casper Nirvana CPQ-I720-4L25 http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=2174 SİZİNDE GÖRÜŞLERİNİZİ ALMAK İSTEDİM BUYRUM...
  100. M

çokkk acil yardım

Call Of Duty: Modern Warfare 2 arkadaşlar bunun torrenti indiriyorum 2 ıso lu bi tane ıso 7 gb bunu nasıl bölebilirim lütfen çok acil
  101. M

Windows Modifye

arkadaşlar windows 7 modifiye yapacağım hangi programlar tavsiye edersiniz??? acil yazın..
  102. M

Sizce bu sistem nasıl

merhaba kendimce bir pc topladım sizinde fikirlerinizi almak istedim işete sistem:
  103. M

Fifa 2010 Türkçe spiker

Arkadaşlar merhaba fifa 2010'un türkçe spiker yamasi olan varmi
  104. M

NFS Shift: Oyuna giremiyorum

Arkadaşlar pcme shıftı kurdum sonra play falan dedim hep test log test sürüşü bi video çıkıo ouna girmio nasıl çözüerim acele????
  105. M

Bios ayarı sorunu

merhaba arkadaşlar Ben Bilgisayarıma Windows 7 Türkiyem'i kurucam ama bir türlü bios ayarlarını yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdididen teşekkürler...